Koszulka 17/18

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 08:10

Ciekawa historia, czekam na wersję kolegi Cabriniego bo znamy tylko jedną wersję póki co... :confused:

A czy sama przesyłka ze strony Włochów odbyła się ok ?

A na marginesie, czekam na zegarki z "J"otką bo póki co są tylko z poprzednim herbem. Na fejsie ktoś wrzucił zegarek już Jotka i wygląda kozacko :ok:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 08:39

Myślę, że wersja Cabriniego nie może być inna bo mam masę wiadomości na priv i smsów, które przedstawiają tylko jedną słuszna prawdę :prochno:

Ale nie ma co afery podkręcać, chętni na koszulkę już są a Cabrini wrócić za chwilę na forum jak po wstydliwej akcji z Pogbą i życie toczy się dalej ;)

A z przesyłką z Włoch nigdy nie ma problemu. Co prawda wysyłają zawsze DHL a Ci kurierzy są najmniej ogarnięci na rynku ale poza tym zawsze jest wszystko ok.
Ja też właśnie będę zamawiał gadżety z nowym logo :)


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 08:54

>Nabijaj się z fanów Interu, Milanu etc. że są niepoważni i są zakompleksieni.
>Rób w luja kumpla po szalu :prochno: .

Kompletnie dziecinne zachowanie, szczęście, że kacek_ ma już kupców na tę koszulkę, bo mieć a nie mieć 400 zł to jednak różnica. Gdyby było inaczej to motałbym adres i samemu "wręczył" przesyłkę, bo tak się po prostu nie robi.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 08:59

kacek_ pisze:Myślę, że wersja Cabriniego nie może być inna bo mam masę wiadomości na priv i smsów, które przedstawiają tylko jedną słuszna prawdę :prochno:

Ale nie ma co afery podkręcać, chętni na koszulkę już są a Cabrini wrócić za chwilę na forum jak po wstydliwej akcji z Pogbą i życie toczy się dalej ;)

A z przesyłką z Włoch nigdy nie ma problemu. Co prawda wysyłają zawsze DHL a Ci kurierzy są najmniej ogarnięci na rynku ale poza tym zawsze jest wszystko ok.
Ja też właśnie będę zamawiał gadżety z nowym logo :)
Hej, nie wiem jak to z tymi wiadomościami na priv jest - nie wiem po jakim czasie one docierają, bo cały czas mam je w folderze "do wysłania" ale jak coś to mój mail to Tarnos1551@gmail.com - tam to sprawniej załatwimy chyba :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 09:01

Oczywiście, jak by nie było to 400 zł to kupa pieniędzy...zresztą, o czym my mówimy, choćby chodziło o 50 zł to z obietnic należy się wywiązywać. Gdyby nie to, że to XL to sam kupiłbym ją od kolegi.

Gdyby ktoś jeszcze coś zamawiał to ja chętnie przypnę się do interesu bo jest rzecz, która chciałbym zamówić :prochno:
Piszę szczerze i w razie czego mogę z góry zaliczkę wpłacić, nie ma problemu. Gdyby ktoś coś zamawiał to proszę o kontakt.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 09:19

Cabrini za dużo mercato przyjacielu :prochno: . To chyba klasyczna gierka Marotty - zamówił koszulkę i teraz gra na zwłokę do końca mercato, by sprzedawca zszedł z ceny i chyba nawet skończy jak Beppe, bo koszulkę kupi ktoś inny. Dobrze, że nie zaproponował Ci trzech rat albo wypożyczenia koszulki za 20zł z opcją wykupu w przyszłym roku. :confused:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 09:52

Najpierw ugadał się z koszulką, teraz trzyma w szachu jej właściciela. Niewykluczone, że za rok zakontraktuje koszulkę za darmo :prochno:

Cabrini_Oszust ? :think:


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 10:24

Pasiak z Gigim?
Zakładając, że najprostsze wyjaśnienia sprawdzają się najczęściej, Cabrini wytrzeźwiał... :rotfl:


calma calma
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 10:41

Vincitore pisze:Cabrini za dużo mercato przyjacielu :prochno: . To chyba klasyczna gierka Marotty - zamówił koszulkę i teraz gra na zwłokę do końca mercato, by sprzedawca zszedł z ceny i chyba nawet skończy jak Beppe, bo koszulkę kupi ktoś inny. Dobrze, że nie zaproponował Ci trzech rat albo wypożyczenia koszulki za 20zł z opcją wykupu w przyszłym roku. :confused:
Ewentualnie obligatoryjny wykup po spełnieniu określonych warunków :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 10:50

ChyBa trzeba bande chuligańską JP wysłać do Cabriniego i mu wyjaśnić, że tak się nie robi. Fakt, że mógł być podczas składania zamówienia nietrzeźwy, wcale go nie usprawiedliwia.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 12:04

gregor_g4 pisze:ChyBa trzeba bande chuligańską JP wysłać do Cabriniego i mu wyjaśnić, że tak się nie robi. Fakt, że mógł być podczas składania zamówienia nietrzeźwy, wcale go nie usprawiedliwia.
Lepiej nie ryzykować, Cabrini to niezły zabijaka. Muntari do dzisiaj płacze w poduszkę :prochno:
jackop pisze:
pumex pisze:
Cabrini_idol pisze:Ale obiłbym ryj pewnemu murzynowi z Pescary :facepalm:
Tak tak, obiłbyś..

Obrazek
Dla potomnych :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 13:08

Vincitore pisze:Cabrini za dużo mercato przyjacielu :prochno: . To chyba klasyczna gierka Marotty - zamówił koszulkę i teraz gra na zwłokę do końca mercato, by sprzedawca zszedł z ceny i chyba nawet skończy jak Beppe, bo koszulkę kupi ktoś inny. Dobrze, że nie zaproponował Ci trzech rat albo wypożyczenia koszulki za 20zł z opcją wykupu w przyszłym roku. :confused:
Autentycznie oplułem klawiaturę pomidorówką :D
pumex pisze:Najpierw ugadał się z koszulką, teraz trzyma w szachu jej właściciela. Niewykluczone, że za rok zakontraktuje koszulkę za darmo prochno

Cabrini_Oszust ? think


:prochno: to mu się niestety nie uda, znalazł się arabski szejk, który wyłożył kasę na stół i po temacie ;)

Dziękuje za zainteresowanie, nie spodziewałem się, że tyle osób będzie chętnych, koszulka jest już spakowana do drogi, pierwsza osoba która napisała na PW :)

Będę też robił przez weekend zamówienie na Juvestore (mam -10% zniżki na wszystko jak coś) bo ktoś pytał też o to na PW, informuje tylko, że zamówienie tym razem musi być z przedpłatą
:D


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 13:20

Możliwe, że to ja :smile: na PW napisałem Ci, że przelew z góry ;) :hellyes:

Nie tak jak pewien Idol :prochno:

Napisz mi na PW dane do przelewu :ok:


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 13:38

Też chętnie dołączę się do zamówienia, o ile to możliwe. :)


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 13:40

O jejku, czegoś takiego po JP się nie spodziewałem. Brawo, z powodu kilku userów już jesteśmy pośmiewiskiem, teraz dajecie kolejny powód.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ