Bilety na 2016/17 mala pomoc

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 13:12

Dzien dobry,mam pytanko czy musze zakupic tessera del tifoso aby kupic bilety z listticket i viagogo? membership nie mam,ale zakupienie z wyprzedzeniem ulatwia organizacje wyjazdu,i czy moge odebrac zakupione bilety w miescie gdzie odbedzie sie mecz


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 13:21

[RAF]ErrazoR pisze:Dzien dobry,mam pytanko czy musze zakupic tessera del tifoso aby kupic bilety z listticket i viagogo? membership nie mam,ale zakupienie z wyprzedzeniem ulatwia organizacje wyjazdu,i czy moge odebrac zakupione bilety w miescie gdzie odbedzie sie mecz
z viagogo raczej nie.
Z listticket jak chcesz kupic wczesniej to raczej tak.
Na listticket drukujesz bilet w domu. Odbiw jakimś kiosku to dodatkowy koszt.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 17:33

Robaku pisze:
[RAF]ErrazoR pisze:Dzien dobry,mam pytanko czy musze zakupic tessera del tifoso aby kupic bilety z listticket i viagogo? membership nie mam,ale zakupienie z wyprzedzeniem ulatwia organizacje wyjazdu,i czy moge odebrac zakupione bilety w miescie gdzie odbedzie sie mecz
Z listticket jak chcesz kupic wczesniej to raczej tak.
Precyzując:
Karta kibica czyli tessera del tifoso, tak naprawdę daje niewiele możliwości jeśli nie ma się aktywnego membership i/lub sezonowego abonamentu (karnetu). W zasadzie jedynym poważnym plusem jest możliwość kupna biletów na trybunę gości w przypadku meczów wyjazdowych. Sama TDT jeśli nie masz żadnego z pakietów membership ani abonamentu, nie daje Ci żadnych przywilejów w postaci przedsprzedaży biletów, czy zniżek. Z drugiej strony samo membership nawet bez posiadania karty kibica daje Ci taką możliwość w przypadku spotkań domowych. ;)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 18:17

A czy przypadkiem z Tesserą del Tifoso nie można kupić tych najtańszych biletów na Viagogo?


Obrazek
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2016, 22:12

Marian. pisze:A czy przypadkiem z Tesserą del Tifoso nie można kupić tych najtańszych biletów na Viagogo?
Szczerze powiedziawszy nie wiem za wiele o viagogo poza tym, że:
- nie są oni oficjalnym dystrybutorem biletów (w przypadku Juve takowym jest listicket),
- mają mocno zawyżone ceny w porównaniu do oficjalnego cennika Juventusu i listicketu,
- wymagają karty kibica na zakup biletów na curva nord i sud, kiedy listicket tego nie wymaga o ile kupujemy w otwartej sprzedaży.


damiano07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2012
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2016, 22:14

Robaku pisze:
[RAF]ErrazoR pisze:Dzien dobry,mam pytanko czy musze zakupic tessera del tifoso aby kupic bilety z listticket i viagogo? membership nie mam,ale zakupienie z wyprzedzeniem ulatwia organizacje wyjazdu,i czy moge odebrac zakupione bilety w miescie gdzie odbedzie sie mecz
z viagogo raczej nie.
Z listticket jak chcesz kupic wczesniej to raczej tak.
Na listticket drukujesz bilet w domu. Odbiw jakimś kiosku to dodatkowy koszt.
Robaku, to pewne info ze bilet drukujesz zaraz po zakupie w domu? Bo mysle nad wyjazdem do Turynu a bilet online ulatwi sprawe.


ODPOWIEDZ