Koszulka 17/18

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2017, 15:48

@Makiavel, jak napisałeś: źle, nieprofesjonalnie użyte pojęcie. W kontekście tej rozmowy pozwalało zmienić optykę z takiej, że działania Adidasa to "skrajna głupota/niesprawiedliwość/wyzysk". Ot.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 00:18

Oficjalnie trzeci komplet:
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59FF53D6


Nie wiem jeszcze co myśleć o tych koszulkach, zobaczymy jak będą prezentowały się na żywo. Za to bluza, w którą ubrany jest Khedira bardzo, bardzo fajna :ok:


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 00:38

Wyglądają jak koszulki Legii :D


Obrazek
Juventi97

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2013
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 11:13

Mi tam się podobają, kwestia gustu. :lol:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 18:35

nie powinni dawać Pjanica na takie coś bo gość jest kompletnie nie reprezentatywny, ta koszulka na nim wisi i jeszcze jest jakby lekko krzywo założona, słabo to wygląda na nim, że nie wiem a i on sam jak sprzedawca kaset na bazarze w latach 90tych

a koszulki jak koszulki, pewnie i tak zagramy w nich tylko ze 2-3 razy ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 18:40

Ja bym tylko coś lekko sprostował do dyskujski sprzed tygodnia.
Maly pisze:
Siewier pisze:zagranicznych luksusowych towarów
no jeśli tak podchodzimy do koszulek piłkarskich to ok ;)

tyle, że koszulka adidasa z herbami Legii kosztuje 250zł ;) tak więc jak widzisz odbywa się tu krojenie kibiców na grubą skalę bo koszt wyprodukowania jest przecież taki sam ;) kwestia indywidualna czy ktoś się na to godzi czy nie
Porównujecie koszulkę Juve za 600 zł(skąd ta cena? Orygnalna? Replika? Z którymi elementami?) do koszulki Legii za 250 zł.
Jeżeli już porównujemy to dokładniej replika koszulki Legii kosztuje 280 zł, a replika koszulki Juve 380 zł.
Różnica między koszulką Juve a Legii to 100 zł. Czego? Nie wiem. Może dlatego, że koszulkę Juve kupuje więcej osób na świecie. Może koszulka Legii jest na podstawie szablonu, które mają też inne kluby. Może jest z innych materiałów.
Wracając do tych dodatkowych kosztów, przez które koszulka w zebry jest droższa to jedynie we Włoszech są te dodatki za wygranie ligi i za wygranie pucharu Włoch, więc adidas.pl dolicza sobie za naszycie tego dodatkowe 10 zł, więc możemy policzyć 390 zł. Dla porównania koszulki Realu, Bayernu, czy Milanu chodzą po 380 zł.
Replika koszulki Juve z personalizacją to +65 zł. Czyli 455zł. Legia nie ma takiej opcji.

Teraz opcje, które nie wiem czy były za Nike'a, ale obecnie ani Barca, ani PSG, ani Chelsea, ani Inter ich nie mają. Nie dziwi mnie więc, że są dodatkowo płatne.
Dodanie emblematu ligowego to +22 zł*. Wychodzi 477 zł. Legia nie ma opcji dodania loga Ekstraklasy
Dodanie emblematu Ligi Mistrzów to +44 zł. Wychodzi 499 zł za koszulkę z personalizacją i LM

Jeżli chodzi o oryginalne to Legia na stronie adidasa nie ma ich wcale, a te Juventusul pojawiły się dopiero w tym sezonie. Do tej pory nie było ich chyba nigdy. Może właśnie dlatego, że to zbyt mocno uderzająca cena jak na polskie kieszenie ;) 575 zł za oryginalną koszulkę, ze scudetto i rozetą i z personalizacją. O te 6 pak chodziło, rozumiem?


Przy okazji w ramach ciekawostki dodam, że repliki od tamtego sezonu podrożały. Na JS o 10€ (z 80€ do 90€), a na adidas.pl o 30 zł (z 350 zł do 380 zł). A oryginalne na JS trzeci rok z rzędu po 120€. Na JS pakiet "scudetto z rozetą" zawsze jest darmowy, ale jednak jest to opcja dodatkowa, a nie integralna część koszulki.

Ceny podawałem nie licząc okresów promocyjnych, przecen.
________________________
*Real za LaLigę też dolicza 22 zł, ale Bayern już za Bundesligę 10 zł.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:52

Jestesmy juz po pierwszym meczu w nowych koszulkach (Juve-Barca) i w mediach pojawilo sie sporo artykulow, ktore jakby wysmiewaja pomysl Adidasa na "plecy" pasiastej kosuzlki w przypadku zawodnikow z dluzszym nazwiskiem.
W sumie maja racje bo wyglada to paskudnie i nieczytelnie. Az starch pomyslec jak upchaja na plecach pelne nezwisko Berny skoro maja problem z Bentancurem czy Mandragora.
Zobaczcie sami:

http://www.tuttosport.com/news/calcio/s ... _juventus/


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 13:09

O Jezu... rzeczywiście fatalnie. O ile przód koszulki jest super to tył jakiś taki... kiepski. Już ten cygames słabo wyglądał a jeszcze te nazwiska... Mogli chociaż dać złote te numery i nazwiska, pewnie by to lepiej wyglądało.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 13:31

Rok temu strój z czarnym dołem a plecy były białe, w tym roku strój biały to plecy czarne.Czemu zawsze musi być niekompletnie ?


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2017, 16:37

Na trzeci komplet mieli materiał od Legii...także po taniości polecieli :prochno:


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2017, 14:00

Ogłoszenie parafialne: sprzedam nową koszulkę, domową, rozmiar XL. Ze wszystkimi tarczami, rozetami LM itd.
Koszulka jest spersonalizowana, na plecach jest nr 1 i BUFFON.

Wiem, to domówka więc czemu Buffon na plecach? Ano dlatego, że tak sobie zażyczył Cabrini, który podpiął się pod wysyłkę z Juvestore, o którą pytał parę stron temu. Niestety ja głupi założyłem kasę za całe zamówienie i wywaliłem 417 zł (bo tyle kosztowała ta koszulka wraz z wysyłką). Niestety Cabrini zwodzi mnie już ponad miesiąc, najpierw przelew miał zrobić on, potem narzeczona, a potem miał ją odebrać osobiście. Niestety na tę chwilę olewa mnie i nie odpisuje na PW więc może znajdzie się ktoś, kto będzie zainteresowany zakupem :)

Na kasie mi już szczerze mówiąc nie zależy bo te 400 dawno rozeszło się po kościach więc cena promocyjna to 300 zł już z wysyłką :)
Zapraszam na PW w razie czego.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2017, 15:02

Uważaj żebyś tego przypadkiem Cabriniemu nie sprzedał po zanizonej cenie, bo przyczi się pod innym nickiem i jeszcze zarobi :lol:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2017, 15:25

No to Cabrini - będzie buba. :smile: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2017, 23:49

Cabrini mega słabo :stop:
Ale że koszulka piłkarza z pola z nr 1 i Buffon :shock: :facepalm2: czy bramkarska?
Pytam z ciekawości


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 07:58

Szwarou pisze:Cabrini mega słabo :stop:
Ale że koszulka piłkarza z pola z nr 1 i Buffon :shock: :facepalm2: czy bramkarska?
Pytam z ciekawości
Hmmm...
kacek_ pisze:Wiem, to domówka więc czemu Buffon na plecach? Ano dlatego, że...
:roll:


ODPOWIEDZ