Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2017, 22:14

Maly pisze:nie no chyba aż tak słaby z anatomii nie byłem? to nie jest szyja prawda?
Kolega Sorek nie przeczytał ze zrozumieniem, ale liczą się intencje. Może ktoś też to widział i pamięta gdzie :)


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 11:34

Panowie, jak skończyła się akcja z tatuażem, o której jest mowa na poprzedniej stronie?


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 11:43

Effe pisze:Panowie, jak skończyła się akcja z tatuażem, o której jest mowa na poprzedniej stronie?
Jeżeli chodzi o poniższe to chłopakowi wytatuowali nowe logo ;)

https://youtu.be/YAnwwDQHYjc


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 11:44

Effe pisze:Panowie, jak skończyła się akcja z tatuażem, o której jest mowa na poprzedniej stronie?
Zafundowali gościowi nowy tatuaż. Czyli bez niespodzianek. ;)


Obrazek
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2017, 03:55

Straszne to nowe logo... Wygląda jak jakiś hasztag z sołszjal midia... Mam nadzieję, że nie będziemy go nosić na piersi, co najwyżej na fanpejdżu, bo tylko tam się nadaje.

Witamy w XXI wieku. Tomek Beksiński miał jednak nosa, żeby w porę się ewakuować.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2017, 09:56

Grzegorz Jaskólski pisze:Straszne to nowe logo... Wygląda jak jakiś hasztag z sołszjal midia... Mam nadzieję, że nie będziemy go nosić na piersi, co najwyżej na fanpejdżu, bo tylko tam się nadaje.
Lepiej się przyzwyczajaj powoli, bo niedługo nie zobaczysz niczego (poza archiwalnymi produktami) bez nowego logo.


Grzegorz Jaskólski pisze:Witamy w XXI wieku. Tomek Beksiński miał jednak nosa, żeby w porę się ewakuować.
Zrób to samo póki nie jest za późno :ok:


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 19:06

Siewier pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Witamy w XXI wieku. Tomek Beksiński miał jednak nosa, żeby w porę się ewakuować.
Zrób to samo póki nie jest za późno :ok:
Kolego, nie wolno tak mówić! Podjudzanie do takich czynów jest karalne. Mam nadzieję, że to był żart.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2017, 08:42

Grzegorz Jaskólski pisze:
Siewier pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Witamy w XXI wieku. Tomek Beksiński miał jednak nosa, żeby w porę się ewakuować.
Zrób to samo póki nie jest za późno :ok:
Kolego, nie wolno tak mówić! Podjudzanie do takich czynów jest karalne. Mam nadzieję, że to był żart.
To po co go sam przywołujesz ?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 10:06

Grzegorz Jaskólski pisze:
Siewier pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Witamy w XXI wieku. Tomek Beksiński miał jednak nosa, żeby w porę się ewakuować.
Zrób to samo póki nie jest za późno :ok:
Kolego, nie wolno tak mówić! Podjudzanie do takich czynów jest karalne. Mam nadzieję, że to był żart.
To nie był żart. Skoro tak ci doskwiera mało romantyczna rzeczywistość to możesz pójść śladem swoich idoli. Nikt ci tego przecież nie broni.

Co do samego logo to dobra, biznesowa decyzja. Podoba mi się sposób zarządzania Juventusem od czasu przejęcia sterów przez Andree. Widać też jak to się przekłada na wyniki sportowe.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 10:40

Siewier pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:
Siewier pisze: Zrób to samo póki nie jest za późno :ok:
Kolego, nie wolno tak mówić! Podjudzanie do takich czynów jest karalne. Mam nadzieję, że to był żart.
To nie był żart. Skoro tak ci doskwiera mało romantyczna rzeczywistość to możesz pójść śladem swoich idoli. Nikt ci tego przecież nie broni.

Co do samego logo to dobra, biznesowa decyzja. Podoba mi się sposób zarządzania Juventusem od czasu przejęcia sterów przez Andree. Widać też jak to się przekłada na wyniki sportowe.
To teraz, jak kolega spróbuje targnąć się na własne życie, niezależnie od skutku, Siewier dostaje od 3 miesięcy do 5 lat.

Z nowym logo się już oswoiłem ale wciąż wolę stary herb. Choć marketingowo to na pewno dobra decyzja była.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 10:49

Nawet w Mass Effect są wzmianki o naszym logo ;)

https://i.ytimg.com/vi/vDlyE0_ldpQ/maxresdefault.jpg

(rząd pierwszy symbol 2)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 12:09

Nowe logo nabierze mocy kiedy na dobre wejdzie w życie.Patrząc na to zdjęcie i zastąpienie J nowym logiem nabierze to wszystko sensu.
http://www.trenitalia.com/cms-file/imma ... 25x150.jpg


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 12:31

Makiavel pisze:To teraz, jak kolega spróbuje targnąć się na własne życie, niezależnie od skutku, Siewier dostaje od 3 miesięcy do 5 lat.
Gdybyś jeszcze podał dokładny paragraf to mógłbyś się załapać do obsady w Annie Marii Wesołowskiej :ok:

Sorek21 pisze:Nowe logo nabierze mocy kiedy na dobre wejdzie w życie.Patrząc na to zdjęcie i zastąpienie J nowym logiem nabierze to wszystko sensu.
http://www.trenitalia.com/cms-file/imma ... 25x150.jpg
Racja, ale taki okres przejściowy dobrze się sprawdza wg mnie. Dla mnie szokiem było nowe logo nie ze względu na wygląd, a to w jakiej formie to zrobili. Cisza, cisza, cisza i bum! No ale w sumie nie wiem jak mieliby to inaczej zrobić. Była dyskusja, później wróciliśmy do wydarzeń sportowych i o logo się już tak dużo nie mówi. Do końca sezonu wyprzedadzą towar i od nowego sezonu będzie już wszystko z nowym. Dotychczasowe wyniki jednak wysuwają się na pierwszy plan.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2017, 16:41

Juventus' new visual identity, created by Interbrand, wins two categories at the D&AD Awards 2017.

Z FB Juve. Nasze logo wygrało w dwóch kategoriach w jakimś konkursie.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 00:18

Siewier pisze:
Makiavel pisze:To teraz, jak kolega spróbuje targnąć się na własne życie, niezależnie od skutku, Siewier dostaje od 3 miesięcy do 5 lat.
Gdybyś jeszcze podał dokładny paragraf to mógłbyś się załapać do obsady w Annie Marii Wesołowskiej :ok:
Łap:
http://statystyka.policja.pl/st/kodeks- ... t-151.html
:D
dyzio1 pisze:Mówicie o tym logu w lewej?
Nie. Mówimy o tym:

Obrazek


ODPOWIEDZ