Calciopoli - prawda !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2023, 22:23

Tutaj bardzo dobry materiał



Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2023, 00:09

Część #Calciopoli odcinka specjalnego
@reportrai3
właśnie się skończyła, w poniższym wątku uchwyciliśmy najważniejsze stwierdzenia, nic nowego dla tych, którzy naprawdę to przestudiowali, ale ważne, że przekazała to państwowa telewizja

Dziękujemy za wsparcie , i +

Luciano Moggi: „Tutaj przyniosłem głosy tych, którzy zostali przechwyceni
Spośród 170 000 przechwyceń tylko 25 zaangażowanych #Juventus

Paolo Bergamo, desygnator sędziego #SerieA w latach 1999-2005: Moratti zapytał mnie, dlaczego sędziowie byli przeciwko Interowi
Był przekonany, że sędziowie byli wrogo nastawieni do jego przegranej.

Paolo Bergamo opowiada, że po 5 maja 2002 roku, dniu słynnego Scudetto wygranego przez #Juve ze szkodą dla Interu w ostatnim dniu, były prezydent Nerazzurrich, Massimo Moratti, zorganizował kolację mającą na celu „obalenie” władzy przez Luciano Moggi

Massimo Cellino: „Wszystko się waliło, starałem się utrzymać to miejsce
Nie wiedziałem, od czego zacząć
Był tam metalowy pojemnik ze wszystkimi aktami, z fałszywymi adnotacjami i innymi rzeczami...
palimy wszystko
Kiedy przyszli po ten folder, nic nie zostało”.

Były policjant potwierdza, że szwajcarskie karty SIM zostały przejęte bez wniosku, aby obciążyć Moggiego przestępstwami nielegalnego stowarzyszenia i oszustw sportowych na korzyść Juventusu, który został dożywotnio ukarany
– Z jednej strony chcieli zmienić zarząd Juventusu, z drugiej go unicestwić, ale nie na boisku, bo nie byli do tego zdolni – mówi były dyrektor generalny Bianconero.

Giandomenico Lepore, prokurator generalny Neapolu w latach 2004-2011: „Inne zespoły również były zaangażowane, prawie wszystkie…
Ale telefony były zamknięte, nikt już się nie odzywał i pozostał tylko Juventus.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2023, 00:59

I tyle z tego, że nic z tego zapewne we Włoszech głucha noc, jak dziadek Luciano takie bzdury wygaduje pewnie demencja starcza nim włada. To są Włochy, w 2006 byli przeciwko Juve to i teraz po tylu latach dominacji znowu dali o sobie znać. Jak można wierzyć tym wszystkim dobrym i prawilnym duszyczkom, w kraju z którego wywodzi się słowo MAFIA no jak? Szkoda się łudzić, teraz trzeba działać z tym szitem co jest na bieżąco, bo jest lepszy zasięg i sprawa świeża. Pora zawijać mandzur z tej slabej ligi włoskiej i zacząć nowy rozdział z Super Ligą.


ODPOWIEDZ