Calciopoli - prawda !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8594
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2022, 21:12

Ja to cały czas liczę na to, że SL jednak powstanie i zrobimy wypad z Serie A, która bardziej potrzebuje Juve niż Juve jej. Wtedy będzie spokój z gówno aferami, Juventus nie będzie nikomu wadził a merdoland co roku będzie mógł walczyć o scudetto. Ja osobiście widzę to tak ale e praktyce wygląda to tak, że będziemy brać udział i w SL i SA. Merdoland będzie mógł nawet swoje reguły VAR ustalić choć te w sumie i tak są już pod nich.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2022, 23:31

Ostatnio jesteś bardziej żenujący od Vvujka... spore osiągnięcie.
Jak powstanie SL to oba mediolańskie kluby będą tam grać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8594
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2022, 00:30

Nie będą bo inter całkiem porzucił ideę SL.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Hans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2021
Posty: 41
Rejestracja: 30 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2022, 06:34

MRN pisze:
13 kwietnia 2022, 14:14
19 pisze:
13 kwietnia 2022, 13:54
MRN

Czy Arrivabene nie był przewodniczącym rady nadzorczej w poprzednich latach?
Był członkiem zarządu Juventusu ale nie trafiłem na wzmiankę aby był przewodniczącym RN.
Skoro F1 jest na celowniku, Fabs jest, to ja się pytam, gdzie jest Marotta?


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2022, 06:36

MRN pisze:
14 kwietnia 2022, 00:30
Nie będą bo inter całkiem porzucił ideę SL.
Nie porzucil idei calkiem. Zastrzegl sobie jedynie prawo do ewentualnego wycofania sie bez wiekszych konsekwencji. Z tego co czytalem.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8594
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2022, 07:18

Porzucili całkowicie, inter był wśród 12 klubów założycieli, teraz tych klubów jest 11 bez interu. Przestraszyli się Ceferina :prochno:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2022, 08:41

Ale mogą grać jako klub niezałożycielski...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2022, 09:10

Ancelotti powiedział na początku tego tygodnia, że Calciopoli było “pozytywnym” wydarzeniem, które pozwoliło oczyścić włoski futbol.

Moggi odpowiedział trenerowi Realu Madryt w swoim felietonie opublikowanym w gazecie Libero.

“Drogi Carlo, twoje twierdzenia sprawiają, że wydaje mi się, iż zapomniałeś o czasach spędzonych w Juventusie i nie zdajesz sobie sprawy, że sam również składasz zeznania. Byłeś częścią tego ‘brudnego futbolu’, którym się zachwycałeś, ponieważ dzięki niemu mogłeś się rozwijać jako trener” – napisał.

“Byłeś częścią tego futbolu także wtedy, gdy Juventus przegrał tytuł w deszczu w Perugii. Byłeś częścią tego futbolu, gdy FIGC zmieniła zasady na tydzień przed meczem Juventus-Roma, dając Giallorossim szansę na grę z zawodnikiem spoza UE, Nakatą, który wcześniej nie mógł grać”.

“Miał też decydujące znaczenie, ponieważ strzelił wyrównującą bramkę, która pozwoliła Romie zdobyć tytuł, a Tobie po raz kolejny zająć drugie miejsce”.

“W tamtym czasie przychodziłeś do mojego biura, aby narzekać na niesprawiedliwość, jakiej doznał Juventus. Nie rozumiem, dlaczego teraz potępiasz takie zachowanie, podobnie jak zdrajcy, którzy wykorzystują brudną grę, by się rozwijać, a potem, przy zgaszonych światłach, robią z siebie donosicieli, ale tylko po to, by uchodzić za dobroczyńców”.

“Łatwo jest łowić ryby w beczce i nic to nie kosztuje, chyba że masz coś jeszcze do zadeklarowania, tylko z dowodami, bo podsłuchy telefoniczne są gotowe zaprzeczyć, a Gianfelice Facchetti coś o tym wie”.

Świetna odpowiedź Lucka, który niejako przyznaje się, że dzwonił do desygnującego sędziów już za czasów Carlito w Juve ale jakoś wtedy nie wygrywali bo tyle to dzwonienie w rzeczywistości dawało.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8594
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2023, 10:46

W poniedziałek w RAI 3 będzie odcinek poświęcony przechwytom z farsopolli, które nigdy nie zostały opublikowane a które znajdują się w rękach Moggiego i Giraudo.

Część wywiadu z Moggim, przeprowadzony przez bianconeranews.it :

Mówiąc o Calciopoli, w następny poniedziałek będziesz gościem, aby porozmawiać na ten temat. We współpracy z Radiem Bianconera opublikujecie pendrive'a, który zawiera przechwycone nagrania pominięte podczas procesu w 2006 roku. Jaki jest wasz cel ?

„Nie chcę nikogo oskarżać. Jednak wszyscy muszą zwrócić uwagę na to, co się stało, w odniesieniu do zniekształceń tego, co zostało powiedziane. Raport wszedł w posiadanie tego pendrive'a, wysłuchał przechwyconych informacji i uważa, że ​​są rzeczy, których wyjaśnienia pozostają niejasne. Oddając wymiar Calciopoli w inny sposób, Juve było z pewnością jedynym klubem, który nie popełnił żadnych przewinień w tym kontekście. Wystarczyłoby przeczytać dwa zdania. Ten sportowy, w którym mówimy o regularnych mistrzostwach, bez zmienionej rasy. W drugim, po latach podsłuchów, doszli do wniosku, że... To tak, jakby ci przyszło do głowy, żeby ukraść pieniądze z kasy w barze, nie robisz tego, ale i tak jesteś skazany na porażkę. Co więcej, nie byłem w stanie udowodnić tego wszystkiego na rozprawie. Dwie próby pokazały, że Juve nic nie zrobiło. Oprócz Radia Bianconera,

Więc ty też masz ochotę nazwać to Farsopoli ?

„Zdefiniowanie tego w ten sposób jest niedopowiedzeniem. Na procesie w Neapolu ta zbrodnia oczekiwanego spełnienia wyszła na jaw, ponieważ niczego nie znaleziono, my, byli menedżerowie Juventusu, nic nie zrobiliśmy, wszyscy sędziowie zostali uniewinnieni. Ale co jest przestępstwem? Poza tym nigdy nie prosiliśmy desygnatorów, aby pozwolili nam wygrać mecz. Na procesie w Mediolanie zostałem uniewinniony od pozwu przez Gianfelice Facchetti, syna byłego prezesa Interu. W tym samym miejscu mówi się, że był to czas powszechnego zepsucia i nie była to wina niżej podpisanego. Moggi i Juve nigdy nie popełnili żadnego wykroczenia. Bardziej niż Farsopoli była to niegodziwość ze strony tych, którzy chcieli odwrócić uwagę od prawdy”.

Jakiś czas temu do naszych mikrofonów były szef Federalnego Sądu Apelacyjnego Sandulli powiedział, że największym błędem było przyznanie Scudetto Interowi...

„Wszystko to były błędy. Co więcej, próba sportowa mówiła o regularnych mistrzostwach. Na zwykłym froncie, na przykład, należy zadać sobie pytanie, dlaczego niżej podpisani i Giraudo zostali wydaleni. Może dla żartu o zamknięciu sędziego w szatni? Jesteśmy w świecie bajek”.

Mówił o Giraudo, Trybunał w Strasburgu przyjął apelację. Biorąc pod uwagę, że w 90% przypadków wnioski te są odrzucane, wydaje mi się to istotnym faktem. Prawnik byłego prezesa Juventusu powiedział, że w przypadku korzystnego wyroku przed Calciopoli otworzy się przepaść. Czy jest szansa, że ​​historia zostanie napisana od nowa ?

„Ta przepaść otworzyła się już wraz z moim apelem, który został przyjęty. Przewidziałem wszystkich, ale nie reklamowałem tego”.

Co może się stać ?

„Nie mogę się doczekać wydarzeń”


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2023, 13:21

Co może się stać ?

„Nie mogę się doczekać wydarzeń”



Odpowiadam NiC. Nawet jakby na tych nagraniach było powiedziane wprost, se x klub kupuje sędziów to nic by nie zrobili. Włosi są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i chodzi tylko o to aby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Juve.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2023, 13:26

Toskanski_Ferguson pisze:
14 kwietnia 2023, 13:21
Co może się stać ?

„Nie mogę się doczekać wydarzeń”



Odpowiadam NiC. Nawet jakby na tych nagraniach było powiedziane wprost, se x klub kupuje sędziów to nic by nie zrobili. Włosi są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i chodzi tylko o to aby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Juve.
Jedyne co się może stać to nowe kartonowe scudetto dla merdaczy. Przez tyle jak karton był słabej jakości to trzeba wymienić :prochno:


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2023, 17:57

Cellino (Serie A President in 2006) to Rai: “Football was collapsing, I was trying to clean up a bit, but I didn't know where to start. There were dossiers with many irregularities… we took everything and burned it. When they came to check they found nothing"

Lepore, PM chief: “some clubs were more involved than Juventus but the leak of news and interceptions blocked everything”


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8594
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2023, 18:47

Prawnicy Giraudo stwierdzili, że są dobrej myśli. Pewnie nic z tego nie wyniknie ale najważniejsze, że cały czas kąsamy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2023, 21:21



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2023, 22:08

Nigdy nie zrozumiem jak można nie ogarnąć, że Farsopoli było ustawione przez typków z Gorszej Części Mediolanu :dontknow: To tak jakby dzisiaj zamiast być po stronie Ukry, uwierzyć Putinowi w słuszność jego Specjalnej Operacji.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ