Wyjazd na finał Ligi Mistrzów.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:26

Witam! Nasz ukochany klub po 12 ciężkich latach awansował do wielkiego finału Champions League. Myślę że nie może mnie tam zabraknąć wśród innych fanów w biało czarnych barwach. Berlin jest na prawdę blisko i sądzę że trzeba wykorzystać taką szansę aby przeżyć ten historyczny mecz tam na miejscu. Oczywiście biletów już nie ma a nawet jeśli są to w kosmicznych cenach dlatego wpadłem na pomysł wyjazdu na strefę kibica. Pytanie brzmi czy wie ktoś z was coś na temat owej strefy? Czy w ogóle jest coś takiego planowane w Berlinie? Wiem że dwa lata temu w Londynie nie było ale już rok temu w Lizbonie taka strefa miała miejsce. Jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek informację na temat takiego eventu to proszę o podzielenie się nimi :) Jeśli coś takiego będzie potwierdzone to zamierzam wyjechać z Poznania busem 9 osobowym także chętnych zapraszam na priv. :-D Więcej szczegółów do dogadania. :)
Forza Juve!!

EDIT: Temat do zamknięcia, znalazłem odpowiedni sory.. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:52

Strefa zapewne będzie przy Bramie Brandenburskiej ale tego do końca pewny nie jestem.

Ja na 90% będę, ponieważ ze Szczecina mam 1.30h jazdy samochodem ;)

Spróbuję zasięgnąć informacji na temat strefy kibica ponieważ mam kuzyna w Berlinie i on się będzie najlepiej orientował co i jak. Dam znać tu na forum


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:54

FalsoVero pisze:Strefa zapewne będzie przy Bramie Brandenburskiej ale tego do końca pewny nie jestem.
Jest raczej pewne, że owa strefa kibica znajdzie się w okolicy Bramy. Zresztą tam zawsze co większe eventy się odbywają. Problem polega na tym, że strefa kibica LM nie zawsze się wiąże z telebimami, a szkoda. Póki co nie ma chyba jeszcze takich informacji.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 19:56

naros pisze:wyjechać z Poznania busem 9 osobowym
A nie lepiej BWE? Z tego co patrzyłem jesteś po godzinie 18 na Berlin Hbf. choć nie wiem czy bliżej do stadionu/streefy kibica nie będzie z Obf.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 20:10

Chłopaki tutaj już mamy taki temat, ten zamykam.


#AllegriOut
Zablokowany