Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 16:11

ManInBlack87 pisze:Obrazek
O proszę, a w marcu na urlop właśnie do Korei jadę, więc nie omieszkam zwiedzić "naszego" uniwersytetu. A może nawet i pokażę im logo Juve i pójdzie pozew o naruszenie praw autorskich. :prochno:


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 16:22

Bazyliszek pisze:
Akha72 pisze:Wybaczcie moje lenistwo, ale nie przeczytałem większości tematu, więc po prostu spytam - to Wasz nowy herb i pojawi się na koszulkach, czy to jakieś odrębne logo?
nowy herb
Dzięki ;) marketingowo to b.dobra decyzja


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 16:32

Kibice swoje, a rynek swoje. Giełda zareagowała pozytywnie i notowania idą w górę.


przemal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2007
Posty: 89
Rejestracja: 01 października 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 16:44

Emocje trochę opadły, więc...
Chyba jestem jednym z nielicznych, którym logo się podoba. Wg mnie jako sam znak towarowy jest genialne, poszliśmy za ogólnym trendem, mnóstwo wielkich marek zmienia loga ostatnio, wszystko idzie w stronę schludnego, prostego i czytelnego projektu. Kwestia herbu jednak jest o tyle trudniejsza, że ma on w sobie dużo więcej symboliki, a także ogromną wartość emocjonalną dla każdego kibica, mało która zmiana herbu w świecie sportu jest początkowo pozytywnie przyjmowana, głównie z ww. powodów. Jednak jeśli chodzi o użycie tego znaku jako herbu na koszulce, to dla mnie to:
mnowo pisze:Obrazek
wygląda świetnie. Razi w oczy tylko dlatego, że mocno różni się od poprzedniego. "Stary" herb jest piękny, raczej każdy się z tym zgodzi, ale patrzenie przez jego pryzmat na nowe logo nieco zakrzywia spojrzenie na całą sytuację. Jeśli chodzi o marketing, to widać, ze Agnelli bardzo angażuje się w rozwój marki za granicą, więc na pewno była to głęboko przemyślana decyzja podjęta z pomocą całego sztabu ludzi, którzy się na tym znają. Nam, jako kibicom, przywiązującym więcej uwagi do historii i tradycji, może się to wydawać kompletnie niezrozumiałe, ale ufam decyzji zarządu, bo od dłuższego czasu pokazują, że warto.


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 18:06

Ludzie jesli traficie na internerach na jakoes cielawe teksty dotyczace projektu o ktorym mowa w tym temacie to wrzucajcie. cielawe na jaka skale jestto przedsiewziecie. Byla chyba mowa nawet o kawiarniach J. z niecierpliwoscia czekam na konferencje wlodarzy gdzie wyjasnia wszelkie znaki zapytania :ahsisi:


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 18:19

Ja wolałbym by drugi komplet był niebieski jak ten sprzed 2 sezonów.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 18:59

Nie chce nikogo urazić, ale wydaje mi się, że spore grono osób, które robi wielką tragedię z powodu zastąpienia herbu tym logiem to też osoby, które głośno krzyczą, że jak już mamy sprowadzać do drużyny kolejnych Padoinów i tym podobnych średniaków bo nas nie stać to lepiej sprzedać ten klub Arabom albo innym kosmitom. Hipokryzja?

Nie wiem, może i trollują te sondy kibice innych drużyn :smile: , ale o jednym miejscu gdzie bywam codziennie więc mogę coś powiedzieć (chodzi mi o forum VS oczywiście), faktycznie opinie userów starszych stażem niż kilka dni nie są wcale negatywne a już większość uważa (nawet jeśli im się to logo nie podoba), że pomoże nam ono w zdobyciu silniejszej pozycji finansowej.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 19:09

Skoro nowe logo ma być na wszystkim związanym z Juve to dlaczego na strojach chcą wprowadzić dwie wersje kolorystyczne ? sami sobie zaprzeczają. Na domowej i wyjazdowej koszulce kolory są odwrócone,tylko na tzeciej logo jest prawidłowe.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 19:16

A czy te koszulki źle by wyglądały z naszym prawdziwym herbem?

W ogóle dla mnie to logo to jakaś kpina, jak można było zniszczyć nasz stary herb, całą naszą historię i tradycję, potraktować tak kibiców? Gdyby to było logo marketingowe to można jeszcze znieść, ale to ma być herb? Jakaś literka, co może przypominać najwyżej chińskie znaczki lub logo jakiejś drużyny e-sportowej? Wydawało mi się, że po pierwszym szkou trochę ochłonę i powoli będę się przyzwyczjać, ale nie mogę, nie mogę patrzeć na to coś. Trzeba koniecznie wygrać w tym sezonie Ligę Mistrzów, żeby na koszulkach był jeszcze normalny herb.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 19:18

JuvePoland mogłoby jako pierwsze wprowadzić nowe logo jako ikonkę strony na pasku zakładek w mozilli.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 19:56

http://weszlo.com/2017/01/18/opinia-gra ... iny-zmian/

Ku pokrzepieniu serc. Przerwóciliśmy pierwszy klocek domina.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 19:59

Sorek21 pisze:Skoro nowe logo ma być na wszystkim związanym z Juve to dlaczego na strojach chcą wprowadzić dwie wersje kolorystyczne ? sami sobie zaprzeczają. Na domowej i wyjazdowej koszulce kolory są odwrócone,tylko na tzeciej logo jest prawidłowe.
kolory nie mają znaczenia tak jak w przypadku Nike, Adidasa itd, co potwierdza link SZAGIego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 20:14

https://www.google.co.uk/amp/www.goal.c ... ent=safari

Black & White & J = Juventus

Uważam, ze to co zrobił kilka dni temu Juventus okaze sie wielkim sukcesem! Teraz wszyscy z nas szydzą, za jakiś czas bedą naśladować.


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 20:30

Może przeniesiemy stadion do Chin, a ośrodek treningowy do Arabii. Jaki to miało by potencjał marketingowy ! Natomiast herb zmienią na penisa - najbardziej rozpoznawalny symbol na świecie.

Komuś się chyba korpo pomyliło z klubem sportowym. Naszym kapitałem jest historia oraz wyniki sportowe. To one generują przyciągają ludzi, a Ci generują dochód.

Widząc herb np. herb MU przypomina mi się finał z 99 roku, widząc nowe coś na koszulkach Juve jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy to - frytki na wynos.

Dziękuje ja tego nie kupuje.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2017, 20:38

YaSq pisze:Może przeniesiemy stadion do Chin, a ośrodek treningowy do Arabii. Jaki to miało by potencjał marketingowy ! Natomiast herb zmienią na penisa - najbardziej rozpoznawalny symbol na świecie.

Komuś się chyba korpo pomyliło z klubem sportowym. Naszym kapitałem jest historia oraz wyniki sportowe. To one generują przyciągają ludzi, a Ci generują dochód.

Widząc herb np. herb MU przypomina mi się finał z 99 roku, widząc nowe coś na koszulkach Juve jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy to - frytki na wynos.

Dziękuje ja tego nie kupuje.
Weź idź je**** baranka o ścianę i już nie wracaj... :facepalm:


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
ODPOWIEDZ