Huawei Team Ranking

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2014, 13:24

Nie widziałem nigdzie tematu, a mysle że jest to ciekawostka prowadzona regularnie na goal'u.

http://www.goal.com/en-gb/news/7093/hua ... am-ranking

Odnosnie naszego klubu.

Statystyki Ofensywne

Gole na mecz: 4 miejsce - 2,27
Strzały na mecz: 1 miejsce - 14,91
Celne wrzutki na mecz: 4 miejsce - 28,57 :)
Celne strzały: 52 miejsce - 43,30%
Wykorzystywanie sytuacji bramkowych: 34 miejsce - 15,24

Statystyki Defensywne
Stracone gole na mecz: 2 miejsce - 0,36
Odbiory: 60 miejsce - 76
Czyste konto: 1 miejsce - 8

Gra zespołu

Podania: 7 miejsce - 575,64
Celne podania: 10 miejsce - 85,15%
Średni % posiadania: 6 miejsce - 61%
Celne podania na poł. przeciwnika: 6 miejsce 3223



Jak widać, mamy jak chyba co roku świetne statystyki obrony,podań, ataku, aczkolwiek nurtuje mnie celność strzałów. Niby oddajemy ich wiele, ale w tym aspekcie wyprzedza nas Empoli czy Cagliari.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 listopada 2014, 13:29

Adrian27th pisze:Jak widać, mamy jak chyba co roku świetne statystyki obrony,podań, ataku, aczkolwiek nurtuje mnie celność strzałów. Niby oddajemy ich wiele, ale w tym aspekcie wyprzedza nas Empoli czy Cagliari.
No tak, wyprzedza nas Empoli czy Cagliari, ponieważ liczony jest procent celnych strzałów, więc jeśli takie Empoli odda na mecz jeden strzał i będzie on celny to mają 100% celności strzałów :D


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2014, 14:31

Wojtek pisze:
Adrian27th pisze:Jak widać, mamy jak chyba co roku świetne statystyki obrony,podań, ataku, aczkolwiek nurtuje mnie celność strzałów. Niby oddajemy ich wiele, ale w tym aspekcie wyprzedza nas Empoli czy Cagliari.
No tak, wyprzedza nas Empoli czy Cagliari, ponieważ liczony jest procent celnych strzałów, więc jeśli takie Empoli odda na mecz jeden strzał i będzie on celny to mają 100% celności strzałów :D
nie zmienia to faktu, że 43% celnych strzałów to bardzo mało, zwłaszcza jeśli mamy się za topową drużynę.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2014, 14:35

squinter pisze:
Wojtek pisze:
Adrian27th pisze:Jak widać, mamy jak chyba co roku świetne statystyki obrony,podań, ataku, aczkolwiek nurtuje mnie celność strzałów. Niby oddajemy ich wiele, ale w tym aspekcie wyprzedza nas Empoli czy Cagliari.
No tak, wyprzedza nas Empoli czy Cagliari, ponieważ liczony jest procent celnych strzałów, więc jeśli takie Empoli odda na mecz jeden strzał i będzie on celny to mają 100% celności strzałów :D
nie zmienia to faktu, że 43% celnych strzałów to bardzo mało, zwłaszcza jeśli mamy się za topową drużynę.
Choć trzeba przyznać, że średnio na mecz tych strzałów (koło 15) mamy stosunkowo dużo, a oddać 15 celnych strzałów na mecz to niezły wynik. Jesteśmy pod względem samych strzałów najlepszą drużyną w Europie obok Realu Madryt.


ODPOWIEDZ