T-shirty 35 scudetto! WPŁATY!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wilkuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 2
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 17:19

damska i męska zamówiona, mam nadzieję, że nie będzie problemu z dostępnością damskich :)


Ole' Bianconeri!
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 19:12

Na tego typu luzackich koszulkach/krawatach/gadżetach nowe logo wygląda przyzwoicie, chyba też zamówię...

Ale rozumiem, że to logo tylko w takim celu? Nasz HERB nadal będzie herbem?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 21:11

Grzegorz Jaskólski pisze:Na tego typu luzackich koszulkach/krawatach/gadżetach nowe logo wygląda przyzwoicie, chyba też zamówię...

Ale rozumiem, że to logo tylko w takim celu? Nasz HERB nadal będzie herbem?
Siewier Ci to już tłumaczył...
Siewier pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Straszne to nowe logo... Wygląda jak jakiś hasztag z sołszjal midia... Mam nadzieję, że nie będziemy go nosić na piersi, co najwyżej na fanpejdżu, bo tylko tam się nadaje.
Lepiej się przyzwyczajaj powoli, bo niedługo nie zobaczysz niczego (poza archiwalnymi produktami) bez nowego logo.


ars13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2016
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2016

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2017, 08:51

Mam pytanie dotyczące damskich koszulek. Czy jest możliwość rozważenia zmiany kroju koszulek, jakich używacie do realizacji swoich projektów? Kupiłam jedną w poprzedniej akcji i mocno się zawiodłam, bo to zdecydowanie nie wygląda jak damska koszulka, ale jak zwyczajny męski t-shirt, tylko trochę mniejszy. Damskiej koszulce przydałby się nieco większy dekolt, zdecydowanie pomogłyby też rękawki np typu "motylki", zamiast prostych. A już na pewno ta koszulka nie wygląda jak to, co jest zaprezentowane na zdjęciu. Na dobrą sprawę mogłabym ją oddać koledze i nikt by się nie zorientował, że gość ma na sobie damską koszulkę.

Generalnie chodzi o to, że chciałabym móc w takiej cudownej Juve-koszulce pójść na koncert, spotkanie ze znajomymi, czy nawet do pracy, a w tej wersji ona nadaje się tylko do joggingu, sprzątania i samotnego oglądania meczu Juve przed tv :(


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2017, 09:05

ars13 pisze:Mam pytanie dotyczące damskich koszulek. Czy jest możliwość rozważenia zmiany kroju koszulek, jakich używacie do realizacji swoich projektów? Kupiłam jedną w poprzedniej akcji i mocno się zawiodłam, bo to zdecydowanie nie wygląda jak damska koszulka, ale jak zwyczajny męski t-shirt, tylko trochę mniejszy. Damskiej koszulce przydałby się nieco większy dekolt, zdecydowanie pomogłyby też rękawki np typu "motylki", zamiast prostych. A już na pewno ta koszulka nie wygląda jak to, co jest zaprezentowane na zdjęciu. Na dobrą sprawę mogłabym ją oddać koledze i nikt by się nie zorientował, że gość ma na sobie damską koszulkę.

Generalnie chodzi o to, że chciałabym móc w takiej cudownej Juve-koszulce pójść na koncert, spotkanie ze znajomymi, czy nawet do pracy, a w tej wersji ona nadaje się tylko do joggingu, sprzątania i samotnego oglądania meczu Juve przed tv :(
Możliwość oczywiście jest. Pytanie tylko ile Pań potwierdzi Twoje odczucia bo jak dotąd jesteś jedyna, która o tym pisze.


Przy okazji ważna informacja odnośnie Slim Fitów i Damskich.

Koszulki będą wykonane na wszystkich czterech kolorach (tj czarny, biały, niebieski, szary). Będą to jednak koszulki Fruit SLIM BODY (bez elastanu) a nie stedman jak początkowo zakładaliśmy.


DAMSKIE RÓWNIEŻ BĘDĄ NA FRUITACH


endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2017, 09:15

Ciekawe co by powiedział Chiellini widząc jak sprzedajecie koszulki a nie mamy jeszcze Scudetto... :smile:


Rynku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2017
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2017, 10:41

- A na kiedy jest planowana wysyłka? Od razu?

- Zrobiłem przelew, ale nie podałem koloru. Gdzie to mogę zgłosić, by nie wysłało mi losowej? Chciałem czarną. Pisałem już wiadomość, ale nie dostałem odezwu więc nie wiem czy ktoś to przeczytał.


mariohyper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2015
Posty: 10
Rejestracja: 15 marca 2015

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2017, 20:26

Zamówione dwie sztuki jak co roku!


Obrazek

Z Juve od 1994!
MechanicznaPomarańcza

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2015
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2015

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2017, 14:06

Witam 19 zrobiłem przelew na koszulki 35 scudetto Proszę o potwierdzenie że dotarł ok. Będę spał spokojniej hehe. Pozdrawiam ForzaJuve!


Autonomia Bianconera
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 20:20

Hej.
Kupuję koszulki co roku w kolorze czarnym-slim fit. Może teraz czas na zmianę na lato. Czy jest możliwość aby ktoś wrzucił zdjęcia wykonanych koszulek z ubiegłego roku w kolorach jakie są dostępne w tym roku ( głównie zależy mi na kolorze białym i niebieskim).
Pozdrawiam.
JuventusPrzemek


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 12:02

Kolega mnie uprzedził ale podbiję temat, z tą różnicą, że zależy mi bardziej na kolorze szarym. Kupowałem kiedyś na aukcji koszulkę szarą z tarczą z numerem 29 na plecach i z koloru byłem zadowolony. Pytanie tylko czy to będzie taki sam odcień.

Gdyby ktoś więc mógł wrzucić zdjęcie szarej z ubiegłych lat to z góry dziękuję. ;)


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 20:38

Chyba już wszyscy na wczasach bo nikt nie ma czasu podesłać zamówionej niebieskiej koszulki.
Zamówiłem czarną jak od 6 lat.


HansKW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2015
Posty: 6
Rejestracja: 19 lutego 2015

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 18:18

zamówione ;) jakieś potwierdzenie, że przelew dotarł pomyślnie? ;)


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 01:28

Również czekam na potwierdzenie przelewu jak i odpowiedź na pytanie. Czy ktoś w ogóle sprawdza to konto odnośnie PW?


esteka13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2017
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2017

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 18:59

zamówione :D męska i damska, nie mogę się doczekać, aż dojdą :)
Pozdrawiam


ODPOWIEDZ