Koszulka 17/18

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2017, 17:27

Ale nie oszukujmy się - sam lubię Cabriniego ale dał dupy. Jak byś się czuł, gdyby ktoś Cię wydymał na 4 stówy ? Mało to nie jest.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 00:14

Jeżeli to odnosi się do mnie, to ja nie przeczę, że typ zachował się bardzo źle. Stąd napisałem, że JP nie zapomni i w razie pajacowania będzie ta sytuacja przytaczana :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 07:20

No tak, a jakże. Czy ta sytuacja jest inna od mojej w sytuacji kiedy nie jadą już po Marotcie od co najmniej dwóch lat przytaczana jest przez niektórych teza, że alessandro jak zwykle krytykuje Marottę ? Przypomnieć Ci o kogo między innymi chodzi ? ;)
4 stówy dla jednych jest mało, dla innych dużo co nie zmienia faktu, że jako cena za koszulkę jest to rozbój według mnie. Nawet jeżeli chodziłoby o czapkę gruszek to i tak z umowy powinien się wywiązać nawet jeżeli gra toczy się o domówkę z Buffonem :prochno:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 14:29

Owszem, akcja bardzo słaba ale jakoś dziwnym trafem od tamtej pory Cabrini przestał się kompletnie udzielać na forum. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że z tego powodu.

Nie wiadomo jaka jest sytuacja, nie ma co oceniać ;)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 14:36

No koszulka bardzo droga, ale umowa to umowa. Ale skąd wiecie, może Cabrini po prostu nagle musiał wyjechać np. w ramach misji pokojowej do Darfuru?


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 14:44

squinter pisze:Owszem, akcja bardzo słaba ale jakoś dziwnym trafem od tamtej pory Cabrini przestał się kompletnie udzielać na forum. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że z tego powodu.
Ostatni post Cabriniego zbiegł się w czasie z rejestracją niejakiego Muntariego na naszym forum. Może coś w tym kierunku? :whistle:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 16:14

Cabri wytłumacz się i wracaj. Ja np. nie będę miał problemu z tym by zrozumieć, że zadziałały procenty w trakcie składania zamówienia, a portfel akurat nie miał w planach kupna koszulki, to żaden wstyd w przeciwieństwie do siedzenia w okopach bez słowa. ;)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 21:53

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się po Cabrinim, że nagle zapadnie się pod ziemię i aż mnie zaczyna to niepokoić, bo do tej pory moja ostatnia wiadomość na PW z 2 sierpnia jest nieodczytana. Ja o sprawie już dawno zapomniałem, odzyskałem większość kasy z czego się cieszę bo myślałem, że nie zobaczę ani złotówki.

Może zna ktoś Cabriniego prywatnie (chyba ktoś nawet pisał do mnie na PW, że go zna) i powie nam czy wszystko ok u naszego pogromcy Muntariego? ;)
Ostatnie czego mu życzę to poważne zacięcie się przy goleniu brody albo ta pokojowa misja w Darfurze. Wracaj chłopie bo forum straciło dużo kolorytu :dance:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 21:58

Vincitore pisze:Cabri wytłumacz się i wracaj. Ja np. nie będę miał problemu z tym by zrozumieć, że zadziałały procenty w trakcie składania zamówienia, a portfel akurat nie miał w planach kupna koszulki, to żaden wstyd w przeciwieństwie do siedzenia w okopach bez słowa. ;)
Jak sie mozna tym zaslaniac ? W koncu chyba wytrzezwial ? Ja gdybym nawet cos takiego odwalil po pijaku i nie byl przygotowany na taki wydatek, to oddalbym pieniadze.

Dlaczego ktos mialby ponosic koszty przeze mnie ?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:13

Może Cabriniego dopadli wkurzeni fani Interu :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:18

Tym pipkom to dałby chyba radę ;)


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:36

Przecież rok temu, po oknie transferowym, też zniknął na jakiś czas. Co prawda wtedy wynikało to głównie z niedotrzymanej później obietnicy, ale może postanowił z tego zrobić pewnego rodzaju zwyczaj :lol:
Ja tam uważam, że czeka aż sprawa przyschnie, może post kacka spowoduje, że wróci :think:
W ogóle dopiero teraz ogarnąłem, że poprosił o kupno koszulki osobę z nickiem KACek ;) (żeby nie było, nie mam nic do samego nicku, ani jego właściciela, wręcz przeciwnie, szanuje, że nie narobił gnoju, a spokojnie poszukał innego nabywcy)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 12:12

Ok, po kilku tygodniach zastanawiania się i czekania na przesyłkę, mam w końcu koszulkę.

Zamawiana z adidas.pl, na zamówienie czekałem tydzień, na stronie można było podglądać, w którym momencie realizacji jest moja paczka.

Co do samej koszulki to jestem zachwycony. Wybrałem wersję oryginalną, ze wszystkimi dodatkowymi emblematami. Czarno-białe pasy wyglądają super w zestawieniu z zielenią i czerwienią rozety i tarczy za Scudetto. Na rękawach "RESPECT" i logo LM. Krój jest świetny, oldschoolowy - tak jak lubię. Materiał lekki, dopasowany do ciała.

Dziecięce marzenie spełnione, teraz czas na wizytę na J-Stadium ;)


Grande Juve, Vinci Per Noi
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2017, 19:32

Obrazek

W tych genialnych strojach zagramy przeciwko z Benevento, z okazji 120 lecia istnienia klubu :dance:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2017, 19:49

Wojtek pisze:Obrazek

W tych genialnych strojach zagramy przeciwko z Benevento, z okazji 120 lecia istnienia klubu :dance:
Jak bylem w Turynie 4 lata temu, to w Juventus Store bylo cos podobnego, ale duzo ladniejsze - retro, kolnierzyk w serek. Niestety "pozydzilem", a pozniej nigdzie nie moglem juz jej znalezc :/


ODPOWIEDZ