Juventus Museum

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jnavass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2008
Posty: 8
Rejestracja: 27 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2017, 21:26

Panowie, potrzebuje szybkiej rady.
Był może ktoś z was w J museum ?
Jestem właśnie w Turynie w Hotelu Master na przeciwko stadionu. Próbowałem kupić biltet na jutro do J Museum ale sprzedarz online zakonczyła sie o 17.00.
Jest możliwosć zakupu biletu na miejscu w kasie bez rezerwacji ?
Oraz drugie pytanie jak się ma Tour po Stadionie do zakupionego biletu do Museum. Online gdy chce kupic te dwa bilety pisze coś że najpierw trzeba kupic bilet do museum a wtedy ma sie pirwszenstwo do zakupu biletu na tour po stadionie.

Każda informacja bedzie dla mnie badzo cenna

Forza Juve !


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2017, 21:32

Na miejscu kupisz bez problemu, nie trudź się. Próbuj podpiąć się pod jakąś grupę, wszystko jedno jaką bo grupy maja tańsze bilety na J-Museum plus zwiedzanie stadionu. Też byłem w Master, fajny widoczek na nasz dom, nie ?
Nie wiem jak jest online bo kupowałem w kasie na Museum plus zwiedzanie z brodaczem ;)


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
jnavass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2008
Posty: 8
Rejestracja: 27 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2017, 22:11

Hotel Master jest świetny. Widok extra. Tym bardziej że mam pokój na rogu. Cena? 220 zł za noc. Jak na Włochy to całkiem spoko. W dniu meczowym pewnie cena idzie razy 2.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2017, 23:04

Nie idzie do góry bo ceny są ustalone ale problemem dostanie pokoju, ja rezerwowałem miesiąc przed meczem w LM.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 11:39

Oj, czasem cena idzie w górę i to nie 2-krotnie a kilkukrotnie ;) Z tego co pamiętam rok temu przed ostatnim meczem sezonu cena doszła tam do poziomu ponad 1000 zł za pokój ;)


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 11:49

Nie spotkałem się z tym ale rozumiem, że hotel próbuje wykorzystać popularność Juventusu.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 12:04

Może chodzi o ceny na booking.com, bo z tego co mi się wydaje to ceny tam dyktuje booking, a nie hotel.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 09:37

Jak to jest z J-Museum w niedziele wielkanocna? Na stronie Juventusu nie ma zadnego konkretnego info, bilety mozna kupic, a na JuvePoland znalazlem info, ze w świeta muzeum jest nieczynne.

Wie ktos jak to w koncu jest? niby jestem na 99% pewne ze bedzie otwarte bo mozna kupic bilety online, ale moze ktos ma konkretne info? Dzieki :)


Zero szacunku dla Pogby
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 09:43

Nie wiem na 100% jak jest teraz ale sugerowałbym się inforamacjami zewnętrznymi. W zeszłym roku w tym samym czasie było otwarte i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Koleżanka z mężem była bo w Turynie spędzali święta u rodziny. Z tego co mówili to kotłowało się przed muzeum.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
ODPOWIEDZ