Stroje na sezon 2015/16 od adidasa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2014, 12:50

Witam.Zakładam temat gdyż nie widzę go na forum. Jak wiadomo od nowego sezonu przechodzimy pod skrzydła adidasa.Jest to bardzo dobra decyzja pod względem finansowym i jakościowym bo adidas jest obecnie liderem rynku i robi o wiele lepsze stroje niż Nike.

Wklejam cztery najbardziej prawdopodobne opcje.Jak myślicie w którą stronę pójdzie zarząd w kwesti strojów? .Ja bym chciał z przewagą czarnego.

Przy okazji powinna pojawić się trzecia gwiazdka. Adidas to 3 paski , my to 3 gwiazdki i zapewne wkrótce 33 scudetta. Wszystko pasuje.Tak czy siak mamy prawo ją przyszyć i powinniśmy to zrobić dla podkreślenia wielkości klubu.

Przeciętny kibic ogląda skarb kibica Serie A a tam Milan i Inter mają po gwiazdce,reszta nie ma nic, zagląda na Juventus a tam trzy gwiazdki i od razu widać kto jest najlepszym klubemn w historii tego kraju.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2014, 13:21

Pierwszy model chyba najlepiej wygląda i pewnie taka będzie nasza domowa koszulka.

Nie wiem jak wy, ale ja już się przyzwyczaiłem do tej nalepy Jeepa.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2014, 13:53

Mi się najbardziej podoba pierwszy model, ale spoko by było, gdyby logo Jeepa było zamienione z trzeciego wzoru. Ten ostatni to straszna kaszana..


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2014, 13:53

Stroje słabe, ale nie ma narazie co się sugerować tymi grafikami, bo projektu oficjalnego jeszcze nie znamy, a wpływu na niego też nie mamy.

Życzę sobie, żeby były tak dobre jak te z Nike (w niektórych sezonach) albo i lepsze.

Nie mam oficjalnych danych, ale liderem rynku sportowego jest Nike, a nie adidas.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2014, 20:27

Nie wiem jak wy, ale ja już się przyzwyczaiłem do tej nalepy Jeepa.
A ja nie i nigdy się nie przyzwyczaję, bo wlepa wyglada i wyglądała obrzydliwe i tandetnie. Mam nadzieję, że Adidas w końcu uszyje nam normalne stroje, bo za Nike mieliśmy najgorsze od kiedy interesuję się futbolem.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2014, 13:55

Sorek21 pisze:Wklejam cztery najbardziej prawdopodobne opcje.
Najbardziej prawdopodobne opcje? Ekhm... według kogo, jeśli można wiedzieć? Bo to wszystko co wkleiłeś to są projekty fanowskie. Równie dobrze mógłbym sam coś skrobnąć w paincie i napisać, że to jest najbardziej prawdopodobny projekt :wink:

Liczę, że nowe stroje będę sprawiały wrażenie przemyślanych, dopracowanych w szczegółach. Nie tak jak teraz. No i że będzie przewaga koloru białego nad czarnym.


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2014, 14:55

Sorek21 pisze:jakościowym bo adidas jest obecnie liderem rynku i robi o wiele lepsze stroje niż Nike.
:smile:
Jak zmierzyłeś jakość strojów?

Co to w ogóle za ocenianie czy stroje słabe czy dobre? Kim wy w ogóle jesteście? To sprawa gustu, jak to może podlegać ocenie :lol:


Ode mnie powiem tylko tyle, że jak widzę adidas i czarno-białe pasy, to automatycznie wpada mi przed oczy NUFC.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2014, 08:57

a mi się żadna z tych 4 nie podoba, po pierwsze jesteśmy bianconeri a nie odwrotnie więc nie wiem skąd pomysły co poniektórych żeby było więcej czarnego..., a po drugie to adidas nie robi ładnych koszulek w paski więc nie ma się co spodziewać ładnego modelu ;] jedyne które jako tako dla mnie wyglądają i mógłbym powiedzieć, że u nas by wyglądały ok to takie:
Obrazek
ja się więc rewelacji nie spodziewam... te wszystkie rękawy czy boki w jednolitych kolorach kompletnie do mnie nie przemawiają i już wolałem chyba nike'owe paski a'la góry etc, za wzorem z sezonu 12/13 pewnie będę długo tęsknił (szczególnie za plecami)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2014, 14:13

Obrazek




Obrazek

Obrazek

Obrazek


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2014, 17:51

ten drugi zestaw świetny moim zdaniem, zwłaszcza wyjazdówka


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2014, 17:57

Ja tam się wyłamię i stwierdzę, że w haśle bianconeri wolę więcej neri, toteż pierwsze dwie pozycje z postów Sorka do mnie bardziej przemawiają i generalnie dają radę. Natomiast, jeśli koszulki miały być "bardziej" białe, to chciałbym na powrót zobaczyć czarne spodenki.

Czy ktoś wie, jak to jest z hajsem ze sprzedazy koszulek? Część/cały dochód trafia do nas, czy Adidas też coś z tego dostaje? Na modłę MU, gdzie co prawda zapłacił im wielki hajs, ale dochód ze sprzedaży będzie trafiał do producenta?


kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2014, 19:33

Obrazek
Oby tylko nam nie wymyślili takiego "kropeczkowego" wykończenia :?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2014, 10:18

Mam pewien przeciek, ale zrodla nie zdradze. :wink: Drugi komplet ma miec kolor rozowy (choc jeszcze nie wiadomo, czy ma to wygladac tak jak barbie czy losos), spodenki czarne. Trzeci komplet kolor czarny ze zlotymi wstawkami.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2014, 11:04

Na jakimś włoskim fanpejdżu wyświetliło mi się to:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 6b9264d905

Jak dla mnie igła :)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2014, 11:48

Vincitore pisze:Na jakimś włoskim fanpejdżu wyświetliło mi się to:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 6b9264d905

Jak dla mnie igła :)
Ohoho, ładniuśki! Ciekawe, jak komponowałoby to się z krótkim rękawem, ale ten z długim bardzo fajny. Tylko tarcza jakaś dziwnie mała.


ODPOWIEDZ