Stroje na sezon 2015/16 od adidasa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2014, 16:32

mnowo pisze:
Vincitore pisze:Na jakimś włoskim fanpejdżu wyświetliło mi się to:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 6b9264d905

Jak dla mnie igła :)
Ohoho, ładniuśki! Ciekawe, jak komponowałoby to się z krótkim rękawem, ale ten z długim bardzo fajny. Tylko tarcza jakaś dziwnie mała.
Zamienić miejscami scudetto i logo adidasa i wypuścić do sprzedaży z długim rękawem - biorę :ok:


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2014, 21:54

Moim zdaniem Nike robi ciekawsze stroje. Ogólnie. Nie oceniając tylko naszych. Co roku jest lament, że Amerykanie kserują dużo dużo koszulek. Nie wiem w takim razie jak nazwać to co robi Adidas, gdzie krój ich strojów jest dla wszystkich zespołów taki sam i różni się jedynie wzorem. Paski na spodenkach i rękawach, które kończą się wszędzie w tym samym miejscu i szew, który na koszulce zwęża się im bliżej dołu. W tym sezonie rzuca się w oczy ten poziomy pasek nad nazwiskiem na plecach. Nie zauważyliście tego?

Ale uważam, że dla nas osobiście ta zmiana wyjdzie dobrze. Adidas robi raczej klasyczne, stonowane stroje bez ząbków, piorunów, itp. Mało pasiastych drużyn ubiera niemiecka firma, ale widać, że z Milanem się starają. Zauważalna jest różnica między Mediolańczykami, a np. niektórymi średniakami z Angli. Wysokość kontraktu jest tu bardzo kluczowa, więc uważam, że nasze stroje choć będą proste, będą zawierać dopracowane detale(myślę, że mogą to być jakieś kombinacje z barwami Włoch).

Schludne. Według mnie to słowo będzie najlepiej opisywało nowe koszulki.

Myślę, że Adidas zafunduje też nam, co ma ostatnio w zwyczaju, jakiś niecodzienny kolorek alternatywnych, na których herb będzie w niecodziennym jednolitym kolorze.


Myślice, że za kadencji nowych ubierających możliwy jest taki element?
:wink:
Obrazek


Aha, nie liczcie na brak naprasowanki z Jeepem. Na pasiaku.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 15:27

Milan miał ciekawie wplecione włoskie motywy :)
Obrazek


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 19:37

I jak widać da się bez wstrętnej naprasowanki więc mam wciąż nadzieję :)


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 20:26

tabo89 pisze:I jak widać da się bez wstrętnej naprasowanki więc mam wciąż nadzieję :)
Mnie się wydaje że naprasowankę na pasiaku wymusza sponsor główny. Raczej nie jest to widzimisię producenta.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 23:49

pumex pisze:
tabo89 pisze:I jak widać da się bez wstrętnej naprasowanki więc mam wciąż nadzieję :)
Mnie się wydaje że naprasowankę na pasiaku wymusza sponsor główny. Raczej nie jest to widzimisię producenta.
Myślę tak samo, choć o ile jestem w stanie zrozumieć, że Panowie brand managerowie Jeepa nie godzą się na umieszczenie logo JEEP na tle dwukolorowych pasów (bez czarnego tła), o tyle nie bardzo chwytam, dlaczego musi (musi?) chodzić o naprasowankę, a nie może to być kawałek tła "wkomponowany" oryginalnie w projekt koszulki. Tego nie potrafię rozgryźć póki co.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2014, 03:30

tabo89 pisze:I jak widać da się bez wstrętnej naprasowanki więc mam wciąż nadzieję :)
Brak naprasownaki u Milaniu wynika z faktu, że białe napisu są na ciemnym tle. Z tego samego powodu ich plecy nie muszą być jednolite jak nasze, np. w LM. Zapewne Jeep u nich reklamowałby się bez tła.
mnowo pisze:
pumex pisze:Mnie się wydaje że naprasowankę na pasiaku wymusza sponsor główny. Raczej nie jest to widzimisię producenta.
Myślę tak samo, choć o ile jestem w stanie zrozumieć, że Panowie brand managerowie Jeepa nie godzą się na umieszczenie logo JEEP na tle dwukolorowych pasów (bez czarnego tła), o tyle nie bardzo chwytam, dlaczego musi (musi?) chodzić o naprasowankę, a nie może to być kawałek tła "wkomponowany" oryginalnie w projekt koszulki. Tego nie potrafię rozgryźć póki co.
Może sponsorzy techniczni nie chcą uzależniać stylu koszulek od reklamy, której formy mogą być nie do końca pewni. W naszym przypadku może to się wiązać przykładowo z szerokością pasów. Puma kombinowała w ten sposób w 11/12 i 12/13 z Newcastle. Przy okazji: gdy wcześniej ubierał ich Adiadas też mieli naprasowanki.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2015, 14:27

Obrazek

coś takiego dziś znalazłem;) [/img]


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2015, 14:33

Ojoj, chyba nie..


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2015, 15:29

kd pisze:Obrazek

coś takiego dziś znalazłem;) [/img]
Dla mnie, trochę to wygląda jak przejście dla pieszych :prochno:
Juve zawsze miało gęściejsze pasy. Jedyne co jest okej to te włoskie wstaweczki na rękawach


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2015, 12:29

Pamiętacie to?
Obrazek

Piszę o tej koszulce bo... pojawiły się pewne zdjęcia. Mam nadzieję, że to tylko fantazje jakiegoś kibica.
Sami zobaczcie i oceńcie:

Zdjęcie nr 1

Zdjęcie nr 2


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2015, 12:36

czułem w kościach, że ten adidas wyjdzie nam bokiem patrząc na koszulki Milanu na przestrzeni kilku lat, jeśli uda nam się uniknąć takich wymyślnych wzorów przez cały kontrakt to będzie to prawie jak cud


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2015, 12:37

Chcieliśmy wkomponowanego Jeepa, to mamy :D

Byłby to taki trochę trykot-dziwoląg, natomiast jakkolwiek to zabrzmi, przynajmniej widzę tutaj jakiś pomysł na projekt.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2015, 12:43

Jak na kibicowski fan art nie wygląda to źle ;) Podejrzewam, że w oryginale adidasowym wyszłoby lepiej. Fakt, jest pomysł, żeby nasze koszulki przestały wyglądać "standardowo".

Obecnie koszulki muszą się sprzedawać, a żeby to robić muszą być w pewien sposób oryginalne. Jeśli Adidas będzie miał na to pomysł, a przy tym będą wyglądać świeżo w porównaniu do tych od Nike, to czemu nie?

Mam cichą nadzieję, że pierwsza koszulka od Adidasa będzie miała nie tylko scudetto, ale i srebrną gwiazdkę za CI ;)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2015, 14:22

Jesteście chyba niepoważni. Ten kto wymyślał ten projekt musiał mieć dobry dostęp do narkotyków. Ludzie, cudować to sobie można przy koszulkach wyjazdowych. Domówka ma być klasyczna - zwykły pasiak. Tradycja ma zostać podtrzymana.


Obrazek
ODPOWIEDZ