białe czy czarne spodenki

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dawid87juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2009
Posty: 5
Rejestracja: 04 października 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 18:04

Od pewnego czasu nurtuje mnie kwestia koloru spodenek pierwszych domowych strojów. Z czego to wynika, że w jednym sezonie są one białe, a w innym Juve większość spotkań gra w czarnych spodenkach? Osobiście ostatnimi czasy, przejada mi się już gdy kolejny sezon oglądam moje Juve tylko w białych spodenkach. Czarne są zakładane tylko jako wyjazdowe (choć nie zawsze). Ostatnim sezonem gdzie czarne były domowymi strojami był sezon 2010/2011, a tak naprawdę to w czarnych Juve wygląda lepiej i z resztą w takich strojach osiąga sukcesy (sezon 1997/98, 2002/03, po części 1996/97). Gdy się ogląda mecze Juve grające w białych spodenkach i getrach, to z daleka wygląda tak jakby piłkarze Juve byli ubrani cali na biało. Prawie jak Real Madryt. Nie za dobrze to wygląda wg mnie (No chyba, że białe spodenki mają szeroki czarny pas, jak w sezonie 14/15 i getry równierz). Jak Juve gra w czarnych spodenkach, to z daleka widać, że piłkarze są ubrani na czarno-biało, czyli tak jak ma Juve wyglądać. Skąd bierze się to faworyzowanie białych spodenek z sezonu na sezon i jakie wolicie spodenki?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 18:42

Ja z dzieciństwa pamiętam bardzo dobrze jeden obraz: Del Piero w czarnych spodenkach i biała 10 - uważam że bardzo fajnie to wyglądało - w ogóle mi się strasznie podobały stroje Sony mini disc. Jednak przyzwyczaiłem się do aktualnego stanu. Gdybym miał wybierać to... Niech zostanie jak jest. :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2016, 10:22

białe spodenki, białe getry :ok:

mógłbyś zrobić sondę, jestem ciekaw jaki kolor ludzie preferują :)


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
ODPOWIEDZ