T-shirty 35 scudetto! WPŁATY!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2017, 10:09

Rzutem na taśmę, przelew zrobiony :hellyes:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
VoraciouS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 10:08

Można wpłacać jeszcze pieniądze na koszulkę mimo, że już po terminie wpłat jest?


Juve Per Sempre!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 11:25

VoraciouS pisze:Można wpłacać jeszcze pieniądze na koszulkę mimo, że już po terminie wpłat jest?
Tak, można.


trampki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 maja 2017
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2017

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 14:12

Zaraz wysyłam pieniądze :)


19signoralex84

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2010
Posty: 2
Rejestracja: 03 listopada 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 20:21

Otrzymam odpowiedź na maila??? Doszły w końcu te pieniążki czy nie???


signoralex84
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2017, 17:50

Siemka, mam pytanie tutaj - koszulki z wzorem zacne, ale nie biorę bo tyłówka jest żenująca. Ja rozumiem, że świat jest pełen oportunistów i "przecież się opatrzy" - ok. Każdy ma prawo do swojego zdania.

A do wyboru? Bo o ile się orientuję to ew. mistrz kraju i ew. LM są zdobyte pod herbem, nie pod marketingowym znaczkiem. Świętsi od papieża zawsze wzbudzali moją litość.


Stąd pytanie właściwie: czy po ew. triumfie w Cardiff planujecie jakiś ciekawy wzór t-shirtu? A jeśli tak to czy można dopłacić żeby mieć z tyłu/przodu/gdziekolwiek herb, nie żałosne J)?

Dzięki :)


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2017, 21:36

19signoralex84 pisze:Otrzymam odpowiedź na maila??? Doszły w końcu te pieniążki czy nie???
Dotarły dzisiaj. Dostaniesz dzisiaj lub jutro potwierdzenie przez forum. Nawet gdyby dotarły po czasie, to przecież i tak zostałeś już wcześniej dopisany na listę, o czym informowaliśmy przez pw. Tak więc bez nerwów ;)
Bart985 pisze:Stąd pytanie właściwie: czy po ew. triumfie w Cardiff planujecie jakiś ciekawy wzór t-shirtu? A jeśli tak to czy można dopłacić żeby mieć z tyłu/przodu/gdziekolwiek herb, nie żałosne J)?
W razie ewentualnego triumfu oczywiście fajnie by było wydać koszulkę upamiętniającą to wydarzenie. Czy się uda czas pokaże. Czy będzie to coś ciekawego to ciężko powiedzieć, bo dla jednego wzór będzie fajny, a dla kogoś innego będzie żałosny.
Nasze wzory zawsze dostępne są tylko w przedstawionej wersji, bez możliwości indywidualnych modyfikacji.

Bart985 pisze:Bo o ile się orientuję to ew. mistrz kraju i ew. LM są zdobyte pod herbem, nie pod marketingowym znaczkiem
Nie ma znaczenia czy nazwiesz to herbem, logo czy marketingowym znaczkiem. Od przyszłego sezonu (a w zasadzie od zakończenia tego) już w 100% wszędzie będzie obowiązywać Jj. Jest to nasz nowy herb, a to że będzie jednocześnie funkcjonować również jako logo promocyjne to już inna para kaloszy.


Grabek888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 3
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 08:04

Można jeszcze zamawiać koszulki?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 10:27

Grabek888 pisze:Można jeszcze zamawiać koszulki?
Pewnie, że tak :)

Rozpoczęliśmy drugą turę wpłat, którą od tej pierwszej różni tylko i wyłącznie późniejszy termin dostarczenia koszulek.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 10:34

Siewier pisze:Rozpoczęliśmy drugą turę wpłat, którą od tej pierwszej różni tylko i wyłącznie późniejszy termin dostarczenia koszulek.
Czas trwania zbiórki wpłat:od 19 maja do 31 maja
Przewidywana wysyłka: połowa czerwca
W pierwszej turze przewidywany termin wysyłki był taki sam, więc czy coś przyśpieszyliście czy jest błąd w newsie odnośnie drugiej? Pytam bo byłoby miło mieć ją (tę z 1 tury) na długi czerwcowy weekend ;)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 15:02

@Siewier
Dzięki za odpowiedź. Jeśli mam być szczery to wzory z JuvePoland zawsze bardziej mi się podobały niż podobna tematyka w oficjalnym sklepie.

A co do loga
Siewier pisze:bo dla jednego wzór będzie fajny, a dla kogoś innego będzie żałosny.
to jest dokładnie ta sama sytuacja, z tym że formalnie PW podniesiony był z obecnym herbem, mistrzostwo Włoch będzie tak samo, a w końcu i (oby) LM.
J) jest od przyszłego sezonu i to jest fakt. Tyle i tylko tyle.


Obrazek
maciek8729

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 08:55

czy w czerwcu mozna jeszcze zamowic koszulke ?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 17:44

mateo369 pisze:W pierwszej turze przewidywany termin wysyłki był taki sam, więc czy coś przyśpieszyliście czy jest błąd w newsie odnośnie drugiej? Pytam bo byłoby miło mieć ją (tę z 1 tury) na długi czerwcowy weekend ;)
Liczymy na to, że faktyczna różnica w wysyłce to będzie nie więcej niż tydzień, stąd podanie takiego wstępnego terminu wysyłki.

Bart985 pisze:Jeśli mam być szczery to wzory z JuvePoland zawsze bardziej mi się podobały niż podobna tematyka w oficjalnym sklepie.
Miło słyszeć ;)
Bart985 pisze:A co do loga
Siewier pisze:bo dla jednego wzór będzie fajny, a dla kogoś innego będzie żałosny.
to jest dokładnie ta sama sytuacja, z tym że formalnie PW podniesiony był z obecnym herbem, mistrzostwo Włoch będzie tak samo, a w końcu i (oby) LM.
J) jest od przyszłego sezonu i to jest fakt. Tyle i tylko tyle.
Ale co to zmienia? :P Chcieliśmy zrobić koszulki już z nowym logo i takie też zrobiliśmy. Oczywiste, że nie wszystkim się taki manewr spodoba, ale my też nie mamy ambicji, żeby wszystkich zadowalać ;)
maciek8729 pisze:czy w czerwcu mozna jeszcze zamowic koszulke ?
Będzie taka możliwość, jednak nie gwarantujemy tego, że wszystkie koszulki będą wtedy jeszcze dostępne.


Marcinek_KSM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 22:35

Siemanko,
Szybkie pytanko, gdybym chciał zamówić dwie koszulki, jak wprowadzić dane do przelewu? odnośnie rozmiaru, koloru etc.? czy dokonać dwa odrębne przelewy?
Pewnie gdzieś jest podana taka informacja, ale zalatany jestem, nie bardzo mam czasu na śledzenie forum.
Pozdrawiam i liczę na życzliwe potraktowanie mojej skromnej osoby ;)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 23:04

NICK, 35SCUDETTO, FRUIT CZARNY
XL, FRUIT BIAŁY XL, RESZTA


ODPOWIEDZ