Jak zapisać się na wyjazdy do Turynu na mecz?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
shovtec

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2014, 22:20

Witam,

jak w temacie, chcę się zapisać na takie wyjazdy na mecze,
bo wiem że indywidualnie kupić biletu się nie da, czy tam trzeba mieć
tą karte kibica.
możecie mi pomóc i dać link czy coś, gdzie mogę taką kartę założyć, czy się zapisać do tej grupy ? O ile się nie mylę to Drughi Polska.

Pozdrawiam
FORZA JUVE!


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2014, 00:05

Zapisy do Drughi Polska trwają do 8 sierpnia. Tutaj masz info: http://www.drughipolska.juvepoland.com/news.php?id=317

Kolejna sprawa. Nie musisz posiadać żadnej karty, żeby pójść na mecz.
Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.listicket.com. Na każdy mecz LIGOWY możesz kupić bilet. Najpierw jest przedsprzedaż, później to co zostanie przechodzi do puli biletów w sprzedaży ogólnej. Na przykład, na ostatni mecz sezonu z Cagliari u siebie do sprzedaży ogólnej trafiło ok 220 biletów, więc bardzo mało i trzeba było mieć masę szczęscia, żeby taki bilet dostać. Kilkanaście minut po rozpoczęciu sprzedaży już brakło biletów.

Najlepiej jest dostać bilet na mecz z rywalem z niższej półki, co chyba logiczne. Szanse zwiększysz też wtedy jak celujesz w mecz ligowy w środku tygodnia, wtedy zainteresowanie jest mniejsze i szansa, że kupisz bilet jest bardzo duża.

I na koniec. Istnieje już temat o wyjeździe na mecz Juve. Odsyłam, poczytaj, dowiesz się wiecej :) - http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... sc&start=0


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2014, 12:24

Myślę, że Marian wyczerpał temat - jeśli będziesz mieć jeszcze pytania, to wal śmiało w temacie który podał ;) Ten wątek zamykam.


Obrazek
Zablokowany