Stroje na sezon 2015/16 od adidasa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 17:15

Chyba wolałbym aby gwiazdki były na stałe wkomponowane w herb lub nad nim.Trzy złote a nad nimi ta srebrna. Mogliby z tych 4 gwiazdek zrobić taką koronę nad herbem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 17:25

Jak dla mnie 4 gwiazdki w takim układzie nie przejdą. Zwłaszcza, że póki będziemy mieć na trykotach tarczę za CI, gwiazdka będzie z nią bezpośrednio powiązana. Mamy teraz ból głowy, bo mamy co umieszczać na koszulkach. :wink: Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tarcza CI i srebrna gwiazdka pojawiły się na którymś z rękawów.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 17:50

skoro 3 złote gwiazdki nie są nad tarczą to dlaczego każdy zakłada, że ta jedna srebrna będzie...?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 18:44

Maly pisze:skoro 3 złote gwiazdki nie są nad tarczą to dlaczego każdy zakłada, że ta jedna srebrna będzie...?
O tym samym pisałem winnym temacie, skoro gwiazdki od scudetto nie są nad tarczą, dlaczego gwiazda za puchar miałaby być wyjątkiem. Wszystko w okolicach herbu klubu albo nic.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 23:07

Ale przecież złote gwiazdki również nie są przypisane bezpośrednio do herbu - bywały na rękawach, bywały nad scudetto, z tego co pamiętam bywały również na kołnierzu :wink:

Oczywiście to wszystko to na razie jedynie niczym niepoparte gdybanie, ale przychylam się ku opinii mrozziego - gwiazdka, jeśli się pojawi, będzie przypisana do tarczy Coppa Italia, a niewykluczone, że oba te elementy znajdą się na którymś z rękawów.


Obrazek
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 22 maja 2015, 11:03

To że ewentualna srebrna gwiazdka będzie nad tarczą CI jest pewne na przyszły sezon. Myślę, że dopiero w kolejnym (jesli Juve nie wygra znowu finału Pucharu Włoch) pomyślą jak ją ładnie wkomponować w Nasz herb.
Niewątpliwie jest się z czego cieszyć i oby taki przepych panował u Nas zawsze :D
Były głosy, żeby już nie umieszczać herbu CI na koszulkach, bo to za dużo. A według mnie trzeba przypominać na wszystkie możliwe sposoby i w lidze i w Europie o naszych sukcesach!


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 18:20

Koszulka domowa w pełnej okazałości:

Obrazek

Uważam, że bardzo ładnie się prezentuje, co jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie spodziewałem się tego po Adidasie.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 18:41

15Kowal pisze:Koszulka domowa w pełnej okazałości:

Obrazek

Uważam, że bardzo ładnie się prezentuje, co jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie spodziewałem się tego po Adidasie.
Masz może zdjęcie tyłu? Wszystko fajnie ale po co się uparli na tą "choinkę" na paskach :doh:


sFieSu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2010
Posty: 182
Rejestracja: 23 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 18:49

Właśnie, że nie wszystko fajnie. Te ząbki są tragiczne. Jak było za Nike takie coś, to był koszmar i niestety ten koszmar powraca. Znowu będę musiał przełożyć kupno koszulki na następny sezon.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 19:26

Ząbki beznadziejne i ogółem rękawy, paski Adidasa to wszystko wygląda jak pozszywane ze skrawków materiału. Nie współgra to ze sobą. Ważne, że kasa się zgadza :D


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 19:35

Paweljuve2006 pisze: Masz może zdjęcie tyłu? Wszystko fajnie ale po co się uparli na tą "choinkę" na paskach :doh:
Obrazek
sFieSu pisze:Właśnie, że nie wszystko fajnie. Te ząbki są tragiczne. Jak było za Nike takie coś, to był koszmar i niestety ten koszmar powraca. Znowu będę musiał przełożyć kupno koszulki na następny sezon.
Ja też nie byłem zadowolony jak koszulki od Nike miały te ząbki. Potem się do niej przekonałem i nawet sobie taką koszulkę kupiłem i bardzo ją lubię. Jest inna i to jest w niej fajne. Do tego nie jest jakaś super rewolucyjna.
Tak samo jest z tą koszulką, która te pasy ma delikatnie inne niż normalnie i z daleka nawet nie będzie tego pewnie widać. :wink:
Klasyczne pasy są oczywiście najładniejsze ale raz na jakiś czas mała zmiana nie jest zła :)


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 19:51

Przeżyliście jedne ząbkowania, przeżyjecie następne. Ale to co na koszulce - srebrna gwiazdka, trzy złote nad herbem, tarcza i czarno biały znak adidasa prezentują się wybornie :ok:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 21:52

Ja mam zdjęcie tyłu z numerem, chłopaki z niemieckiego forum poratowali: Klik!

Bardzo wiarygodne, zwłaszcza że Adidas używał już podobnych liter w przypadku Realu (niejako "posklejany" ten numer).


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 22:13

mrozzi pisze:Ja mam zdjęcie tyłu z numerem, chłopaki z niemieckiego forum poratowali: Klik!

Bardzo wiarygodne, zwłaszcza że Adidas używał już podobnych liter w przypadku Realu (niejako "posklejany" ten numer).
A to nie jest jakiś dobry fotomontaż? (nie zarzucam, pytam bo może to jakiś fan art).
Nie miałbym nic przeciwko takiej czcionce.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 22:15

Mimo że jestem zwolennikiem prostych, klasycznych czcionek numerów i wolałbym takie ta "dziewiątka" wygląda całkiem ok.


ODPOWIEDZ