Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
człowiekkebab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2016
Posty: 13
Rejestracja: 30 grudnia 2016

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:07

W tym momencie przestałem kibicować Juventusowi. Kasa, kasa, kasa...
Nara.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:10

Nic innego mi nie przychodzi do głowy jak tylko porównać nowe logo do historii o sweterku:



:ahsisi:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:14

człowiekkebab pisze:W tym momencie przestałem kibicować Juventusowi. Kasa, kasa, kasa...
Nara.
I całe szczęście. Oby jak najmniej takich "kibiców" tfu.. jak Ty. To tylko logo. Prawdziwe wartości Juventusu ma się w sercu!!


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:19

Nie podoba mi się ten herb i sposób jego wprowadzenia. I nie będę się odwoływał do tradycji, bo jak zauważył ktoś przytomny, nasz obecny pochodzi z 2004 r.
Uważam natomiast, że tak drastyczna zmiana herbu powinna zostać chociaż skonsultowana z kibicami. Żyjemy przecież w dobie mediów społecznościowych, czy tak ciężko było zaprezentować nowe logo na fb czy twitterze i zapytać o zdanie kibiców? Nie wydaję mi się.
Do tego prezentacji dokonano w poniedziałek, na super gali, dzień po tym syfie, który odwaliliśmy we Florencji. Czy naprawdę nikt we władzach klubu nie wpadł na pomysł, że po weekendowym popisie naszych asów, warto się wstrzymać z przedstawianiem tych diametralnych zmian, bo większość kibiców jest jeszcze nabuzowana po 90 minutach totalnej kaszany, którą sprezentowali nam Allegri i spółka?
- :mad2:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:31

Obrazek

Ładnie wygląda.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:31

człowiekkebab pisze:W tym momencie przestałem kibicować Juventusowi. Kasa, kasa, kasa...
Nara.
O kurde miesiąc wytrzymałeś, mega :smile: Idz być chorągiewką gdzie indziej.
Mamy J-stadium, J-medical.
W tym roku kończymy budowe JVillage

Obrazek


(ośrodek szkoleniowy wraz z hotelami itp itd) i będziemy już kompletnie na innym poziomie niż inne Włoskie kluby, które co dopiero planują budowę nowego stadionu. Co pozostało jak nie szerzyć naszą markę już tylko w dalekim świecie. Bolesne ale prawdziwe.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 10:53

Kucharius1 pisze:to będzie już 4 logo Juventusu za Twojej kadencji a chyba 11 ogółem w historii. Za każdym razem tak przezywasz jak coś się zmienia.
Ale zawsze było jajeczko :)
W wieku przykładowo 8 lat nie przejmowałem się takimi sprawami rzecz jasna. Tym razem jest całkowita zmiana, z wielu jajeczek zrobiły się dwie literki ale dzisiaj już staram się do tego chłodno podchodzić. Mam nadzieję, że Agnelli wie co robi bo to człowiek do którego mam bezgraniczne zaufanie jeżeli chodzi o Juventus. Historia oceni ten ruch.


Obrazek
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:00

alessandro1977 pisze:
Kucharius1 pisze:to będzie już 4 logo Juventusu za Twojej kadencji a chyba 11 ogółem w historii. Za każdym razem tak przezywasz jak coś się zmienia.
Ale zawsze było jajeczko :)
W wieku przykładowo 8 lat nie przejmowałem się takimi sprawami rzecz jasna. Tym razem jest całkowita zmiana, z wielu jajeczek zrobiły się dwie literki ale dzisiaj już staram się do tego chłodno podchodzić. Mam nadzieję, że Agnelli wie co robi bo to człowiek do którego mam bezgraniczne zaufanie jeżeli chodzi o Juventus. Historia oceni ten ruch.
Otóż to...pozyjemy, zobaczymy...a co jeśli za pare lat okaże sie ze byliśmy pionierami i w ślad za nami poszły inne kluby?
proponuje ustawienie nowego logo na tapecie telefonu(co uczyniłem) i oswajanie sie z nim...


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:05

namelessKING pisze:
Ładnie wygląda.
No nie wiem, pierwsze skojarzenie: koszulka jakiegoś klubu z ligi chińskiej


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:10

człowiekkebab pisze:W tym momencie przestałem kibicować Juventusowi. Kasa, kasa, kasa...
Nara.

Tyle pięknych chwil przeżyłeś z tym klubem...jeśli zacząłeś kibicować, odkąd masz konto, to aż dwa tygodnie :D


Nie rozumiem ludzi, którzy szukają jakichkolwiek pozytywów w tym syfie. Cały świat z nas wali. Znowu. Kasa kasą, ale są pewne granice, cholera.

14 lat z Juve ale dawno się tak nie załamałem po calciopoli jak wczoraj.

Wiecie co? goowno mnie obchodzi, że w ślad za nami ktoś pójdzie. Niech idą, jak dla mnie mogą mieć kootasy w logach czy herbach, nie dbam o to. Ale Juve zawsze kojarzyło mi się z tradycją, historią, a to był strzał w moje serducho. To tak jakby moja żona przeszła zmianę osobowości. Twarz ta sama, a w środku co innego.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/dcb9e19db12d9fab

:mad2: :mad2:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:20

alessandro1977 pisze:
Kucharius1 pisze:to będzie już 4 logo Juventusu za Twojej kadencji a chyba 11 ogółem w historii. Za każdym razem tak przezywasz jak coś się zmienia.
Ale zawsze było jajeczko :)
W wieku przykładowo 8 lat nie przejmowałem się takimi sprawami rzecz jasna. Tym razem jest całkowita zmiana, z wielu jajeczek zrobiły się dwie literki ale dzisiaj już staram się do tego chłodno podchodzić. Mam nadzieję, że Agnelli wie co robi bo to człowiek do którego mam bezgraniczne zaufanie jeżeli chodzi o Juventus. Historia oceni ten ruch.
:bravo: :bravo: :bravo: szacunek za to ze zawsze jesteś w stanie się ogarnąć.

Co do reszty :roll: O nie chłopacy w szkole/pracy się śmieją :placze: rozumiem przywiązanie do tradycji - z 2004 roku, ale płacz o to ze inni mu dokuczają to już trąci gimnazjum.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:25

Ale zawsze było jajeczko
Nie zawsze:

Obrazek


La fidanzata d'Italia
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:36

Bobby X pisze:Widać idzie nowe. Czy "to coś" mi się podoba? Nie. Zmiana logo powinna być subtelna jak ta poprzednia. "To" ciężko nawet nazwać logiem. Pokraczne jakby było "tworzonę" przez ulicznika po dobrej dawce grzybków. Ale z drugiej strony jaka gra takie logo :prochno:
"To" właśnie jest logo przez duże "L". Apeluję o powściągliwość przy wypowiadaniu się w tematach, o których ma się blade pojęcie.

Jasne, można napisać, że się nie podoba. Można napisać, że to nie jest herb (nomen-omen nikt w klubie nie próbuje wmówić, że jest). Nie piszmy jednak, że to nie jest logo (bo jest i to naprawdę wysokiej klasy).

Wszystkim piszącym, że stworzenie takiego emblematu to "pikuś" proponuję spróbować swoich sił w tej branży. Będziecie kupony odcinać.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:50

Mi się podoba. Dobry pomysł. Niedługo większość klubów będzie szło w kierunku loga a nie herbu...


Przejrzyste, mocne i co najważniejsza ładne logo, które za 2-3 lata będzie kojarzyć się tylko z Juve, na pewno wzrośnie sprzedaż gadżetów i ciuchów z takim logiem. Bo po prostu to lepsze rozwiązanie niż herb jeśli chodzi o marketing. Kibice też się przyzwyczają.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 11:51

Krótko w temacie:

Obrazek


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ