Rekordy i inne spektakularne osiągi Juve pod wodzą Conte

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 17:56

Trzeba by sprawdzić czy nie osiągneliśmy największej przewagi pkt. nad drugą drużyną. 17 oczek w tym sezonie...

Ponadto rekordy powalają, niektóre jak 102 pkt. za naszego życia nie zostaną pobite.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 20:05

Nigdy nie wiadomo, czy to nie nastąpi w przyszłym sezonie :prochno:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 22:46

Dragon pisze:Trzeba by sprawdzić czy nie osiągneliśmy największej przewagi pkt. nad drugą drużyną. 17 oczek w tym sezonie...

Ponadto rekordy powalają, niektóre jak 102 pkt. za naszego życia nie zostaną pobite.
Nie przesadzaj. Jakąś drużyne w SerieA kupi szejk i rozniesie tę lige w pył. A poza tym nie wiem jak ty, ale ja zamierzam żyć długo


forumowy ujadacz
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 22:54

filippo pisze:
Dragon pisze:Trzeba by sprawdzić czy nie osiągneliśmy największej przewagi pkt. nad drugą drużyną. 17 oczek w tym sezonie...

Ponadto rekordy powalają, niektóre jak 102 pkt. za naszego życia nie zostaną pobite.
Nie przesadzaj. Jakąś drużyne w SerieA kupi szejk i rozniesie tę lige w pył. A poza tym nie wiem jak ty, ale ja zamierzam żyć długo
Tak,tak. Podobnie jak to sie stało w przypadku PSG która wydała setki milionów i rozniosła ligę Francuską w pył. :angry:


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 22:56

filippo pisze:Nie przesadzaj. Jakąś drużyne w SerieA kupi szejk i rozniesie tę lige w pył.
Do swoich burdelów cudzych alfonsów nie wpuszczam :whistle: Nie wierze, że do średniowiecznej Serie A będzie chciał przyjść jakiś Arab z turbanem na głowie po czym zbuduje stadion za X milionów, drużynę za X plus haracze dla mafii. Nie ma głupich.
filippo pisze:A poza tym nie wiem jak ty, ale ja zamierzam żyć długo
Mistrz :D


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 22:58

filippo pisze: Nie przesadzaj. Jakąś drużyne w SerieA kupi szejk i rozniesie tę lige w pył
Pewnie, tak jak Anzhi rozniosła Rosję na kawałeczki.
Serie A to bardzo specyficzna liga i jeśli się ta specyfika nie zmieni, to faktycznie 102 to będzie mocno "Chamberlainowy" rekord.

Dobrze kojarzę, że 97 Manciniego to było 06/07, na gruzach Calcciopoli? A następne jest Juve z 91 z '06?


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 23:22

Czy przypadkiem jest, że dwa najlepsze spotkania w ciągu dwóch ostatnich kampanii CL Juventus zagrał pod wodzą..

Pytam szczerze. Może to przypadek.. a może.. :think:

Żeby nie było, rekordy są zachwycające, nie mogę po prostu się pozbyć z głowy złotej myśli ( dotyczących tego sezonu) - największe sukcesy odnosi się wychodząc poza własną strefę komfortu. If you know what I mean zestawiając Serie A i CL. To też rzuca delikatną łunę na ów rekordy, choć podkreślam wyraźnie - mam do nich olbrzymi szacunek. :bravo:


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 09:03

Dorzucę od siebie jeden mały dodatek - Juventus pod wodzą Antonio Conte nie stracił bramki w pięciu meczach z rzędu. Nie wiem czy jest to rekord, ale również jest to fakt warty uwagi. Swój indywidualny rekord minutowy pobił także w sezonie 2013/2014 Gianluigi Buffon.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 16:50

filippo pisze:
Dragon pisze:Trzeba by sprawdzić czy nie osiągneliśmy największej przewagi pkt. nad drugą drużyną. 17 oczek w tym sezonie...

Ponadto rekordy powalają, niektóre jak 102 pkt. za naszego życia nie zostaną pobite.
. A poza tym nie wiem jak ty, ale ja zamierzam żyć długo
Ja też, ale Juventus ma umiejętność skracania go 8)
JuventinoPS pisze:Dorzucę od siebie jeden mały dodatek - Juventus pod wodzą Antonio Conte nie stracił bramki w pięciu meczach z rzędu. Nie wiem czy jest to rekord, ale również jest to fakt warty uwagi. Swój indywidualny rekord minutowy pobił także w sezonie 2013/2014 Gianluigi Buffon.
Mówisz tylko o Serie A czy wszystkich rozgrywkach łącznie? Bo jeśli o Serie A to było to 8 meczów z rzędu.


Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2014, 17:23

Zapomniałem dodać, chodziło mi oczywiście o pięć meczów w Lidze Mistrzów.


ODPOWIEDZ