Z KOGO będzie największa pociecha w tym sezonie?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Jak w temacie

Paulo Dybala
42
75%
Sami Khedira
6
11%
Mario Mandzukic
3
5%
Daniele Rugani
1
2%
Alex Sandro
4
7%
 
Liczba głosów: 56
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 21:35

Na kim opieracie największe nadzieje? Kto będzie robił tak zwaną "różnicę" na boisku? Może jakieś duety, które będą fantastycznie ze sobą współpracować? A może kogoś spisujecie na straty w przedbiegach?
Zabawa zupełnie subiektywna.

Ja ze swojej strony liczę na współpracę naszych dwóch Argentyńczyków. Wierzę, że Pereyra nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości, ponieważ nie miał po prostu na to, ani czasu, ani miejsca. Z kolei Dybala to dla mnie taki nowy Alex Del Piero Juventusu XXI wieku - jest młody, przebojowy i błyskotliwy, oraz ma talent do zjednywania sobie tłumów co udowodnił w stolicy Sycylii.
Bardzo bym chciał aby Rugani był kimś więcej niż Ogbonna w poprzednich sezonach i wiem, że jest w stanie tego dokonać.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 21:42

Zdecydowanie chciałbym aby największą pociechą w tym sezonie był Dybala. Ze względu na ceną jaką za niego wydaliśmy. Genialna technika, szybkość, wreszcie jakiś dobry piłkarz lewo nożny od czasów Nedveda. Tylko musi popracować nad sylwetką, aby nie był taki popychadłem jakim był na początku u nas Giovinco.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 21:47

Mam wrażenie, że najwięcej radości w tym sezonie da nam Mandżukić. Z prostego powodu: często będzie strzał decydujące gole. Jest od tego specjalistą.

Myślę, że pozytywnie zaskoczy Pereyra i Zaza, bo nikt z nimi nie wiąże jakichś wielkich nadziei i właśnie dlatego mogą tylko pozytywnie zaskoczyć.

Neto i Ruganiego będziemy pewnie oglądać od święta.

Khedira - dobry zawodnik, wszystko zależy od zdrowia.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 23:24

Z nowych graczy zdecydowanie Dybala. Pokładam w nim ogromne nadzieje i wiem, że może im sprostać. Z tych, co byli już w zeszłym sezonie to trzy osoby: liczę, że Pogba zasłuży na 10 i rozwinie się jako gwiazda światowego formatu, Marchisio - rozkwitnie jako serce i mózg drużyny i Morata - w nim widzę naszego kandydata do walki o króla strzelców.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 23:44

Saponara.

Proponuję rozpocząć dyskusję gdy Beppe domknie sprawę 3/4. Dajcie facetowi skończyć to okienko, może nasz jeszcze milutko zaskoczy :wink:

Ale jak już jestem to powiem, że... tak jak od początku wierzyłem (i słusznie) w Moratę, tak jak wierzę w Mandżu, tak nie mam pewności czy Dybala był wart takiej kasy. Nie wiem, może ciągle ten nieszczęsny "Malaka" Martinez mi ciąży, ten też miał jeden b.dobry sezon. Wiem, że Dybala wygląda lepiej itp ale zainwestowaliśmy w niego kupe siana i może też dlatego jestem tak sceptycznie nastawiony.

Obym tym razem ja się mylił podobnie jak większośc rok temu z Moratą, oby postawa i gra Dybali skłoniła mnie do wyciągnięcia tego posta na wiosnę przyszłego roku :ok:

Swoją drogą....zastanawiam się teraz z czego to wynika, że w przypadku Paulo więcej użytkowników wierzy w niego niż to było w sytuacji gdy wzmacniał nas Alvaro. Może część osób większy hajs za gracza przekonuje o jego większej wartości, klasie piłkarskiej, talencie. Brzmi logicznie :D


paddi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 grudnia 2005
Posty: 11
Rejestracja: 31 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 14:16

Obstawiłbym kogoś między Mandżukicem a Dybalą, ale jak patrzę ile gra Dybala, to stawiam na Mario.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 16:42

A ja zdecydowanie stawiam na Argentyńczyka z polskimi korzeniami ;) Będzie z niego prze kozak ;) Ponoć ma wyjść w pierwszym na Napoli, oby! :hellyes:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 22:28

Ankieta jest niekompletna, brakuje m.in. piłkarza z mojego podpisu. A największą pociechę będziemy mieć z Leminy :cwaniak:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 15:28

ewerthon pisze:Ankieta jest niekompletna, brakuje m.in. piłkarza z mojego podpisu. A największą pociechę będziemy mieć z Leminy :cwaniak:
Gdybym miał jakąś możliwość edycji (a może mam?) tej ankiety, której swoją droga wcale nie tworzyłem, to chętnie dodałbym wszystkie nowe nabytki Juventusu.

Tak na gorąco, po rozpoczęciu sezonu można stwierdzić (i ja chętnie się przyłączę), co następuje:
Największe nadzieje należy pokładać w DRUŻYNĘ, która nie będzie nękana kontuzjami. Główną i kluczową rolę w tym sezonie powinien pełnić Marchisio.
Jego pozycja w klubie i przede wszystkim umiejętności powinny wreszcie zrobić "różnicę". Jeśli wróci stary dobry Markiz, to właśnie on a nie Pogba będzie naszą dziesiątką.
Z nowych nabytków, najbardziej obiecująco prezentuje się Cuadrado (co wcale nie dziwi), jednak to od Hernanesa będzie wiele zależało w tym sezonie. To, jak się wywiąże z roli kreatora gry, będzie zależało przede wszystkim od roli jaką określi dla niego Max Allegri, a to z kolei będzie zależeć od powrotu Marchisio. Liczę na jego strzały z dystansu oraz umiejętność wykonywania rzutów wolnych(!).
Moim skromnym zdaniem o tyleż ciekawie co i trudno będzie miał Zaza, który może się okazać takim czarnym koniem tej drużyny.


ODPOWIEDZ