Miejsce W finale

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
KochamJuveMocno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2017
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2017

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 12:41

Witam!

Jestem nowym wiernym fanem Juventusu i martwi mnie jedna kwestia, a mianowicie nasza rola w finale ligi mistrzów. inter jest gówno klubem wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego uważam, że powinniśmy oddać nasze miejsce w finale właśnie im, taka akcja - spełniajmy marzenia sierot. Liczę na poparcie naszej społeczności w tej jakże ważnej i drażliwej kwestii.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 12:51

Jestem za, a nawet przeciw.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 12:52 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 12:52

KochamJuveMocno pisze:Witam!

Jestem nowym wiernym fanem Juventusu i martwi mnie jedna kwestia, a mianowicie nasza rola w finale ligi mistrzów. inter jest gówno klubem wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego uważam, że powinniśmy oddać nasze miejsce w finale właśnie im, taka akcja - spełniajmy marzenia sierot. Liczę na poparcie naszej społeczności w tej jakże ważnej i drażliwej kwestii.
Nie powiem, bo śmiechnąłem. :smile:

Baranie, jest sobota, idź zrób coś sensownego, a nie trolluj od rana.


Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 12:52

Ale ws dupa boli Merdacze i tak powinno być na wieki byście nie mogli więcej już siedzieć
Juve jest wielkie i gówniany inter nie dorasta im do pięt


Zablokowany