Stroje na sezon 2015/16 od adidasa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 19:04

Ciekawe. Juventus na swoim facebookowym profilu dał linka fanom do zamawiania domowej koszulki na przyszły sezon...której, póki co nie można zobaczyć :think:
Taki ruch sugeruje jednak, że lada chwila zaprezentujemy nowe trykoty i jeśli mają wyglądać tak jak te na zdjęciach od @CavAllano to świetnie! Mi tam się nudzą te klasyczne paski, adidas w przeciwieństwie do Nike lubi kombinować nawet z domowymi strojami i bardzo mi się podoba ten wzór - zakładam, że na piłkarzach będzie wyglądać jeszcze lepiej. Natomiast hasło "motyw zebry" nieco mnie przeraża. To może niech jeszcze grają w leginsach w panterkę? :facepalm: Ciężko będzie to zaprojektować żeby nie wyglądały tandetnie, poza tym jaki sens ma trzeci strój w tej samej kolorystyce co pierwszy?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 21:43

Orientuje się ktoś do kiedy adidas sprzedaje koszulki z tego sezonu? Czy po ujawnieniu nowych koszulek stare automatycznie nie będą już w sprzedaży czy będzie jeszcze możliwość ich kupienia przez jakiś tam okres czasu?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 21:45

Wojtek pisze:Orientuje się ktoś do kiedy adidas sprzedaje koszulki z tego sezonu? Czy po ujawnieniu nowych koszulek stare automatycznie nie będą już w sprzedaży czy będzie jeszcze możliwość ich kupienia przez jakiś tam okres czasu?
No chyba do momentu aż wszystkie im z magazynów zejdą. Nowych raczej już po prostu nie produkują.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 22:24

Z drugiej strony ciezko sobie wyobrazic, ze po wprowadzeniu nowych kompletow Juventus w dalszym ciagu bedzie prowadzil na Juvestore oficjalna sprzedaz strojow z obecnego sezonu. Ktos pamieta, jak to wygladalo za czasow Nike'a?


ODPOWIEDZ