Dystrybucja biletów - nowości techniczne

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2017, 14:01

Zapewne wiecie, że powoli do lamusa odchodzą bilety, wejściówki na mecze. Dla mnie jest to smutna wiadomość, ze względu na to, że sam jestem kolekcjonerem. Posiadam ponad pół tysiąca (może jakieś 700?) biletów Juventusu. Są to rzecz jasna bilety oryginalne począwszy od meczów towarzyskich po finały europejskich pucharów.

Od niedawna Listicket rozpoczął dystrybucję przez passwallet (wirtualny portfel, za pomocą np. smartphona możemy wejśc na stadion nie drukując nawet biletu). Ogólnie rzecz biorąc bilety wydawane przez dystrybutorów typu Listicket są różnie traktowane przez kolekcjonerów, największą wartość ma bilet wydany z kasy klubowej - jest na nim herb klubu, logotyp, a sama grafika jest o wiele ładniejsza.

Dla nas kolekcjnerów, wszelkie nowości techniczne związane z dystrybucją biletów wiążą się z wieloma trudnościami. Dzisiaj każdy może zakupić bilet trzymając telefon w ręku, a sam "bilet" może wydrukować w domu na zwykłej kartce papieru. Oczywiście ten bilet żadnej wartości dla kolekcjonera nie ma ponieważ można go wydrukować 100x i powiększyć tym samym niejedną kolekcję.

Dla osób które cenią sobie wygodę, a kawałek papieru nie ma dla nich żadnej wartości powiedzą, że ten temat jest słaby, niepotrzebny - trzeba iść z biegiem czasu i ułatwiać sobie życie ale może znajdą się osoby, które podzielą moje zdanie ;)

P.S.
Sam niejednokrotnie kupowałem bilet przez Listicket ale później stawałem na głowie aby mieć bielet z kasy klubowej z tego meczu ;) Pytałem ludzi, szukałem pod krzesełkami itp.

Jeśli ktoś chciałby pwiększyć moją kolekcję to chętnie przyjmę/ kupię bilet Juve! Jednocześnie dziękuję tym, którzy pomagali i pomagają mi w tym aby ta kolekcja była jak największa ;)

Jeśli kogoś ten temat zainteresuje to mogę wrzucić kilka fotek z mojej kolekcji.


ODPOWIEDZ