Koszulka 18/19

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 15:16

I co? Ładnie wyglada ta wlepka na naszych koszulkach w trakcie meczu! A tyle lamentowania. Faktycznie wyglada jakbyśmy mieli białe stroje. Ale jeśli chodzi o wygląd sam w sobie to bardzo ładne te koszulki mamy


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 15:52

endrjuJT pisze:I co? Ładnie wyglada ta wlepka na naszych koszulkach w trakcie meczu! A tyle lamentowania. Faktycznie wyglada jakbyśmy mieli białe stroje. Ale jeśli chodzi o wygląd sam w sobie to bardzo ładne te koszulki mamy
Nie.


:allegri: na śmietnik
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 15:59

Faktycznie, na zawodnikach nie wygląda ona tak karykaturalnie jak na zdjęciach, ale mam z nią jeden wielki problem. Nie jest to biało-czarna koszulka, a biała z dwoma czarnymi elementami na torsie. :whistle:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2018, 17:15 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 16:41

pablo1503 pisze:Faktycznie, na zawodnikach nie wygląda ona tak karykaturalnie jak na zdjęcia, ale mam z nią jeden wielki problem. Nie jest to biało-czarna koszulka, a biała z dwoma czarnymi elementami na torsie. :whistle:
Mogę się pod powyższym podpisać. Na żywo, podczas meczu, koszulka na piłkarzach wygląda nieźle. Nie jest to może jakiś szał pał, ostatnio bywały znacznie lepsze, ale w porównaniu z wizualizacjami, nie jest źle. Powiedziałbym, że jest średnio. Jeśli chodzi o balans kolorystyczny, to mi zawsze o wiele bardziej podobała się przewaga bieli nad czernią, więc oceniając czysto pod kątem gustu, dla mnie jest ok. Choć przyznaję, że stricte pod kątem barw, nie jest to koszulka jaka być powinna.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:00

No wlepa na żywo lepiej wygląda, ale jeśli chodzi o stroje to wyglądaliśmy jak Real...zdecydowanie powinny być do tego czarne spodenki.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:00

Dopiero teraz wpadłem na to, że dwa pasy na koszulce to analogia naszego nowego herbu.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:42

Chrzanić to, własnie poszło zamówienie ode mnie do Juvestore na ostatnią koszulkę Buffona, w jakiej wystąpił w Juve, z obecną wlepą Jeepa, więc nie będę na nią narzekał ani podpisywał żadnej petycji. :smile:

Teraz tylko czekam, na #1 ze Szczęsnym.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:44

Wojtek pisze:No wlepa na żywo lepiej wygląda, ale jeśli chodzi o stroje to wyglądaliśmy jak Real...zdecydowanie powinny być do tego czarne spodenki.
Otóż to, tył koszulki zupełnie fatalny. Jeśli jest biała, to tak jak piszesz, obowiązkowo czarne spodenki, bo za mało tej czerni, te dwa pasy z przodu, to za mało.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 17:45

Nicram_93 pisze:
Wojtek pisze:No wlepa na żywo lepiej wygląda, ale jeśli chodzi o stroje to wyglądaliśmy jak Real...zdecydowanie powinny być do tego czarne spodenki.
Otóż to, tył koszulki zupełnie fatalny. Jeśli jest biała, to tak jak piszesz, obowiązkowo czarne spodenki, bo za mało tej czerni, te dwa pasy z przodu, to za mało.
Może względy praktyczne? Biały kolor nie nagrzewa tak jak czarny w pełnym słońcu i być może piłkarze na to narzekali wcześniej ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 19:59

Vanquish pisze:Chrzanić to, własnie poszło zamówienie ode mnie do Juvestore na ostatnią koszulkę Buffona, w jakiej wystąpił w Juve, z obecną wlepą Jeepa, więc nie będę na nią narzekał ani podpisywał żadnej petycji. :smile:
Na bramkarskiej akurat nie ma wlepy :smile:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 20:01

Vanquish pisze:
Nicram_93 pisze:
Wojtek pisze:No wlepa na żywo lepiej wygląda, ale jeśli chodzi o stroje to wyglądaliśmy jak Real...zdecydowanie powinny być do tego czarne spodenki.
Otóż to, tył koszulki zupełnie fatalny. Jeśli jest biała, to tak jak piszesz, obowiązkowo czarne spodenki, bo za mało tej czerni, te dwa pasy z przodu, to za mało.
Może względy praktyczne? Biały kolor nie nagrzewa tak jak czarny w pełnym słońcu i być może piłkarze na to narzekali wcześniej ;)
Plecy mamy całe białe przez to, żeby nie było tego nienawidzonego przez kibiców "kwadrata" na nazwisko i cyfrę.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 20:46

Wojtek pisze:
Vanquish pisze:Chrzanić to, własnie poszło zamówienie ode mnie do Juvestore na ostatnią koszulkę Buffona, w jakiej wystąpił w Juve, z obecną wlepą Jeepa, więc nie będę na nią narzekał ani podpisywał żadnej petycji. :smile:
Na bramkarskiej akurat nie ma wlepy :smile:
A to dlatego ją zamówiłem :prochno:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 21:08

wagner pisze:Dopiero teraz wpadłem na to, że dwa pasy na koszulce to analogia naszego nowego herbu.
Tez o tym pomyslalem. Koszulka moim zdaniem na zawodnikach ladna.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 16:56



Pozdrawiam!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 17:02

A jednak się da jeszcze gorzej! Przebiła domówkę! :facepalm: :prochno:


ODPOWIEDZ