KONKURS: Stań oko w oko z piłkarzami Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 20:15

UWAGA: Niniejszy temat służy wyłącznie do publikowania prac konkursowych, będących odpowiedzią na zadanie kreatywne opisane w Regulaminie Konkursu.
Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu Konkursu.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzu do newsa informującego o starcie konkursu lub za pośrednictwem maila: konkurs@juvepoland.com
Posty nie spełniające w/w warunków oraz Regulaminu Konkursu, a także Regulaminu Forum JuvePoland.com będą usuwane przez moderatorów JuvePoland.

_____________________________________________________________

Marzysz o spotkaniu oko w oko z piłkarzami Juventusu? JuvePoland może spełnić Twoje marzenie!
Już 29 lipca w Gdańsku możesz przybić piątkę z Alvaro Moratą, wziąć autograf od Paula Pogby albo porozmawiać z Gigim Buffonem!
Jeśli przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś spotkać się z 33-krotnymi Mistrzami Włoch i finalistami Ligi Mistrzów, JuvePoland zabierze Cię prosto do nich!
Po ekskluzywnym spotkaniu obejrzysz mecz z trybun PGE Arena, na który również Cię zaprosimy!

Wykorzystaj jeden post w niniejszym temacie i opublikuj oryginalną fotkę, link do max. 15-sekundowego filmu lub zaskocz nas w inny kreatywny sposób i pokaż nam, że to właśnie Ciebie mamy zabrać na wyjątkowe spotkanie z piłkarzami Juve! Pokaż się nam w możliwie najbardziej oryginalny sposób i nie pozostaw złudzeń, że to Ty masz wygrać ten konkurs. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Przeczytaj uważnie Regulamin i dowiedz się, czego oczekujemy i jakie kryteria weźmiemy pod uwagę podczas oceny prac.
Pamiętaj - nawet jeśli nie uda Ci się wygrać Nagrody Głównej, możesz zgarnąć podwójne wejściówki na mecz oraz kody rabatowe!
Nagrodzimy w sumie aż 13 osób!

Masz pytania? Zadaj je w komentarzu do newsa informującego o konkursie lub wyślij je mailowo na konkurs@juvepoland.com

Chcesz wcześniej kupić taniej dowolny bilet na mecz? Użyj poniższego linku i wpisz kod rabatowy: JUVEPOLAND i zgarnij 10% rabatu!
http://supermecz.booklik.com/Home/Ticke ... 6009110bf3

Obrazek

Powodzenia!
Administratorzy JuvePoland.com


Nedved89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2015

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 20:30

Jako pierwszy ? Trudna sprawa
Serce bije to nie zabawa!
Przyjadą mistrzowie w białe pasy!
to nie chłopy do roboty a same Asy!
As(amoah) w obronie w pomocy
zasuwa nie wazne czy w dzień czy w Nocy
Gigi klasa piękna sprawa
niektórzy w wieku 37 lat?! to tylko ława!
Bez Del Piero? Maestro ? Apacza?
Zobaczyć Juve to EKSTRAKLASA!!
Piątka z Pogbą czemu nie?
Pomożecie ja to wiem ;)


ibra23

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2015
Posty: 3
Rejestracja: 20 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 20:31

Przed najważniejszym meczem w tym sezonie , oczywiście finał Champions League praca od 7 rano ponad 4 godziny aby powastał wielki napis JUVENTUS, do tego jeszcze 25 lipca urodzi mi się syn i dostac taki prezent jak spotkanie z idolami jest czymś nie do opisania!! http://i60.tinypic.com/2hsbspw.jpg


Starszyradzik85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 21:09

Mozna filmowac fotografowac lecz na to nie starczy mi czasu...Pragne pojechac do Turynu na mecz bo jestem wiernym fanem lecz tez jestem rodzicem i mezem ktory musi utrzymac rodzine wiec nie stac mnie narazie na spelnienie marzen ale JuvePoland moze sprawic super prezent na dzisiejsze 30 urodziny ktorych napewno nigdy bym nie zapomniał.Bardzo bym chcial zobaczyc naszych bohaterow Bi a nconero...tylko wy mozecie sprawic by marzenia sie spełniły dla takich fanów jak miedzyinnymi j a. Pozdrawi a m


Refresh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2015

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 21:22



Refresh
luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 21:51

Dajcie wygrać, dojadę prosto z pracy 8)
Tzw. "z widłaka na stadion" :dance:

Buffon, jemu chciałbym najbardziej podziękować!!!!!!

Ostatnio zmieniony 12 lipca 2015, 17:16 przez luque10, łącznie zmieniany 2 razy.


endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 21:57

Miłość Ojca i Syna do biało czarnych barw i syna obserwacje po każdym weekendzie spędzonym przy Serie A. Nadmienię, że syn ma na imię Aleksander - chyba nie muszę pisać dlaczego.. 8)
Forza Juve - Fino Alla Fine

Ostatnio zmieniony 09 lipca 2015, 21:26 przez endrjuJT, łącznie zmieniany 1 raz.


JUVENTUS #LE6END
Kaczor_9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 40
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 22:27

Szczerze? Z drużyną może spotkać się ktoś inny. Ja marzę tylko o możliwości wymienienia kilku zdań tylko z jednym człowiekiem - Pavlem Nedvedem. Gdyby nie ten gość nie wiem, czy dzisiaj kibicowałbym Juventusowi i czy w ogóle interesowałbym się piłką nożną. Człowiek, który jest dla mnie absolutnym idolem - zarówno za to, czego dokonał na boisku, jak i za wypowiedzi, których udzielał najczęściej na łamach prasy. Nawet teraz kiedy czytam jego słowa albo gdy widzę go w telewizji mam ciarki na skórze. Jego blond czupryna kojarzy mi się z każdym sukcesem, jaki Juventus zdołał wywalczyć od momentu jego przyjścia, do pamiętnej daty 31. maja 2009 roku, kiedy to ostatni raz zagrał w oficjalnym meczu Juventusu. W dodatku Alex pozwolił mu wtedy wybiec z opaską kapitana.

W związku z tym, że jest to mój absolutny faworyt, marzę o tym, żeby porozmawiać z nim choćby przez 5 minut i zdobyć jego podpis na koszulce, która wisi na ścianie w moim pokoju już kilka ładnych lat. Autograf, który się na niej znajduje otrzymałem pocztą od samego Nedveda. Tym razem chciałbym, żeby jego podpis trafił bezpośrednio na numer 11. Jeżeli to możliwe, to bardzo proszę o taką możliwość :)

http://oi58.tinypic.com/xkptfp.jpg


bartek10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Posty: 3
Rejestracja: 13 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 22:30

Mój kochany synek Franuś, który od małego jest skazany na Juventus.
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2vjan8j&s=8


Rivoo1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2014
Posty: 10
Rejestracja: 12 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 22:42

to i ja sie wlacze do rywalizacji:)
Szkoda ze filmik ma zawierac jedynie 15 sekund no ale coz...
FORZA JUVE!!!!

http://www.magisto.com/album/video/OT49 ... sm&o=a&c=c


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 22:58

Gdy tylko pojawił się ten konkurs pomyślałem dokładnie o tym zdjęciu. Nie jestem fanem miliona zdjęć postów etc na facebooku, ale to była jedna z tych fotek, które musiałem wstawić. Trochę trzeba było poszperać. Był to maj 2012, po latach posuchy, Serie B, siódmych miejscach, Del Nerim wrzeszczączym "Milos, Milos, Milos" nadszedł czas gdy mój ukochany klub powrócił. Conte spełnił marzenia sprawił, że 2012 rok był przełomowy, bo Juventus, niepokonany, wrócił tam gdzie jego miejsce, na szczyt.

Obrazek


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
posesivo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2006
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 23:29

Chciałbym Wam przedstawić mój amatorski filmik nagrany o 23 po 12 godzinach pracy



Pozdrawiam wszystkich!


Marios

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2007
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 23:49

Obrazek


Zdjęcie uchwyciło dwa momenty w czerwcu 1996 roku. Jest już po finale z Ajaksem. Robal Juventusu już dobrze zagnieździł się w moim ciele. Pierwszy szalik – Juventus. Pierwszy strój do grania na boisku za blokiem: widać.
Fotografia pokazuje wielki pojedynek tytanów: Del Piero (ja w wieku dziesięciu lat) vs. Shearer (brat - lat osiem). Stroje są nowiutkie. Gramy w nich pierwszy raz. Jak widać Alan nie wytrzymał presji. Newcastle na kolanach! Juventus znów górą! Jest niedziela. Weekend u dziadków. Plac, na którym gramy od zawsze nazywaliśmy KępyNoł. W tle można obserwować legendy turyńskiej motoryzacji.

Od trzynastu lat już wspólnie pasjonujemy się calcio. W sezonie, tydzień w tydzień razem oglądamy mecze. Ja zostałem wierny Juve, brat ma swój Inter. W czasie meczów nie ma sprzeczek. Jest intensywna wymiana zdań dotyczących danej transmisji. Kibicujemy namiętnie reprezentacji Włoch.
19 lipca mój brat będzie obchodził imieniny (Marcina). Chciałbym pojechać z nim na SUPER MECZ do Gdańska. Druga nagroda będzie dla nas miłym zaskoczeniem.


Bina

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 stycznia 2015
Posty: 1
Rejestracja: 08 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 lipca 2015, 00:18

MOJA PRAWDZIWA HISTORIA WIELKIEJ MILOSCI NARODZONEJ W BOLU PO PRZEGRANYM FINALE LM Z BVB W 96...ZE STARA DAMA NA DOBRE I NA ZLE ZAWSZE W OBRONIE UKOCHANEGO KLUBU. SPELNIJCIE PROSZE MOJE MARZENIE O SPOTKANIU Z DRUZYNA LUB WEJSCIOWKACH NA MECZ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH JUVENTINI .FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!


Gidi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 18
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2015, 12:13

Od urodzenia gram w Turynie
Moje Juve nigdy nie zginie
Obrazek[/img]


Zablokowany