Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2017, 16:59

Maly pisze:szkoda, że nazwa jeszcze tylko jakaś taka nieoficjalna
W tym kraju to się chyba już nigdy nie nauczą, że nie ma takiego klubu jak Juventus Turyn. Osobiście mnie to nieludzko drażni, ale chyba trzeba nad tym przejść do porządku dziennego.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2017, 20:36

panlider pisze:
Maly pisze:szkoda, że nazwa jeszcze tylko jakaś taka nieoficjalna
W tym kraju to się chyba już nigdy nie nauczą, że nie ma takiego klubu jak Juventus Turyn. Osobiście mnie to nieludzko drażni, ale chyba trzeba nad tym przejść do porządku dziennego.
Żeby to jeszcze jakiś Molibdenowy Mateusz albo Tytanowy Janusz mówił, to zrozumiem. Internet wszędzie nie dociera, ale w każdej stacji TV zwącymi się profesjonalnymi...też mnie to irytuje.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2017, 21:52

w tym kraju... w tym kraju to zawsze źle, na zachodzie lepiej!
Niemcy - [1] [2]
Francja [1] [2]
Portugalia [1]
Rosja [1]

dalej nie chciało mi się szukać, w całej Europie do nazwy Juventus dodają "Turyn", jak rozmawiałem z ludźmi zza granicy to byli mocno zdziwieni, że oficjalna nazwa to 'Juventus FC'
skończcie z tą wszechpoprawnością, bo nic złego się nie dzieje. Pewnie większość z was mówi Chelsea Londyn, czy Sporting Lizbona, a w kuchni ma cukier waniliowy :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2017, 22:48

na portugalskiej chyba dobrze? :)

mnie to nie irytuje, przywykłem, nawet bym powiedział że mi to zwisa :) ale jednak wstyd dla tych wszystkich mediów/dziennikarzy którzy nie wiedzą jak się klub nazywa... przekaz idzie w świat i właśnie przez nich ci twoi ludzie zza granicy też tego nie wiedzą ;] sam przed wszechobecnością Internetu tego nie wiedziałem bo tak mi powiedzieli Szpakowski i spółka... polecę tu po bandzie ale to tak jak z "polskimi obozami" - też nie każdy "zza granicy" wie, że wcale nie były polskie, media mają wielką moc i nie powinny przeinaczać faktów, szczególnie gdy biorą za swoją pracę pieniądze...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 12:49

Wikipedia to kiepski przykład, bo jest jednak tworzona przez użytkowników i często zdarzają się na niej nieprawdziwe informacje.
Co innego L'Equipe, tutaj mnie zaskoczyłeś, że poważny dziennik sportowy odwalił takiego kasztana.
Co do Chelsea, Sportingu i cukru, to tylko w przypadku Portugalczyków do niedawna dodawałem nazwę miasta i byłem wielce zdziwiony, że w rzeczywistości jej tam nie ma :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 20:07

Panowie, coś się chyba ruszyło w sprawie loga. No chyba, że Juventus jako klub zrefunduje zmiany tatuażu dla ludzi posiadających wydziarane stare logo :rotfl:

Tutaj link z facebooka. Dość ciekawy. Co myślicie?


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 20:27

dr.DeV pisze:Panowie, coś się chyba ruszyło w sprawie loga. No chyba, że Juventus jako klub zrefunduje zmiany tatuażu dla ludzi posiadających wydziarane stare logo :rotfl:

Tutaj link z facebooka. Dość ciekawy. Co myślicie?
Nic się nie zmieni. Podchwycili fajny temat i zrobię z tego kolejną reklamę nowego loga. Nie wierzę w jakąkolwiek inną wersję.

Szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się już do nowego herbu i bardzo mi się podoba. ;)


Obrazek
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 21:12

Przecież tatuaż nie traci na wartości dlatego, że klub zmienił logo :P Tak samo jak np. koszulka zawodnika sprzed lat. Gdyby było inaczej to kibice drużyn np. z NBA musieliby stracić kupę hajsu na zmiany dziar, tamtejsze ekipy dość często modyfikują swoje znaki identyfikacyjne.

Gościu z filmiku pewnie na drugim barku walnie nowe logo i już.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 08:56

Effe pisze:Przecież tatuaż nie traci na wartości dlatego, że klub zmienił logo :P Tak samo jak np. koszulka zawodnika sprzed lat. Gdyby było inaczej to kibice drużyn np. z NBA musieliby stracić kupę hajsu na zmiany dziar, tamtejsze ekipy dość często modyfikują swoje znaki identyfikacyjne.

Gościu z filmiku pewnie na drugim barku walnie nowe logo i już.
City kilka lat temu sponsorowało kibicom laserowe usuwanie tatuaży po zmianie herbu na nowy ;)
Także nie zdziwię się jeśli będzie to podobna akcja.


#AllegriOut
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 20:54

Tylko to jest (oczywiście IMHO) głupie. Jak ktoś robi sobie dziary to jest to pewna ilustracja historii człowieka. Świeża to ma być wędlina, a tatuaż coś pokazuje. Nowe logo Juve może sobie zrobić każdy w 2017. Jak ktoś ma to klasyczne w jakiejś wersji, mające parę lat, to jednak pokazuje coś innego.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 22:17

Tu by chyba bardziej chodziło o rozgłos niż sam fakt czy warto mieć stary herb, czy go usuwać. Dla klubu to nie są ogromne pieniądze, a PR-owo, marketingowo wygląda to ciekawie. W dodatku w prawie wszystkich mediach by o tym znów powiedzieli. Kibice też poczują się dopieszczeni przez swój klub. Nawet jak z takiej okazji skorzysta tylko 30% ludzi z tatuażami z starym herbem, to sam fakt, że klub daje taką możliwość kibicom jest po prostu miły i buduje lepsze więzi, przywiązanie i lojalność.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2017, 08:13

Zrobią promocję 30% na koszulki z nowego sezonu dla ludzi którzy mają tatuaż i tyle zapewne...


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2017, 12:46

Panowie migneło mi jakiś czas temu zdjęcie faceta z tatuażem nowego loga Juve na szyi. Wyglądało naprawdę nieźle. Niestety nie mogę go teraz znaleźć. Kojarzy ktoś ?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 marca 2017, 20:48

Obrazek


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2017, 22:11

nie no chyba aż tak słaby z anatomii nie byłem? to nie jest szyja prawda?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ