Bookowanie biletu z wyprzedzeniem na stadion Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
fickle

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 grudnia 2015
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 10:10

Hej, mam pytan kilka.
Chce zrobic facetowi niespodzianke, a ze moja wiedza jesli o chodzi o pilke nozna konczy sie na definicji spalonego oraz tym ile osob sedziuje na meczu, to potrzebuje pomocy.
1) na viagogo przy meczach jest informacja: “date and time to be confirmed”. Czy w rzeczywistosci termin meczu, ktory ma odbyc sie za 3 miesiace, moze ulec zmianie? Chodzi o zjawiska atmosferyczne? Jak bardzo ta data moze sie zmienic? Jak czesto to sie dzieje?
Chce kupic bilety lotnicze, tak zeby w Turynie byc w sobote, w niedziele bylby mecz, a w okolicy bysmy siedzieli do kolejnej soboty/piatku (narty). Czy moze sie zdarzyc, ze mecz zostanie tak przelozony, ze podczas tego wyjazdu nie uda sie na niego pojsc?
Widzialam, ze przy meczach ktore sa np. za 2 tygodnie nie ma wzmianki o zmieniajacej sie dacie.
2) Gdzie mozna sprawdzic ktore sektory zajmuja kibice Juventusu (gospodarza), a ktore goscie? Kiedy to wiadomo? Jak kupic bilety, zeby moj facet sie znalazl wsrod kibicow Juventusu a nie gosci?
W sumie na razie tyle.
Prose o sensowne odpowiedzi :) Bardzo mi zalezy na tym, zeby zalatwic ten wyjazd.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 12:47

Mogę pomóc odnośnie pierwszego pytania. Zjawiska atmosferyczne to oczywiście też czynnik mogący wpłynąć na datę rozegrania spotkania jednak chyba na Juventus Stadium nie było takiego przypadku (jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi). Zdecydowanie “date and time to be confirmed” odnosi się do tego, że mecz, na który się wybieracie nie ma jeszcze KONKRETNEJ daty ani godziny a jedynie jest zaplanowany na dany weekend. W tym momencie może być on przewidziany na niedziele ale równie dobrze odbyć się w piątek. Rzadko kiedy tak się zdarza ale jeśli np. jest to weekend przed meczami Ligi mistrzów to mecz może zostać rozegrany właśnie w piątek bądź sobotę aby Juventus miał czas na przygotowanie się do kolejnego spotkania. Ciężko cokolwiek powiedzieć bo nie podałaś na jaki mecz planujesz kupić bilet. Co do drugiego pytania to sektor kibiców gości na pewno jest specjalnie oznaczony i raczej ciężko byłoby ci na niego kupić bilet, ale w tej kwestii pewnie ktoś inny poradzi ci lepiej ode mnie.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 13:01

Nie chce mi się kopiować tego co napisałem w Maju tego roku, więc może dam Ci bezpośredni link do tematu ze świeżutką instrukcją wyjazdu na mecz. Jestem przekonany, że ta lektura odpowie na Twoje wszystkie pytania -> http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24689


Obrazek
fickle

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 grudnia 2015
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 13:05

Dzieki za Odpowiedź.
Myslalam o meczu z sassuolo 13 marca w niedziele albo z Napoli 14 lutego (tez niedziela)
Vinylside:dzieki. temat czytalam juz wczesniej, ale na te 2 pytania nie znalazlam tam odpowiedzi.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 14:07

Dzisiaj odbyło się losowanie 1/8 LM. Cytując ze strony Uefy mecze są zaplanowane w następujący sposób:

First legs:
23 February: Arsenal v Barcelona, Juventus v Bayern


Second legs:
16 March: Barcelona v Arsenal, Bayern v Juventus

Co za tym idzie jeśli miałbym wybierać z dwóch meczów, które podałaś to wybrałbym mecz z Napoli z trzech powodów:

1) Juve nie zagra po nim w LM więc z naszej strony nie będzie żadnego sprzeciwu by grać w niedzielę.
2) Jak udało mi się sprawdzić nie są w tym terminie planowane mecze Pucharu Włoch co również mogłoby rzutować na datę rozegrania meczu.
3) Hity Serie A (a takim bez wątpienia jest mecz Juventusu z Napoli) zazwyczaj są rozgrywane w niedzielę o 20:45 na zakończenie kolejki.

Jest niestety też jeden minus tej daty, o którym pomyślałem w trakcie pisania. Napoli będzie grało 18.02 w ramach Ligi Europejskiej i pewnie będzie chciało mecz z Juve przesunąć na sobotę 13.02. Nie wiem jednak jak na taką prośbę zareagują władze ligi (W sobotę spotkania rozgrywane są o 18 i 20:45 więc może udałoby się tak zaplanować wyjazd aby zdążyć). Na pewno nie spodziewałbym się aby mecz był rozegrany w piątek, taką opcję możesz chyba wykluczyć.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
fickle

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 grudnia 2015
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 14:20

Dzieki, naprawde wielkie :) I szacun, ze chcialo Ci sie to sprawdzac :)
Zarezerwuje bilety, przylot w sobote, jakby sie okazalo, ze calkowicie przelaza to bedzie zwiedzanie stadionu I narty :D


acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2015, 18:44

ostatnio na grup on'nie widziałem bilety na mecz na JUVE Bayern co o tym sądzicie ??


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2015, 19:18

zalezy jaka cena, zalezy co jest wliczone w taki grupon. Uwazam, że bilet będzie cięzko dostać nie mają premium.


emer7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 30 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2015, 08:58

Ja wybieram się z żona na mecz z Interem 28.02 tylko teraz muszę dobrze czatować na bilety bo samolot już załatwiony :) Mniej więcej na ile wcześniej wrzucają bilety na listicket? Wiem że nie będzie łatwo je kupić ale liczę że przy odrobinie determinacji się uda.
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2016, 11:44 przez emer7, łącznie zmieniany 1 raz.


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2015, 11:39

Ja kupowałem bilety bez żadnych pośredników viaggio. Taniej po prostu. Kupowałem na Sasuolo w poprzednim sezonie. W momencie otwarcia sprzedaży bilety zaczęły znikać w szybkim tempie. Później jednak sporo biletów wróciło do sprzedaży. Przypominam jednak ze to było Sasuolo.
Bilet lotniczy mieliśmy od piątku do poniedziałku. Niestety pech chciał że w tym terminie nałożył się termin Pucharu Włoch i mecz został przełożony na... PONIEDZIAŁEK. To zdarza się chyba niezmiernie rzadko. Wylot mieliśmy z Bergamo (wycieczka przez Mediolan) ok południa a mecz pod wieczór.
Zostaliśmy więc do wtorku :-)
Kiedyś może napiszę trochę o naszej podróży bo to była niezła przygoda


Obrazek
ODPOWIEDZ