Koszulka 17/18

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2017, 12:21

Napisałem, że mogłoby to tak wyglądać, prawdopodobnie na 99% będzie to wyglądało jak u Ciebie. Także nie za dobrze :D.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 lipca 2017, 13:36

A mi dla odmiany się podoba ta koszulka, którą wrzucił Cabrini, choć, jak już wspominałem wcześniej, spory wpływ na mój odbiór ma fakt, że jest to ukłon w stronę historii klubu. W ogóle uważam za fajną sprawę to, że Adidas wybrał sobie jakieś koszulki i wzory z przeszłości i nimi się inspirował (czy może nawet zrzynał ;)). Całkiem ciekawie komponuje się to z rocznicą założenia klubu i zmianą loga.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 08:24

A nie miało być tak, mówiąc zupełnie na marginesie, że trzeci komplet miał być projektowany przez kibiców? Nie było czasem takiej akcji?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 09:41

Coś tam było pół roku temu. Akcja dla kibiców. Projekt na 3 koszulkę. I rzeczywiście wygrała chyba jakaś taka opcja komando-foki.


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 11:26

Było tak. Tyle, że wtedy z góry narzucony był właśnie ten zielony kolor i tak naprawdę niewiele można było dodać. Ewentualnie właśnie taki motyw jak na zdjęciach wrzuconych w poprzednich postach, czyli pasek czy zebrę. :roll:

Także już od daaawna wiadomo, że trzecia koszulka będzie w kolorze ciemno zielonym :P


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 11:58

A ktos z kolegow ma wiedze badz jakies informacje skad ten zielony? Szukam artykułów -zdjec ale nic nie moge wyszukac. Pewnie cos zwiazane z historia lub miastem,tylko co:)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 15:35

nie będę cytował kilku postów bo to bez sensu - na 4 stronie tego tematu jest wszystko wyjaśnione

EDIT:
a to sorry, zrozumiałem, że pytasz skąd teraz zielone a nie w latach 40tych
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2017, 20:44 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 17:59

Maly pisze:nie będę cytował kilku postów bo to bez sensu - na 4 stronie tego tematu jest wszystko wyjaśnione
Ale to ze Juve gralo w takich koszulkach to wiem,moje pytanie bylo konkretnie skad takie barwy. Wiadomo ze bialo-czarne pasy wziely sie z pomyłki i takie do nas wyslali z Angli,zolto-niebieskie od barw herbu miastau,a konkretnie pytałem o powod tych zielonych barw.


kimi88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 lipca 2015
Posty: 20
Rejestracja: 29 lipca 2015

Nieprzeczytany post 11 lipca 2017, 11:03

- polecam zobaczyć filmik z recenzją koszulki.

Bije się w piersi - autentyk w wersji meczowej (Adizero) wraz ze wszystkimi dodatkami (scudetto, CI, CL) wygląda jednak kosmicznie. Ok, scudetto mogło być na środku ale i tak jest szał. Nie wiem, dlaczego wcześniej uważałem, że koszulka jest nieładna, może to zasługa światła wykorzystanego przy produkcji, ale biel pasów aż bije po oczach. Nie mniej jednak trzeba ją mieć, tylko ta pieprzona cena;d


"(...)O brzasku zjeżdżałem pod ziemię. Nocami zaś patrzyłem z okna w czerwone lampy sygnalizacyjne wieży szybowej i wspominałem Kraków."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2017, 12:23

Tak się zastanawiam jak wkomponują długie nazwiska na tę koszulkę, np. Bernardeschi. Czcionka jest biała, czarne pole jest z kolei zbyt wąskie, by to pomieścić. :think:

Koszulka w wersji meczowej jest boska, ale goła kosztuje 500 zł, gdzie dodatki, przesyłka...


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2017, 12:33

CavAllano pisze:Tak się zastanawiam jak wkomponują długie nazwiska na tę koszulkę, np. Bernardeschi. Czcionka jest biała, czarne pole jest z kolei zbyt wąskie, by to pomieścić. :think:

Koszulka w wersji meczowej jest boska, ale goła kosztuje 500 zł, gdzie dodatki, przesyłka...
Lichtsteinera udało im się wkomponować ;) można nawet zamówić jego koszulkę. Jednak w przypadku, gdy ktoś chce samemu wpisać Bernardeschiego to już nie ma takiej możliwości.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2017, 13:32

CavAllano pisze:Tak się zastanawiam jak wkomponują długie nazwiska na tę koszulkę, np. Bernardeschi. Czcionka jest biała, czarne pole jest z kolei zbyt wąskie, by to pomieścić. :think:
Może proporcjonalnie zmniejszą czcionkę? Czy nie robią takich zabiegów?

Eh, marzy mi się ta koszulka, może warto i zainwestować :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 11:19

Mówiłem, że warto poczekać, a nie słuchać słów jakiegoś typa z call center, któremu nie chciało się przekazać sprawy dalej, zapytać przełożonego, spisać numeru telefonu i obiecać odpowiedź. Odpowiedział sobie, bo tak mu było wygodnie. Amatorszczyzna. Tak jak i w zeszłym roku tak teraz na stronie Adidasa pojawiła się możliwość dodania znaczków do domówki.

meczówka: http://www.adidas.pl/oryginalna-koszulk ... Z8708.html

replika: http://www.adidas.pl/replika-koszulki-p ... Q4533.html


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 13:01

6 paczek za koszulkę z znaczkami i personalizacją? Na jakim świecie my żyjemy? Toż to 50 godzin pracy za najniższą krajową...


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 13:36

Szwarou pisze:6 paczek za koszulkę z znaczkami i personalizacją? Na jakim świecie my żyjemy? Toż to 50 godzin pracy za najniższą krajową...
Jak się pracuje za najniższą krajową to ma się pilniejsze potrzeby niż koszulka piłkarska ;)


ODPOWIEDZ