Znowu o Davidsie:(

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 13:23

Dziś w piłce nożnej ukazał sie artykuł w ktorym poruszony został konflikt w juve. Przytocze wam jego fragment:

" W wielkim stylu Juventus rozprawil się z Empoli.W rolach głownych wsytąpili Allesandroo del Piero oraz David Trezeguet, ktorzy w poprzednim sezonie ze względu na kontuzje Francuza niezbyt często grali razem. Jedynym problemem w obozie mistrzow Italii jest konflikt na linii Marcelo Lippi-Edgar Davids. Trener w ogole nie powołał holenderskiego pomocnika na niedzielny mecz"

Co o tym sądzicie? Ja sie bardzo martwię ,bo jeśli Davids stracił ochote na gre to wiadomo ze z niewolnika nie będzie pracownika.

PS. Napisali jeszce że najwięcej na prawach telewizyjnych w tym sezonie zarobi Juventus -54 milony Euro.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
nopone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2003
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 13:32

poprostu prze,jak Davids nie chce grać w Juve niech to powie otwarcie po co te gooopoty?


myśl. wierz. marz. miej odwage - Walt Disnay ;)
hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 13:32

Mam nadzieje że to kolejna bzdura ,plotka Davids zostanie w Juve i zakończy kariere


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 13:44

Edgar pewnie jest w słabej formie i śmieje się z tych wszystkich plotek :)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 13:55

Wiadomo ze jest cos nie tak. Niby Moggi tlumaczy to slaba forma Davids. Ale to bardzo watpliwe. Bardzo mozliwe ze jest to konflikt, ale to tez nic pewnego. Sa ta tylko przypuszczenia nikt nie wiem dokladnie o co chodzi. Caly czas licze ze wszytsko bedzie po staremu, bo szkoda zeby Davids nie gral. Jest przeciez klasowym graczem


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 14:00

Dzisiaj usłyszałam wypowiedź Sensiego w radiu i mało szlag mnie nie trafił :evil:
"Sprawa z Ajaxem jest już rozwiązana i Chivu jest nasz, mało tego, jest nasz też Davids, kiedy skończy mu sie kontrakt przejdzie do nas za darmo...(..)" :evil:

Ps. Nie będe tego komentować bo musiałabym samą siebie wpisać na liste ostrzeżeń :evil:
boshhhh...jak ja nienawidze Romy...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 14:20

Medi pisze:Dzisiaj usłyszałam wypowiedź Sensiego w radiu i mało szlag mnie nie trafił :evil:
"Sprawa z Ajaxem jest już rozwiązana i Chivu jest nasz, mało tego, jest nasz też Davids, kiedy skończy mu sie kontrakt przejdzie do nas za darmo...(..)" :evil:

Ps. Nie będe tego komentować bo musiałabym samą siebie wpisać na liste ostrzeżeń :evil:
boshhhh...jak ja nienawidze Romy...
:?: :?: :?: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :( :( :(
Ja piedziele, on powanie chce isc do Romy, co on oszalal. A ten Sensi wrrrr, ta jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pewnosc siebie. Jezu ale mnie takie cos wkurza. Davids jest kretynem, po tym co Juve dla niego zrobilo. Idiota


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 14:33

ech. to już jest prawie pewne. Davids nie zagra już dla Juve. :( :( . Widać że sie mu znudziło w Juve. Jak chce niech idzie. Naprawde go lubiałem. Ale teraz.... Jeśli zostanie to będzie super, jeśli odejdzie .... zapomne. Mamy Appiacha.


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 14:36

O żesz K^*^ !!! Aż mnie krew zalewa jak to czytam :evil: . Mam coraz większe uprzedzenia do czarnych. Smoluchy nie wiedzą co to wierność barwom klubowym albo wdzięczność za najpiękniejsze lata w karierze !!!
I jeśli Davids naprawde przekdzie do Romy to nie bedzie pierwszym, który poleciał na kase :evil: . Co tu daleko szukać : Uche, Oli, Makelele.
Wrrr no i ta pie>>>>> roma :evil: wrrr . Jak ja jej nienawidze !!! O rany ta ich pewność siebie.
Ale panowie i panie: już niedługo będzie mecz roma- JUVE. :twisted: A wtedy boisko zweryfikuje kto jest lepszy. A o wynik tej konfrontacji jestem spokojny :twisted: ( i pie^*&&^ zdanie pana Bońka o "wielkiej Romie" :evil: )


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 15:09

mysle ze to kolejna plotka


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 15:41

Mi się zdaje że to znowu kolejna plota... :evil: A romscy niech sobie gadają co chcą bo przyszły rok to jeszcze daleko i różne rzeczy się jeszcze wydażą. Przecież jeszcze niewiadomo jak się skończą tegoroczne zawirowania transferowe, a co tu gadać o przyszłym roku.

Do Romy bo "leci" na kasę?? Przecież ten klubik ledwo ciągnie... :evil:


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 16:28

Rasi pisze:O żesz K^*^ !!! Aż mnie krew zalewa jak to czytam :evil: . Mam coraz większe uprzedzenia do czarnych. Smoluchy nie wiedzą co to wierność barwom klubowym albo wdzięczność za najpiękniejsze lata w karierze !!!
I jeśli Davids naprawde przekdzie do Romy to nie bedzie pierwszym, który poleciał na kase :evil: . Co tu daleko szukać : Uche, Oli, Makelele.
Jestem zaskoczony twoim agresywnym tonem. Jak mogłeś zapomnieć co Davids zrobił dla Juve ,ile zdrowia pozostawił na boisku abyśmy mogli się cieszyć z kolejnych tytułów. Nie wiem co Davids zamierza,ale wiem jedno ,dla mnie on zawsze będzie gwiazdą zespołu z delle alpi. Dostarczył mi wielu niezapomnianych wrażeń i będe go zawsze szanował i kochał nawet jakby grał w Romie.Rozumiem go ,on ma prawo czuć się wypalony po kilkunastu sezonach spędzonych w juve, więc szuka zmiany otoczenia.Widocznie nie czuł się emocjonalnie związany z Turynem,ale ważne że solidnie wykonywał swoją robote. Naszym obowiązkiem jest go godnie pożegnać jak na prawdziwego mistrza przystało!!!!


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 16:38

Sensi zapowiedział, że po zakończeniu kontraktu Davidsa z Juve ściągnie go do Romy. Nic nie wskazuje na to by Davids chciał odnowić kontrakt więc.. kto wie... :cry:

Nie dość, że osłabiłoby to Juventus, to jeszcze do tego wzmocniło Romę!!

Była by to baaardzo sromotna porażka Moggiego... Nie od dziś wiadomo, że nie lubią się z Sensim. Moggi zapowiedział, że nigdy nie sprzeda żadnego zawodnika do Romy.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 17:41

No nie Davids tu Davids tam bla bla bla
Durś o tym Egarku dajcie mu spokuj pożyjemy zobaczymy co się ma stać to się stanie na razie jest u nas i fajnie jest może se znajdzie w tym sezonie coś co jednak spowoduje iż zostanie w Juve kto wie a może przyjedzie grać do Górnika kto wie:) :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Nowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2003
Posty: 54
Rejestracja: 19 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 18:04

Bzdury. Davids zostanie i basta. Jeśli nie to jego sprawa. Gra w Juve nie jest obowiązkowa. Przy całej niechęci do czarnych cenię go. Do Romy pasowałby. Do Milanu też.


ODPOWIEDZ