Koszulka, spodenki, getry - gdzie kupić?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 23:11

Witam,

chciałbym się Was poradzić gdzie najlepiej kupić cały komplet od razu. W jakim sklepie internetowym jest najtaniej i najbezpieczniej?

* zestaw nie musi być z tego sezonu;
* zestaw ma służyć głównie do gry w piłkę (najchętniej kupiłbym replikę, ale z tego co ostatnio słyszałem ludzie mają przez to problemy z prawem dlatego najprawdopodobniej ta opcja odpada);
* posiadaczy ów zestawów proszę o opinie.

Założyłem ten temat ponieważ nie widziałem na forum podobnego (jeden dotyczy koszulek na allegro.pl, drugi zaś koszulek z tego sezonu).


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2015, 15:24

Nie będę Ci proponował konkretnych sklepów, bo się w tym nie orientuję. Wpisz w wyszukiwarkę "Sklep internetowy piłka nożna" i wyskoczy Ci dużo wyników. Potem tylko poszukać koszulek Juve, porównać gdzie tanie i tyle.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2015, 15:06

<sarkazm>
Naprawdę dziękuję panowie, bez Was bym sobie nie poradził.
</sarkazm>

Oczekiwałem bardziej konkretnych odpowiedzi np.:
"Rok temu kupiłem na r-gol.com za XXX, przy zakupie całego kompletu dostałem rabat YY" albo "Po 5 praniach reklama popękała i koszulka wygląda okropnie. Jak chcesz kupować oficjalny trykot za XXX to tylko na pachnące ciałko albo za szkło na ścianę, szkoda go tyrać po boisku" albo "Nie kupuj teraz, poczekaj. Na iss-sport.pl mają fajne promocje bliżej Świąt".

Cholera, ludzie! ;-)


ODPOWIEDZ