Koszulka 17/18

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 13:41

O co Ci chodzi ? Dlaczego pośmiewiskiem i dla kogo ?


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:10

Nie wiem jak w ogóle można taką akcję odwalić. Pokaz chamstwa i buractwa.

up. ta strona jest chyba najbardziej żenującym piłkarskim forum zaraz po FCBarca i realmadryt.pl jeśli chodzi o poziom wypowiedzi


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:14

MRN pisze:O co Ci chodzi ? Dlaczego pośmiewiskiem i dla kogo ?
o to, że ktoś kto jest kibicem Juve, mocno rozpoznawalnym w internecie, bo cisnie beke ze wszystkich innych klubów pod kazdym postem na fb kozacząc dookoła, dodatkowo mocno udziela się na naszym forum i bądz co badz duzo ludzi się z Nim zgadza w wielu kwestiach robi wała z jednego ze swoich ziomków. Na pieniądze.
Też bym miał beke z kibiców jakby na stronie innego klubu miała miejsce taka akcja

PS. Oczywiście mam gdzieś co myślą o mnie, kibicach Juve i samym JP kibice innych drużyn, ale to autor miał na myśli mi się wydaje.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:19

realbs pisze: up. ta strona jest chyba najbardziej żenującym piłkarskim forum zaraz po FCBarca i realmadryt.pl jeśli chodzi o poziom wypowiedzi
A widziałeś stronki i fora innych włoskich ekip?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 15:24

Push3k pisze:
realbs pisze: up. ta strona jest chyba najbardziej żenującym piłkarskim forum zaraz po FCBarca i realmadryt.pl jeśli chodzi o poziom wypowiedzi
A widziałeś stronki i fora innych włoskich ekip?
Tak.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:12

realbs pisze:
Push3k pisze:
realbs pisze: up. ta strona jest chyba najbardziej żenującym piłkarskim forum zaraz po FCBarca i realmadryt.pl jeśli chodzi o poziom wypowiedzi
A widziałeś stronki i fora innych włoskich ekip?
Tak.
No to pomyśl o nich, bo według mnie u innych jest gorzej.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 16:32

z chęcią się dołączę do zakupów :)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 13:14

Zastanawiam się nad zakupem oryginalnej koszulki przez adidas.pl (cena niestety z kosmosu). Z ciekawości sprawdziłem kilka filmików na yt z rozpakowywania koszulki. Jak to w końcu jest? Tarcza za Scudetto, rozeta itp są od razu naszyte czy dodane osobno? Z tego co pamiętam zawsze trzeba było naszyć je samemu, natomiast na większości filmików tarcze są od razu na koszulce.


Grande Juve, Vinci Per Noi
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 15:57

kubinho 10 pisze:Zastanawiam się nad zakupem oryginalnej koszulki przez adidas.pl (cena niestety z kosmosu). Z ciekawości sprawdziłem kilka filmików na yt z rozpakowywania koszulki. Jak to w końcu jest? Tarcza za Scudetto, rozeta itp są od razu naszyte czy dodane osobno? Z tego co pamiętam zawsze trzeba było naszyć je samemu, natomiast na większości filmików tarcze są od razu na koszulce.

Przy Adidasie nie nalepia się samemu, robią to w fabryce. Na stronie możesz sobie dodać rzeczone emblematy, oczywiście za dodatkową opłatą (nie pamiętam teraz, ale albo rozeta, albo Scudetto jest za darmo). Jest też możliwość dodania loga LM z dodatkowym napisem Respect czy też loga Serie A. Jeśli chodzi o nalepy to robią to albo w Juvestore, albo na oficjalnym portalu Adidasa. Inne strony, np. ISS, nie bawią się w to (tak przynajmniej było jakiś czas temu).

Za Nike'a faktycznie można było sobie to nalepić, gdzie się dało. Tutaj nie ma takiej możliwości, bo koszulki przychodzą gotowe.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 16:31

Jeśli ma ktoś możliwość skombinowania znaczków z innego żródła, to tutaj można kupić koszulkę taniej i to sporo - https://www.bomasport.pl/oferta?phrase=juventus


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 17:05

To właśnie w kwestii tych znaczków pies jest pogrzebany, bo Adidas ich nie oferuje, a te od Nike'a jednak identyczne nie są.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2017, 22:50

CavAllano pisze:
kubinho 10 pisze:Zastanawiam się nad zakupem oryginalnej koszulki przez adidas.pl (cena niestety z kosmosu). Z ciekawości sprawdziłem kilka filmików na yt z rozpakowywania koszulki. Jak to w końcu jest? Tarcza za Scudetto, rozeta itp są od razu naszyte czy dodane osobno? Z tego co pamiętam zawsze trzeba było naszyć je samemu, natomiast na większości filmików tarcze są od razu na koszulce.

Przy Adidasie nie nalepia się samemu, robią to w fabryce. Na stronie możesz sobie dodać rzeczone emblematy, oczywiście za dodatkową opłatą (nie pamiętam teraz, ale albo rozeta, albo Scudetto jest za darmo). Jest też możliwość dodania loga LM z dodatkowym napisem Respect czy też loga Serie A. Jeśli chodzi o nalepy to robią to albo w Juvestore, albo na oficjalnym portalu Adidasa. Inne strony, np. ISS, nie bawią się w to (tak przynajmniej było jakiś czas temu).

Za Nike'a faktycznie można było sobie to nalepić, gdzie się dało. Tutaj nie ma takiej możliwości, bo koszulki przychodzą gotowe.
Scudetto jest za darmo, reszta za dodatkowa opłatą. Ok, wszystko jasne, dzięki. Jak dla mnie dużo lepiej, wszystko równo, na swoim miejscu.

Inna kwestia to cena, która jest bardziej niż przesadzona, ale tyle lat się przymierzam do zakupu, że jakoś to przeboleję.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2017, 09:55

Moge i ja dodac swoje 5 gr do tematu z koszulkami.
Z czystym sumieniem moge polecic sklep stacjonarny w Rzymie - Calcioitalia na Via Nazionale 251. maja tez chyba sprzedaz wysylkowa ale uwierzcie ze na miejscu jest taniej.
Wiem wiem to Rzym, ale z pewnoscia ktos ma znajomego w Rzymie lub bedzie tam przejazdem - sklep jest niedaleko stacji Termini. Ja niestety juz nie jezdze do Rzymu ale byl okres ze bywalem tam sluzbowo kilkanascie razy w roku i oczywiscie zakupilem koszulke na miejscu w dobrej cenie.
Generalnie maja praktycznie wszystkie oryginalne repliki i wersje meczowe koszulek + dresy i inne ubrania treningowe druzyn Serie A i nawet Serie B, Reprezentacyjne + koszulki innych popularnych klubow europejskich i reprezentacji + NBA, NFL, NHL, koszulki siatkarskie kolarskie i praktycznie wszystkiego po trochu z kazdej dyscypliny sportowej. Do tego i nne gadzety, szaliki, czapki, maskotki, koszulki dla dzieci i kobiet itp.
Generalnie w ciagu 10 min robia kazdy numer i nazwisko na plecach + naklejaja wszystkie emblematy (CL, Serie A, tarcza scudetto, Coppa Italia).
Cenowo wychodzi bardzo dobrze (z pewnoscia taniej niz zamowienie z oficjalnego sklepu + przesylka), Ja chyba zaplacilem na PLN (platnosc karta kredytowa - 370 zl z numerem i nazwiskiem na plecach i tarczami + emblemat ligowy na rekawie). Maja zarowno najnowsze koszulki jak i starsze nawet kilka sezonow w tyl - mozna zakupic koszulki Del Piero i Nedveda - oczywiscie meczowki. Obsluga bardzo mila i sami stwerdzili ze najwiecej sprzedaja kosuzlek JUVE mimo ze sklep jest w centrum Rzymu.

https://www.calcioitalia.com/en/


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 12:30

co się stało z naszym ładnym Jeepem? :rotfl:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 12:32

Właśnie, dziwię się, że dopiero ktoś teraz zwrócił na to uwagę. Przecież to wygląda jak kartka A4 z nazwiskami u lekkoatletów. :D


Obrazek
ODPOWIEDZ