Koszulka 18/19

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 15:19

Wojtek pisze:Przecież to jest na 99% nasza nowa koszulka, pojawiła się też już dawno na footyheadlines. Gorsza od obecnej, ale tragedii niema, dojada znaczki scudetto i coppa(o ile wygramy) i koszulka będzie nawet ładna. Prezentacja 15 maja.

https://www.footyheadlines.com/2018/02/ ... t.html?m=1
Serio uważasz, że tragedii nie ma? Te dwa pasy to beka i tyle.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 15:20

Chciałbym zobaczyć stroje z przewagą czarnego jak w 2002/03 czy 1997/98 ale nie tak jak ostatnio w 16/17 gdzie getry i spodenki były czarne a tył koszulki biały.Z kolei w obecnym sezonie dominuje biały a tył jest czarny.

Adidas mógłby dodać coś nowego np paski złote albo srebre lub żółte czy czerwone.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 15:23

Wojtek pisze:Przecież to jest na 99% nasza nowa koszulka
wiedziałem, że z tej współpracy z Adidasem to nic dobrego nie wyniknie :facepalm: z przodu zamiast pasków mamy grube szelki a z tyłu jeden pas jak PSG czy Ajax :roll:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 15:48

Poprostu pisze:
Wojtek pisze:Przecież to jest na 99% nasza nowa koszulka, pojawiła się też już dawno na footyheadlines. Gorsza od obecnej, ale tragedii niema, dojada znaczki scudetto i coppa(o ile wygramy) i koszulka będzie nawet ładna. Prezentacja 15 maja.

https://www.footyheadlines.com/2018/02/ ... t.html?m=1
Serio uważasz, że tragedii nie ma? Te dwa pasy to beka i tyle.
W sezonie 16/17 był tylko jeden gruby pas po środku (w sumie było podobnie do tego, tylko czarny zamieniony miejscami z białym) i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Obrazek

Żeby nie było, ta nowa koszulka też mi się nie podoba, obecna ją miażdży, ale tak jest co roku, że na nowe koszulki są narzekania, a po jakimś czasie ludziom się zaczyna podobać i nawet je kupują. Ja z oceną poczekam do momentu jak będą się prezentować na piłkarzach podczas meczu (nie jestem pewny, ale być może zagramy w tym stroju ostatni mecz sezonu z Hellasem).


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 16:20

Te czarne pasy wyglądają jak stuła :prochno:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 17:06

Są ... dramatyczne. Serio. Kurde, tego nie wyciągnie nawet rozeta i tarcza Scudetto a to już duża sztuka :facepalm:
Jedna rzecz. Zrezygnować z ,,wlepki'' Jeepa co spotkało się z ogromną radością, by po sezonie znowu uraczyć nas taką kopą? Serio?

Wyjazdowe jak się potwierdzą tą będą fajne. Nie wiem tylko czy to nie fanowskie projekty? Kolory do niczego nie nawiązują, ale ogólnie fajnie to wygląda.
Jak ktoś nie widział:
kolor ... ziemisty z zebrą Klik
kolor szary z panoramą Turynu [url=https:///images/684/DO1MsgdW0AIFe]Kilk[/url]
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 11:38 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 17:30

Jak patrzę na ten projekt domowej to w porównaniu do drugiego i trzeciego kompletu, a co więcej - w porównaniu do koszulek innych klubów w pasiaki - wygląda... biednie.

I jak generalnie lubię szerokie pasy (tak, jak ta poprzednia), to tu istotnie chyba nawet rozeta i scudetto jej nie poratują.

Najgorsze to jednak ta wlepa... Ile jeszcze będzie nas Jeep sponsorował? Gdyby tam tej wlepy nie było, to być może koszulka by coś zyskała, a tak to... pupa.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 17:43

Dragon pisze:Są ... dramatyczne. Serio. Kurde, tego nie wyciągnie nawet rozeta i tarcza Scudetto a to już duża sztuka :facepalm:
Jedna rzecz. Zrezygnować z ,,wlepki'' Jeepa co spotkało się z ogromną radością, by po sezonie znowu uraczyć nas taką kopą? Serio?

Wyjazdowe jak się potwierdzą tą będą fajne. Nie wiem tylko czy to nie fanowskie projekty? Kolory do niczego nie nawiązują, ale ogólnie fajnie to wygląda.
Jak ktoś nie widział:
kolor ... ziemisty z zebrą Klik
kolor szary z panoramą Turynu Kilk
3 strój świetny, ale pewnie to fanowski projekt tak samo jak kiedyś te piękne niebieskie wyjazdówki z panoramą Turynu.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 18:26

Adidas już wypuścił najlepszy komplet podczas współpracy z Juve i były nim trykoty z sezonu 2015/16 (i nie mówię tylko o pierwszym komplecie, lecz o wszystkich trzech) wszystko po tym roku będzie gorsze, słabsze, brzydsze ect. Nic lepszego po prostu nie da się zrobić niż strój ze wspomnianych lat.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 19:28

Nawet nie róbcie sobie żartów z tymi koszulkami, bo ta domówka jest tragiczna, ta ziemista też mi się nie podoba, nie mój gust. Jedynie ta trzecia obejdzie. Te przecieki były już na początku sezonu, więc mam nadzieje, że ostateczna wersja będzie inna.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 19:47

Powiem tylko tyle FUJ


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 15:31

Po necie śmigają dwie wersje nowej koszulki. Jedna z wlepą, druga bez.

1
2

ta bez wlepki o niebo lepiej wygląda.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 15:48



tu jeszcze takie coś. Nie powiem, w wersji bez wlepy also ze scudetto i rozetą domówka prezentuje się znośnie, ale z wlepą to -50 do fajności. Ta druga tez wygląda nieźle.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 15:49

Dajcie spokój, co roku to samo. ;)

Na początku masowe harakiri z powodu wyglądu nowych koszulek, które co roku się okazują być fatalne. Mija kilka tygodni, pojawiają się zdjęcia koszulek na manekinach/zawodnikach i nagle się okazuje, że trykoty nie są aż takie złe. Minie kilka kolejek, oczy się przyzwyczajają do nowego wdzianka i nikt już raczej nie przypomni sobie pierwszego, zazwyczaj złego, wrażenia... aż do maja następnego roku, gdy to nowy zestaw koszulek pojawi się w sieci. I tak w kółko. :prochno:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 16:48

Nie mogliby tych pasków od adidasa dać do koñca rękawa ?


ODPOWIEDZ