T-shirty 35 scudetto! WPŁATY!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 13:00

Rusza akcja z koszulkami symbolizującymi zdobycie 35 scudetto! Choć z matematycznego punktu widzenia wszystko jest jeszcze możliwe (8 punktów przewagi i 6 meczów do końca), my wierzymy w swoich ulubieńców, że dopną tej historycznej rzeczy, jaką będzie szóste z rzędu scudetto! Tego nie dokonał jeszcze nikt inny na Półwyspie Apenińskim!

Akcja rusza już teraz, ponieważ w stosunku do lat ubiegłych chcemy znacznie przyspieszyć moment, w którym koszulki otrzymacie Wy. Poprzednio ruszaliśmy w czerwcu, a koszulki docierały do Was na przełomie lipca i sierpnia. Tym razem koszulki mają być u Was już w czerwcu!

Poniżej prezentujemy szczegóły akcji oraz przygotowane wzory, które tym razem oparliśmy o motyw szóstego tytułu mistrzowskiego z rzędu oraz hasła "Juventus, 6 incredibile" (sei incredibile), które w tłumaczeniu na język polski oznacza "Juventusie, jesteś niesamowity". Zapraszamy!

#1 WZÓR: T-SHIRT CZARNY - 35 SCUDETTO
Obrazek

#2 WZÓR: T-SHIRT BIAŁY - 35 SCUDETTO
Obrazek

#3 WZÓR: T-SHIRT NIEBIESKI - 35 SCUDETTO
Obrazek

#4 WZÓR: T-SHIRT SZARY - 35 SCUDETTO
Obrazek

W razie pytań należy pisać na konto Gadzety_JuvePoland lub pytać w niniejszym temacie.

Więcej informacji o dostępnych modelach koszulek i dane do wpłaty TUTAJ.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI


Co w sytuacji jeśli Juventus nie zdobędzie jednak 35 scudetto?
W takiej sytuacji dokonamy zwrotu całej wpłaconej kwoty, a więc nikt z zamawiających tshirty nie będzie z tego powodu finansowo stratny. Akcja startuje z wyprzedzeniem, ponieważ chcemy przyśpieszyć proces wysyłki koszulek i dostarczenia ich do Was.

W przelewie nie zmieszczą/zmieściły mi się wszystkie dane, co teraz?
Jeżeli zrobiłeś już przelew to brakujące dane wystarczy podesłać poprzez prywatną wiadomość na forum na konto akcji (Gadzety_JuvePoland). Jeżeli natomiast dopiero będziesz robił przelew, to wszystkie dane możesz podesłać w/w sposób, z tym, ze w przelewie dopisz notkę "szczegóły na prv".

Nie zapisywałem się wcześniej w żadnym temacie na koszulki, czy mogę mimo to dokonać przelewu?
TAK - nie przeprowadzaliśmy żadnych wstępnych zapisów. Jedyną formą zapisu na koszulki jest wpłata.

Co mam podać w danych adresata? Samo JuvePoland wystarczy?
TAK - samo "JuvePoland" wystarczy. W tych danych w zasadzie można wpisać co się podoba, ważne jedynie by zgadzał się numer konta. Jeżeli natomiast z jakiś powodów potrzebujesz pełnych danych adresowych to proszę zwrócić się z prośbą o ich podanie na konto akcji (Gadzety_JuvePoland). Niemniej systemy bankowe nie sprawdzają poprawności tych danych i nie konfrontują ich w żaden sposób z numerem konta, tak więc nawet jeśli w danych adresata podacie adres swojego kolegi, to przelew dojdzie (chyba, że podacie zły numer konta).

Wpłaciłem pieniądze, co teraz?
Wpłata pieniędzy na nasze konto jest równoznaczna z zapisaniem się na koszulki.
Codziennie będziemy wysyłać z konta akcji (Gadzety_JuvePoland) prywatną wiadomość na forum do użytkowników, których przelewy już zaksięgowaliśmy z potwierdzeniem otrzymania przelewu. Będziemy w tej wiadomości również prosić o potwierdzenie czy zamówione koszulki i dane jakie zapisaliśmy są poprawne. Rozumiemy, że każdy chciałby mieć potwierdzenie zaraz po zaksięgowaniu przelewu, dlatego będziemy starali się możliwie często sprawdzać stan konta i wysyłać w/w wiadomości, jednak ze względu na różne obowiązki w prywatnym życiu nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że będzie to częściej niż co 1-2 dni. Oczywiście w ostatnich dniach zapisów postaramy się, by aktualizacje odbywały się codziennie.

Jeżeli w przelewie podałeś wszystkie niezbędne dane to nie masz się czym martwić. Jeżeli natomiast popełniłeś jakiś błąd to wyślij nam wiadomość z wyjaśnieniem na w/w konto akcji (Gadzety_JuvePoland).

Jeżeli wszystko się zgadza to pozostaje ci już tylko czekać na przesyłkę, która według wstępnych prognoz zostanie nadana w połowie czerwca.

Czy istnieje możliwość wysyłki koszulek za granice?
Tak, jednak w zależności od państwa i liczby koszulek, ceny wysyłki bardzo się różnią. W związku z tym należy posłać prywatną wiadomość na konto akcji (Gadzety_JuvePoland) z prośbą o podanie kosztów wysyłki.
Jeżeli zdecydujecie się na zakup koszulki w ostatnich dniach wpłat, to najlepiej jeżeli od razu wyślecie pieniądze za koszulki (bez wliczania kosztów wysyłki) a później wyślecie w/w zapytanie.

Czy istnieje możliwość zamówienie jeszcze koszulek z poprzedniej akcji?
Nie - koszulki z poprzednich akcji nie są już dostępne i nie będą ponownie wykonywane.

"Mam problem ;/ za bardzo nie wiem jaki rozmiar mam wybrać. Mam prawie 190 i jestem szczupły i teraz nie wiem czy brać XL czy XXL z tej rozmiarówki (Fruit of the Loom - Super Premium. Na koszulkach w domu mam XL i XXL wiadomo koszulka koszulce nierówna, ale może coś doradzicie".
Sugerujemy XL. Rozmiar XXL jest tylko 2 cm dłuższy, ale jeżeli nie jesteś dosyć szeroki w barkach (120cm +), to koszulka Fruit of the Loom będzie na tobie wisiała jak na wieszaku. Też kiedyś miałem taki problem przy jednej z akcji na juvepoland i z racji tego, że wszystkie koszulki w szafie mam XXL (nooo zdarzy się parę sztuk XL) zamówiłem taki sam rozmiar (były to również koszulki Fruit'a...) i trochę się na tym przejechałem. Różnica nie jest spora, ale brakuje mi kilku cm, żeby rękawki znajdowały się idealnie na linii barków.

Ja mam jeszcze takie jedno pytanko czy kolory tych koszulek są podobne do tych czy takie same będą?
Obrazek

Koszulki Fruita (różne modele) kolorystycznie są praktycznie takie same, a różnią głównie gramaturą. Kolory koszulek dostępne na tej akcji powinny się pokrywać ze zdjęciem powyżej. Potwierdzeniem tego są zdjęcia, do których udało mi się dotrzeć. Koszulki Fruit.

Jest jakakolwiek szansa, że zbierze się 30 chętnych na damskie na jakikolwiek wzór, czy od razu zamawiać sobie męskie? Specjalnie czekałam do ostatniej chwili z zamówieniem, żeby zobaczyć ile jest chętnych na damskie, ale widzę, że nie za wiele.
Radzimy po prostu wpłacać pieniądze na damskie koszulki. Po zakończeniu wpłat będziemy się kontaktować z osobami, które zadeklarowały chęć zakupu damskich koszulek i poinformujemy o tym, jaka jest sytuacja. W razie nieuzbierania się wystarczającej liczby chętnych na damskie koszulki, będzie możliwość zmiany zamówienia bądź zwrotu całej wpłaconej kwoty.

Wpłaciłem już pieniądze na koszulki, ale chciałbym zamówić jeszcze jedną - czy w takim wypadku muszę zapłacić ponownie 50 zł i jeszcze raz podać wszystkie dane?
Jeżeli zapłaciłeś już za jedną sztukę 50 zł, to jako dopłatę do kolejnej musisz dopłacić 40 zł - przy czym w przelewie nie podawaj już danych adresowych - wystarczą dane dotyczące koszulki, nick, oraz dopisek "DOPŁATA".
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2017, 06:30 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 13:06

Oj, nie mamy jeszcze mistrza i już mamy zamawiać koszulki. Wiem szybsza wysyłka itp, ale ja zawsze dmucham na zimno i na pewno teraz nie zapiszę się jeszcze. W przypadku gdy nie zdobędziemy Scudetto będą mieli z nas niezlą polewkę.

Co do wzoru na koszulce to bardzo mi się podoba, najlepszy z dotychczas jakie były ;) / A jak byśmy wygrali jeszcze CI i Chamions League to dco wtedy? ja bym to wyszstko połączył na jedną koszulkę.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 13:19

Za późno źle, za szybko źle. Se można zamówić kiedy się chce :wink: Projekt ładny, widać, że chłopaki z JP wzięli się naprawdę do roboty pod tym względem, propsy!

Zostało nam 6 kolejek. 3 zwycięstwa i 1 remis i pyknie. Roma musiałaby wygrać wszystko, z nami też przynajmniej różnicą dwóch bramek. Kto w to wierzy?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 13:27

Julek997 pisze:A jak byśmy wygrali jeszcze CI i Chamions League to dco wtedy? ja bym to wyszstko połączył na jedną koszulkę.
LM jest tak długo wyczekiwane, że będzie zasługiwało na osobny wzór :)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 13:37

Julek997 pisze:Oj, nie mamy jeszcze mistrza i już mamy zamawiać koszulki. Wiem szybsza wysyłka itp, ale ja zawsze dmucham na zimno i na pewno teraz nie zapiszę się jeszcze.
-Lucas- pisze:Co w sytuacji jeśli Juventus nie zdobędzie jednak 35 scudetto?
W takiej sytuacji dokonamy zwrotu całej wpłaconej kwoty, a więc nikt z zamawiających tshirty nie będzie z tego powodu finansowo stratny. Akcja startuje z wyprzedzeniem, ponieważ chcemy przyśpieszyć proces wysyłki koszulek i dostarczenia ich do Was.
;)
Julek997 pisze:W przypadku gdy nie zdobędziemy Scudetto będą mieli z nas niezlą polewkę.
Serio się tym przejmujesz? Nie mówiąc już o wierze w drużynę :whistle:


matimat1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 15:23

BRAWO Admini! Bardzo dobra decyzja! W przypadku wygrania LM i PW można dodać symbole :)


Tylko Juventus!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 16:52

Lekceważące i nieprofesjonalne. Nie podoba mi się coś takiego. Możecie mieć wszystko przygotowane, ale nie oficjalnie rozpoczynać wpłaty.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 16:55

Alexinhio-10 pisze:Lekceważące i nieprofesjonalne. Nie podoba mi się coś takiego. Możecie mieć wszystko przygotowane, ale nie oficjalnie rozpoczynać wpłaty.
Czy lekceważymy Rome? Nie, oceniamy na trzeźwo jej możliwości. Za to Ty lekceważysz Juve sądząc, że jesteśmy w stanie roztrwonić 8pkt w 6 kolejek.
Wierzysz w czarne koty i inne przesądy? Nie bierz udziału w akcji. W razie czego będziesz miał czyste sumienie, że nie dołożyłeś swojej cegiełki do klęski.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 16:57

Alexinhio-10 pisze:Lekceważące i nieprofesjonalne. Nie podoba mi się coś takiego. Możecie mieć wszystko przygotowane, ale nie oficjalnie rozpoczynać wpłaty.
To nie jest lekceważenie, to po prostu czysta kalkulacja ;) Co roku słyszymy prośby o przygotowanie koszulek tak, by móc w nich chodzić przez całe lato, a nie od sierpnia. Jeśli t-shirty mają być na przełom maja/czerwca to nie ma rady - trzeba akcję rozpocząć już teraz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 18:05

Mnie się podoba, że jest tak wcześnie :hellyes:
Bardzo ciekawe koszulki, tym razem chyba czas na szarą.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 19:16

Super. Będzie można pochodzić już na początku lata, a nie na koniec :)

Wzór również ładny, dobra robota Panowie :ok:

Damskie koszulki w jakich kolorach będą ? Moja luba chciałaby czarny lub biały.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 19:23

Sila Spokoju pisze:Super. Będzie można pochodzić już na początku lata, a nie na koniec :)

Wzór również ładny, dobra robota Panowie :ok:

Damskie koszulki w jakich kolorach będą ? Moja luba chciałaby czarny lub biały.
Damskie będą w tych samych 4 kolorach co męskie. Slim fity być może też się uda na wszystkich czterech, jeśli nie to białe i czarne.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 23:10

Macie projekt na Potrójną Koronę? :P Poczekam jeszcze z 2 spotkania


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
michal_os

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 73
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2017, 10:08

koszulki super ;) bardzo fajnie ze akcja organizowana zawczasu :ok: ale czekam tez caly czas na jakas akcje z bransoletkami sylikonowymi typu : Obrazek . Mozna by dodac wlasnie taki motyw mistrzowski "Juventus, 6 incredibile" ;)


juvenito

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 3
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2017, 18:22

zamówiłem!!!!!!!!!!!!! :P[


ODPOWIEDZ