Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 15:08

Gotti ma dwa argumenty
1. Nie podoba mu się herb
2. Juventus zanotował mniejszy postęp od Bayernu na przestrzeni 10 lat
( żadne argumenty dlaczego do niego nie trafiają)

I wałkuje to samo w każdym poście :roll:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 16:19

Gotti pisze: Juventus Stadium stoi już ponad 5 lat i przez ten czas zarząd nie znalazł sponsora, bo jak zapewne pamiętacie stadion miał zmienić nazwę.
To aż 5 lat. Arsenal za 5 lat dostaje od Emirates jeśli dobrze pamiętam 40 albo 50mln funtów.
Niech się zajmą tym co trzeba.
Zarzad nie znalazl sponsora, bo go nie szuka. Prawa do nazwy stadionu sprzedalismy na, jesli dobrze pamietam, 12 lat jeszcze przed jego budowa. Sfinansowaly nam one chyba w 3/4 budowe stadionu.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 16:25

Prawa do nazwy stadionu sprzedalismy do 2022 roku.


La fidanzata d'Italia
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 16:53

Dajcie Gottiemu spokój, facet pół roku zbierał się żeby wylać swoje kolejne żale ;)
Nowe logo jest jakie jest, ciężko się do niego przyzwyczaić, też był to dla mnie lekki szok ale zajmował się tym sztab ludzi, który na pewno 100x przeanalizowali wszystkie za i przeciw i skoro uznali, że taka zmiana przyniesie nam jakieś korzyści to znaczy że tak będzie.


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 17:28

skoro uznali, że taka zmiana przyniesie nam jakieś korzyści to znaczy że tak będzie.
nie mogę już czytać takich argumentów, a raczej bredni - jak z De Ceglie przedłużali kontrakt to też tak mówiliście? macie w ogóle swoje zdanie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 17:29

szczypek pisze:
Gotti pisze:Jakby Real albo Bayern zmienili herb na coś takiego to kibice by wysadzili siedzibę klubu.
To działanie na pewno poprawiło by sytuację owych kibiców. Weź się chłopie puknij w ten wąski łeb.
Daruj sobie wycieczki personalne, bo tak możesz mowic do baby, ktora cie urodziła i nie wychowała snobie. Skąd ty w ogole mozesz wiedziec co jest dobre dla jakiego klubu skoro jesteś tylko biednym snobem z jp jakich tu na pęczki. Logo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i każdy kto probuje tlumaczyc ta zmianę jest cymbalem. Nie dziwi to w ogóle bo snoby z jp to jedyni ludzie na świecie dla ktorych Higuain nie jest przeplacony.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 17:34

Gotti pisze:Daruj sobie wycieczki personalne, bo tak możesz mowic do baby, ktora cie urodziła i nie wychowała snobie.
Dobra akcja, w jednym zdaniu zarzuć komuś wycieczkę personalną i przywal mu tym samym z podwójną siłą. Zresztą gdzie Ty tam widzisz jakąś wycieczkę z mojej strony? To rada, skorzystaj.
Gotti pisze:Logo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i każdy kto probuje tlumaczyc ta zmianę jest cymbalem.
W takim razie po co wdajesz się w jakiekolwiek dyskusje? Cymbałów chcesz przekonywać? Proszę Cię, przecież wiesz lepiej co jest ok.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 17:51

Gotti pisze:
Juventus Stadium stoi już ponad 5 lat i przez ten czas zarząd nie znalazł sponsora, bo jak zapewne pamiętacie stadion miał zmienić nazwę.
Tak, My pamietamy a ty widocznie nie:
"Jeszcze przed oddaniem nowego stadionu Juventusu do użytku stało się jasne, że otrzyma on komercyjnego sponsora. W tym celu władze klubu podpisały z firmą Sportfive, zajmującą się marketingiem i prawami sportowymi, porozumienie, na mocy którego turyńczycy zarobili 75 mln euro za sprzedaż praw do nazwy obiektu."

3/4 kwoty budowy stadiony było już odzyskane przed jego oddaniem. No ale coś z tym trzeba zrobić...
Gotti pisze: To logo rzekomo kosztowało 100 000 euro i pracowano nad nim rok - toż to jest istny cyrk. Rozumiem takie zmiany jak Manchesteru City, ale to coś u nas?
Tam pracują fachowcy, którzy raczej nie wstali o 7 30 rano i nie stwierdzili " cholera walnę w Paintcie logo i to będzie nowym symbol Juve".
Tak to właśnie wygląda.
Rok czasu to trwały prace nad wprowadzeniem zmian, a nie nad tym logo. Bo według ciebie firma jak Juventus zleciła taką ważną rzecz i przyjeła pierwszy projekt, bo ktoś ROK się nad tym męczył. Ołł jea. Znowu wychodzi twoja ignoracja i szeroko rozumiana niewiedza. Podoba ci sie bardziej zmiana w City? Droga wolna.
Gdzie ten cyrk?? Niby rok czasu trwały prace, a w jeden dzień poszło w świat.
Nikt nic nie wiedział i tak powinno być. Cyrk byłby gdyby ktoś ogłosił zmianę i rzeczywiście sytuacja przeciągałaby sie w czasie.
Pogódź sie z tym.
Gotti pisze:

Jakby Real albo Bayern zmienili herb na coś takiego to kibice by wysadzili siedzibę klubu.
Real usunął krzyż z herbu. Z tego co mi wiadomo to dalej grają, a i kibiców im nie ubyło.
I to w katolickim państwie! No być nie może!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 18:48

Gotti pisze:
szczypek pisze:
Gotti pisze:Jakby Real albo Bayern zmienili herb na coś takiego to kibice by wysadzili siedzibę klubu.
To działanie na pewno poprawiło by sytuację owych kibiców. Weź się chłopie puknij w ten wąski łeb.
Daruj sobie wycieczki personalne, bo tak możesz mowic do baby, ktora cie urodziła i nie wychowała snobie. Skąd ty w ogole mozesz wiedziec co jest dobre dla jakiego klubu skoro jesteś tylko biednym snobem z jp jakich tu na pęczki. Logo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i każdy kto probuje tlumaczyc ta zmianę jest cymbalem. Nie dziwi to w ogóle bo snoby z jp to jedyni ludzie na świecie dla ktorych Higuain nie jest przeplacony.
Dla Ciebie jest ujowe dla mnie jest ok. Masz z tym problem ? To masz pecha. Frustracja. Idz i walnij głową w ścianę . Mówią, że pomaga. No tak, jesteś pewnie z tych co zawsze na przekór, zawsze krytyka ale to nie jest najgorsze, najgorsze, że tacy jak Ty myślą, że nie są snoobami a tymi w opozycji, którzy mają własne zdanie. Tez tak miałem 14 lat temu jak mi pierwsze badyle na jajach wyrosły.

Dla mnie zmiana na plus imidzu firmy sportowej jaka jest Juve.


Obrazek
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 22:36

PlanetJuve pisze:Rok czasu to trwały prace nad wprowadzeniem zmian, a nie nad tym logo. Bo według ciebie firma jak Juventus zleciła taką ważną rzecz i przyjeła pierwszy projekt, bo ktoś ROK się nad tym męczył. Ołł jea. Znowu wychodzi twoja ignoracja i szeroko rozumiana niewiedza. Podoba ci sie bardziej zmiana w City? Droga wolna.
Gdzie ten cyrk?? Niby rok czasu trwały prace, a w jeden dzień poszło w świat.
Nikt nic nie wiedział i tak powinno być. Cyrk byłby gdyby ktoś ogłosił zmianę i rzeczywiście sytuacja przeciągałaby sie w czasie.
Pogódź sie z tym.
:ok:
Dokładnie, niektórzy komentujący (zdaję się, że m.in. zzapolowy.com) uważają, że takie logo to można w 5 minut stworzyć w Paincie, dziwią się, że "postawienie dwóch białych kresek zajęło projektantom rok", jednocześnie zarzucając władzom klubu nieprzemyślaną decyzję, nieodpowiedzialność. Przecież ten proces, o którym mówił Agnelli, trwający 12-18 miesięcy, to nie 'stawianie kresek' tylko analizy rynku, symulacje, badania. Oczywiście, że te 'kreski' były w pewnym sensie wynikiem tych analiz, ale z wielu opinii wynika przekonanie, jakby to sama praca grafika tyle trwała. :facepalm:


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 23:14

Włodar pisze:
PlanetJuve pisze:Rok czasu to trwały prace nad wprowadzeniem zmian, a nie nad tym logo. Bo według ciebie firma jak Juventus zleciła taką ważną rzecz i przyjeła pierwszy projekt, bo ktoś ROK się nad tym męczył. Ołł jea. Znowu wychodzi twoja ignoracja i szeroko rozumiana niewiedza. Podoba ci sie bardziej zmiana w City? Droga wolna.
Gdzie ten cyrk?? Niby rok czasu trwały prace, a w jeden dzień poszło w świat.
Nikt nic nie wiedział i tak powinno być. Cyrk byłby gdyby ktoś ogłosił zmianę i rzeczywiście sytuacja przeciągałaby sie w czasie.
Pogódź sie z tym.
:ok:
Dokładnie, niektórzy komentujący (zdaję się, że m.in. zzapolowy.com) uważają, że takie logo to można w 5 minut stworzyć w Paincie, dziwią się, że "postawienie dwóch białych kresek zajęło projektantom rok", jednocześnie zarzucając władzom klubu nieprzemyślaną decyzję, nieodpowiedzialność. Przecież ten proces, o którym mówił Agnelli, trwający 12-18 miesięcy, to nie 'stawianie kresek' tylko analizy rynku, symulacje, badania. Oczywiście, że te 'kreski' były w pewnym sensie wynikiem tych analiz, ale z wielu opinii wynika przekonanie, jakby to sama praca grafika tyle trwała. :facepalm:

Prace czołowych grafików to też "kilka kresek", ale najpierw trzeba wpaść na to by te kilka kresek przekazywało maksimum treści w minimalistycznej (współczesnej, modnej) formie. Logo Juve jest fantastyczne- sztuka, "gra kulturowa", estetyka w prostej formie dla klubu piłkarskiego.
Nie chcę nikogo obrażać, ale dla mnie zmiana herbu MC (ktoś wspominał) była zupełnie bez sensu. W mojej opinii zamienili jarmark na bazar.
Juve to w tym momencie "więcej niż klub". Juve to awangarda współczesnego futbolu i jestem z tego cholernie dumny.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2017, 23:43

Za rok, dwa bedziecie chodzic od stop do glow ubrani w ciuchy z logo Juve, czy to eleganckie, czy luzne. Ja juz mysle nad nim w kontekscie salonu, gdzie poprzednie nie pasowaloby nihuhu. Bedzie dobrze. Szkoda tylko herbu, ktory byl najladniejszy z wszystkich herbow pilkarskich.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2017, 13:42 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2017, 16:15

Gotti jaki się wyszczekany zrobił. No napluliśmy już na nasze kochane, nowe logo, a tymczasem Real podobno usunął krzyż z własnego herbu, w trosce o morale kibiców z Bliskiego Wschodu...czy to możliwe?!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2017, 17:49

Fajnie by było zobaczyć za kilka lat taki np inter w koszulkach Juve :prochno:


Obrazek
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2017, 19:05

ktoś pisał że Reale czy Bayerny nie zmieniają logo... Juventus zmienia a ponoć Real tez zrzuca krzyż ze swojego logo, aby fani z
Bliskiego wschodu nie czuli sie urażeni. dla mnie to co najmniej chore, kluby tureckie grają z półksiężycem w rozgrywkach europejskich, mi to absolutnie nie przeszkadza. Dlatego tym bardziej nie rozumiem włodarzy Realu


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
ODPOWIEDZ