The best of Juventus 2013/2014 season

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 17:01

Supersłoik zamulił (SS, where are you? :cry: ), więc tym razem to ja wyjadę ze znanym i lubianym tematem podsunowującym sezon. Tak jak Supersłoik pisał swego czasu:
Supersonic pisze:Sezon jest już rozstrzygnięty a więc.. Who's hot who's not.

Podajesz typy, dyskutujesz, rzucasz ostre pancze jak zawsze na tym forum, a przy tym cieszysz się bo mistrzostwo zagarnia jedyna słuszna drużyna :prochno:
1.MVP - powiem szczerze, że tutaj miałbym spor problem. Według mnie kandydatami do miana MVP są Tevez, Llorente i Vidal. Niby naturalnym wyborem wydaje się być Aregntyńczyk, ale jego postawa w pucharach wzbudza pewne wątpliwości. Vidal w perspektywie całego sezonu był mocno nierówny, choć staty ma świetne. Powiem szczerze, że chyba skłaniałbym się ku Llorente - 16 goli w lidze (sporo z nich kluczowych), 2 gole przeciwko Realowi, gigantyczna praca wykonywana przez niego w polu karnym rywala. Tak, myślę, że jako MVP (niespodziewanie nawet dla siebie) wskażę Hiszpana.

2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Pogba, Buffon, Chiellini

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - heh, każdy zrobił lipę w LM i to sporą, ale jakby przyjąć, że to półka niżej niż punkt 2-gi to: Pirlo (według mnie całościowo zbyt słabo się prezentował na "klasę światową", rzuty wolne nie mogą przysłonić całokształtu), Asamoah, Marchisio, Lichtsteiner

4.Klasa: Solidni ligowcy - Caceres i Bonucci. Po Urugwajczyku niby nie spodziewałem się niczego więcej, miał mecze lepsze, miał mecze słabsze. Gdyby nie te jego podania pod nogi przeciwnika to zastanowiłbym się, czy nie umieścić go wyżej. Natomiast Bonu, po świetnym początku sezonu, chyba trochę rozczarował. Po nim spodziewałem się więcej. Ponadto Barzagli (trapiony przez kontuzje przez co momentami nie mógł złapać rytmu), choć nie wiem, czy nie umieściłem go zbyt nisko :think: Aaa, no i Storari.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Giovinco, Osvaldo, Peluso, Padoin, Isla, Quagliarella, Pepe. Mam spory problem z Ogbonną, który jest na pograniczu 5-tki i 4-tki.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Mirosław Vucinić, ZDECYDOWANIE!

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - #14 Llorente lub #8 Marchisio

7.Największy postęp : - postawię na Asamoah. Z zawodnika, któremu wytykało się lipną grę na skrzydle i chciało się jego powrotu do środka pola, stał się naprawdę dobrym, by nie powiedzieć rasowym wingerem. Brawo Kwadwo!
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente, ZDECYDOWANIE! Nigdy bym nie pomyślał, że wybiorę go na MVP. Brawo Fernando!
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - rzekłbym że Lichtsteiner (niedoceniany na forum). Często się go krytykowało, niedoceniało, pisało, że gra gorzej niż Isla, ale zaliczył aż 8 asyst pięknie dogadując się z Llorente. Na drugim miejscu Marchisio (niedoceniany przez Conte).
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - chyba Pirlo, choć tutaj za bardzo nie wiedziałem, kogo wskazać
11.Największe zaskoczenie na - : - Ogbonna. To, że Isla znowu nie wypali było do przewidzenia, natomiast po Angelo spodziewałem się o wiele, wiele lepszej gry. Zazwyczaj wyglądał na człowieka z autyzmem.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez i Asamoah
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - na papierze, pomimo kompromitacji w LM, chyba obecny. Patrząc na grę, odpowiem: nie wiem.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP15. Po tym sezonie trudno stawiać Juve w TOP5 czy TOP8

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Roma, Juventus 2:2 Real
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Juventus 2:0 Trabzonspor
18.Najważniejszy moment sezonu: - dwa momenty: wygrana z Romą u siebie i ta cholerna przegrana w Stambule

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez, Verratti, Coentrao

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1st
LM - 1/4 - na więcej nas nie będzie stać
CI - 1/2

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - powinni przedłużyć z nim kontrakt ale nie powinien być już w centrum zespołu, bo coraz częściej źle na tym wychodzimy.

22. Co z nr. 10? - nieaktualne

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi. Gabbiadini nie

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Nie sprzedaję, nie sprzedaję, 70 mln, 20 mln, 20 mln

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 4- , 4-

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - nie wcześniej niż za 3-4 lata

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - nie widziałem może ze 3-4


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 17:44

1. MVP - Gigi Buffon - pewny punkt. Na drugim Vidal, do niego jako do zawodnika z pola można mieć najmniejsze pretensję za bryndzę europejską.
2. Klasa światowa - Buffon
3. nie zrobiłem lipy w LM - Vidal, pisałem już wyżej. Niestety, nikt poza nim
4. Solidni ligowcy - wszyscy oprócz wymienieni poniżej w punkcie 5.
5. Nie chcę dalej oglądać w Juve (w kolejności "most-hated"): Vucinić, Pepe, De Ceglie, Motta, Quagliarella, Padoin
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - 19 Bonucci
7. Największy postęp - Llorente na przestrzeni sezonu
8. Zaskoczenie na + : końcówka sezonu Giovinco
9. Niedoceniany : Llorente
10. Przeceniany : Lichtsteiner
11. Zaskoczenie na - : Conte i Ogbonna, zdecydowanie
12. Najrówniej grający : Tevez
13. Wahania formy - Pirlo, bolączka Juve
14. Obecny jest silniejszy, ale Europa nam uciekła za szybko
15. Drugi koszyk w losowaniu LM pasuje idealnie. Tak za Benfiką.
16. Najlepszy mecz - nie odpowiem
17. Najgorszy mecz - nie odpowiem
18. Najważniejszy moment - mecze z Galatą i Benfiką
19. 80 mln wydam na : Sancheza, Kolarova, Verattiego. 0 mln wydałbym na Meneza (jako bonus, wiem, że max. 3 miało być)
20. Typy: Serie A zwycięstwo, LM maks ćwierćfinał, Coppa Italia maks półfinał
21. Taka, jaka obecnie, ale potrzebny zmiennik
22. Na Tevezie ładnie wygląda
23. Berardi, Immobile
24. Vidal bezcenny, Marchisio od 40 mln, Pogba od 60 mln, Lichy od 15 mln, Llorente od 20 mln
25. Marotta 4, Conte pała
26. już za 4 lata...
27. nie widziałem z 10.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:01

1. Buffon
2. Buffon, Vidal, Pogba, Pirlo, Marchisio, Tevez, Chiellini, Bonu
3. Wszyscy zrobili w LM i LE
4. Caceres, Asa, LL
5. Padoin, Isla, De Ceglie, Motta, Osvaldo, Q., Vucinic, Giovinco - w sumie to niech zostanie cała 11 + Caceres, Ogbonna, Marchisio i Storari :prochno:
5b. Q.
6. Bonu
7. Asa, LL, Bonu
8. Tevez
9. Chiellini
10. Q., Giovinco po połowie :prochno:
11. LL i Tevez - spodziewałem się klapy po obu, a tu proszę. Mea culpa.
12. Asa
13. Vidal, Pogba
14. Zdecydowanie obecny.
15. Top 10
16. Zdecydowanie z violą (bo byłem na meczu i mimo remisu mi się podobało :-D )
17. Galata
18. POZOSTANIE CONTE NA STANOWISKU TRENERA JUVENTUSU
19. Nie wiem, nie znam się. Byleby wnosili nową jakość do drużyny.
20. Byle do przodu
21. Do końca kariery. Od kilku lat mogę oficjalnie fappować nad nim więc niech to trwa jak najdłużej :prochno:
22. Czeka na moje nazwisko na koszulce, ale póki co nie dostałem oferty z Turynu :snooty:
23. Szczerze nie wiem.
24. Tak jak w/w pogoniłbym wszystkich co nie grajo.
25. Conte 4, Marotta 4
26. W ciągu 3 lat.
27. Kilku nie widziałem


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:04

1.MVP - Vidal

2.Klasa światowa - Buffon, Tevez

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - trudno powiedzieć

4.Klasa: Solidni ligowcy - cała reszta, oprócz tych, których wymienię niżej.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Padoin, Isla, Pepe

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Vucinić

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - 30 Storari

7.Największy postęp : - Llorente, chodzi mi konkretnie o to w jaki sposób doszedł do formy. Podziwiam go za tę determinację.
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Marchisio
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Pogba
11.Największe zaskoczenie na - : - Vucinić
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - ten jest silniejszy

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP 10

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Roma, Juventus 2:2 Real
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Galata - Juve 1:0
18.Najważniejszy moment sezonu: - Stambuł i odpadnięcie z Benfiką

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez, Kolarov, Mandżukic

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1st
LM - 1/4
CI - finał

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - powinni przedłużyć o rok, a Pirlo powinien być zmiennikiem Marchisio

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Nie

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 3+ , 4-

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2-3 lata

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - nie widziałem kilku

pumex pisze: 9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - [...] Na drugim miejscu Marchisio (niedoceniany przez Conte).
Przypomina mi się okres przygotowawczy przed sezonem 2011-2012 :smile:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:15

1.MVP - Tevez.
2.Klasa światowa - Ale w tym sezonie, czy w ogole?
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Cala druzyna zle zagrala w LM. Jesli kogos mialbym wyroznic, to jedynie chyba Llorente (dwa gole z Realem).
4.Klasa: Solidni ligowcy - Ale znow... Czy w tym sezonie, czy w ogole na przestrzeni ostatnich 2-3 lat w Juve np.?
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Nikt nie zaprezentowal sie tak tragicznie, ze mialbym go chciec za wszelka cene wypchnac z Juve. Na pewno potrzebne sa jednak pewne zmiany w skladzie.
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Sprzedalbym Isle. Chociaz uwazam, ze mial znosne momenty w tym sezonie.
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - z 11 Nedveda.
7.Największy postęp : - Llorente, w stosunku do tego, co prezentowal na poczatku sezonu.
8.Największe zaskoczenie na + : - Brak.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Marchisio.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Vidal. To prawda, jest swietny, ale druga polowe sezonu mial bardzo, bardzo slaba.
11.Największe zaskoczenie na - : - Chyba jednak Ogbonna, aczkolwiek nie bylo wcale tak tragicznie.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Marchisio, Buffon, Barzagli.
13.Największe wahania formy: - Giovinco.
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Obecny.
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top 10.
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Pierwsza polowa meczu z Realem w Turynie, mecz z Roma (3:0).
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Rewanz z Galata, porazka z Viola 2:4.
18.Najważniejszy moment sezonu: - Porazka w Stambule.
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Di Maria (40), Verratti (25), De Sciglio (15).
20. Typy na przyszły sezon:Serie A - 2 miejsce, LM - 1/2, CI - zwyciestwo.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - 2 lata.
22. Co z nr. 10? - nieaktualne
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi lub Gabbiadini, Rugani, Immobile.
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Nie sprzedaje nikogo, dopoki nie bedziemy mieli alternatywy.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - Conte 4+, Marotta 3 (brak 5 srodkowego pomocnika w kadrze, brak skrzydlowego, o ktorego prosil trener, etc).
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - Nie mam pojecia :prochno:.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Nie widzialem na 100% pierwszego meczu z Benfica, jednym okiem ogladalem rewanz z Roma i z dwa mecze LE. Moze jeszcze z 1 albo 2 spotkania, o ktorych zapomnialem. 90-95% spotkan widzialem.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:17

1.MVP: Vidal

2.Klasa światowa: Vidal, Buffon, Pogba, Pirlo, Asamoah, Marchisio, Barzagli, Chiellini

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. Wszyscy zrobili lipę.

4.Klasa: Solidni ligowcy: Ogbonna, Caceres, Lichtsteiner, Bonucci

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve: Isli przede wszystkim, następnie Peluso, Padoina, Osvaldo, a w trzeciej kolejności Quagliarelli i Giovinco.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył: ISLA

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? Marchisio. Wielki niezasłużenie nieobecny.

7.Największy postęp : Asamoah

8.Największe zaskoczenie na + : Llorente

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Marchisio

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Bonucci

11.Największe zaskoczenie na - : Chyba nie ma takiego, chociaż nasza postawa w LM może być takim zaskoczeniem.

12.Najrówniej grający piłkarz: Kwadwo i Carlitos

13.Największe wahania formy: Pirlo

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu?: Obecny silniejszy, choć w ubiegłym nasze występy w LM nakrywały obecne.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20?: Top 8-12 (II koszyk LM, na pierwszy nadal jesteśmy zasłabi)

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): Liga: wpierdziel po 3:0 bucom z Neapolu i Rzymu. Europa: BRAK

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): Liga: Fiorentina, Europa: sporo tego było, ale chyba mimo wszystko fatalna postawa w meczu w Stambule. Zamiast grać górnymi piłami, to straliśmy się dograć wszystko po ziemii ...

18.Najważniejszy moment sezonu: Porażka w Stambule

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ): Di Maria, Sanchez

20.Typy na przyszły sezon:
LM - max 1/4
Liga - Co roku powtarzałem, że nie będzie łatwo o mistrza, więc teraz napiszę, że wygramy poraz 4!
CoppaItalia - 1/2, a jeśli wzmocnimy porządnie ławkę to nawet zdobędziemy ten 10 puchar.

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? Rezerwowy. W przypadku wysokiej formy mógłby grać w pierwszym składzie.

22. Co z nr. 10? Nieaktualne? Tevez pokazał, że zasługuję na ten numer. Prawdziwy kapitan, choć nie w Europie.

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? Chyba nikt, nie widzę jeszcze piłkarzy, którzy mogliby stanowić o sile tej drużyny. Być może Gabbiadini jako rezerwowy.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz: Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Vidal - bezcenny, nie sprzedaję za żadne skarby. Symbol odrodzonego Juve, jego serce i płuca.
Marchisio - dopiero ten sezon pokazał mi jak bardzo go brakowało. Jak Arturo, tak i Claudio jest dla nas bezcenny.
Pogba - w przypadku bajońskiej oferty, opiewającej na 80+ mln pozbyłbym się go z marszu (oczywiście jeśli za te pieniądze kupilibyśmy godnych noszenia tej koszulki piłkarzy).
Lichy - 10 mln
Llorente - 20-25mln

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon.
Marotta - 5, niewielki budżet, a i tak wyczarował nam za groszę Teveza i darmowego Llorente. Gdyby Ogbonna się sprawdził to dostałby ode mnie 5+, choć do 6 nadal sporoby brakowało.

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... 2018?

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) Nie widziałem 2, lub 3.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 18:18 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:17

1. Carlos Tevez
2. Buffon, Marchisio, Vidal, Llorente, Pogba, Chiellini
3. Barzagli, Asamoah, Lichtsteiner
4. Bonucci, Caceres, Storari, Giovinco, Padoin, Rubinho, Pepe
5. Peluso, Isla, Vucinić, Osvaldo, De Ceglie, Motta
5b. Peluso
6. #10 DEL PIERO, #8 Marchisio
7. Asamoah
8. Llorente
9. Quagliarella
10. Pogba
11. Vucinić
12. Asamoah
13. Pogba,
14. Obecny
15. TOP 8
16. Juventus - Roma 3:0, Juventus - Real 2:2
17. Fiorentina - Juventus 4:2, Juventus - Galatasaray 2:2 (Isla.. :angry: )
18. mecz w Stambule
19. Di Maria, Sanchez, Coentrao
20. Serie A - Zwycięstwo, LM - 1/2, CI - Finał
21. 2 lata gry, rola taka jak obecnie
22. Tevez a potem Berardi
23. Berardi
24. Vidal - bezcenny, Marchisio - bezcenny x100, Pogba - 70 mln, Lichy - 20 mln, Llorente 20 mln
25. Conte 5--, Marotta, 4+
26. 2016
27. Widziałem wszystkie i jestem z tego dumny! :bravo:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:17

1. MVP : Carlos Tevez, 19 goli, asysty. W końcu nie wstyd za naspastnika. W rozgrywkach europejskich kapa, ale za cały sezon.
2. Klasa światowa : Buffon, Vidal.
3. nie zrobiłem lipy w LM : Chiellini, Pirlo, Pogba.
4. Solidni ligowcy : Asamoah, Licht, Barzagli, Caceres, Marchisio.
5. Nie chcę dalej oglądać w Juve (w kolejności "most-hated"): Vucinić, De Ceglie, Motta, Isla, Padoin, Peluso
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - 23 Vidal
7. Największy postęp - Llorente
8. Zaskoczenie na + : cichy bohater Kwadwo Asamoah
9. Niedoceniany : Llorente
10. Przeceniany : Pirlo
11. Zaskoczenie na - : zaskoczenie? hmmm Conte!
12. Najrówniej grający : Tevez!!
13. Wahania formy - Pirlo, zdecydowanie jak mu siadło to hurra, ale przeważnie lipa.
14. Patrząc na ligę to bez wątpienia obecny. LM przewaliliśmy na starcie.
15. Ten skład wg mnie TOP 10.
16. Najlepszy mecz : upodlenie Romy i Napoli u siebie. Walka z Realem.
17. Najgorszy mecz: Fiorentina i cała LM poza Realem. U siebie z Benfiką wstyd na 1000 lat.
18. Najważniejszy moment - Tragedia z Benfiką u siebie.
19. 80 mln wydam na : Angel Di Maria :D a poważnie to Sanchez, Cuadrado...
20. Typy: Serie A 2 miejsce nie wygramy już sorry :P. LM chciałbym finał, ale realnie pewnie 1/8. Coppa Italia? maks 1/4.
21. Powinien dać pograć Marchisio. Jesteśmy od Andrei za bardzo uzależnieni.
22. Fuerte Apache!!!!
23. Berardi.
24. Vidal za 2 kozy, Marchisio pół kozy, Pogba 80 milionów kóz, Lichego by nie chcieli, Llorente od 25 mln + mały lew.
25. Marotta 4, Conte hmmm... -2
26. Z Conte nigdy. Nie wierzę w bajki o systemach itp.
27. Ile tylko mogłem z racji pracy w systemie zmianowym.


:allegri: na śmietnik
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:30

1.MVP - brak.

2.Klasa światowa - Tevez, Llorente, Buffon, Vidal

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Llorente tylko i wyłącznie (choć jakby się zastanowić to jeszcze Rubinho ;) )

4.Klasa: Solidni ligowcy - Asa, Lichy,Bonucci, Barzagli, Storari

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Ogbonna, Osvaldo, Vucinić, FaQu, Isla

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Quagliaella i Vucinić

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - numero dieci ;)

7.Największy postęp : - Asa, Llorente
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Caceres
11.Największe zaskoczenie na - : - Ogbonna
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez
13.Największe wahania formy: - Pirlo

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - gdzieś między 8 a 12 miejscem

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Real u siebie i ... nie wiem :D
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina i Kopenhaga wyjazdy
18.Najważniejszy moment sezonu: - Stambuł

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez, Di Maria, Veratti

Typy na przyszły sezon: - Top2 w SerieA, LM-1/8, CI - 1/4

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - W żadnym wypadku lider.

22. Co z nr. 10? - dobrze leży ;)

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Gabbiadini, Berardi

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Pogba 70, reszta zostaje.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - Conte 3, Marotta 4

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2018

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - wszystkie


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 18:45

1. - Nic odkrywczego - głosuje na Teveza, bo wtedy gdy potrzebowaliśmy go w trudnych momentach to był. 10/10.
2. - Llorente, Vidal, Pogba, Buffon, Chiellini,Lichsteiner
3. - Barzagli,Bonucci,Asamoah, Marchisio
4. - Caceres,Storari,Giovinco,Ogbonna
5. - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Padoin, Isla, Quagliarella, Pepe.
5b. - Pepe
6. - #23 Vidal
7. - Asamoah i Caceres zaskoczyli oboje, szczegolnie swoją regularna równą formą. Asa i jego bramki to cud miód.
8. - Llorente, Nigdy nie sądziłem że zawiedzie,ale nie spodziewałem się że wskoczy do Serie A po ROKU poza boiskami Ligi Hiszpanskiej i uzbiera 16 bramek (jedną mniej niż 40 mil Igła. - TAKE THAT De Laurentis! by Marotta)
9 - rzekłbym że Asamoah
Od czarnej roboty, a wiecznie tam gdzie go trzeba mimo ze swieci Pogba i inni.
10. - Niestety Pirlo, ale to
tylko dlatego ze jest ten pkt.
11. - Ogbonna Oczekiwalem od niego wiekszej pewnosci Siebie. Wreszcie będzie mogł umyc gacie po ciężkim sezonie w pełnych porach.
12. - Tevez,Chiellini,Buffon, Asamoah
13. - Pirlo, Pogba,Caceres
14. - Ten był napewno skuteczniejszy.
15. - TOP10 zdecydowanie.
16 - Juventus 3:0 Roma, Juventus 2:2 Real,Juventus 3:0 Napoli
17. - Fiorentina 4:2 Juventus, Napoli 2:0 Juventus
18.: - Błotnista porażka oraz wygrana z Romą.
19. - Sanchez, Coentrao, Reus
20:
Serie A - 1st
LM - 1/4 - bo smutno jest odpaść w połfinale.
CI - w końcu - zwyciestwo.
21. J - przy zmianie taktyki na 4-3-3 czy inna powinien być na ławce celem uzycia dynamiczniejszej pomocy Pogba,Vidal,Markiz. Na ligowe mecze do 3-5-2 jak znalazl.
22. - Zostaje u Teveza :)
23. - Berardi. Gabbiadini , Rugani,Leali
24. Teraz już chyba żadnego, (Pogba 80 mil) :)
25. - 5 , 5
26. - 2014/15 - dlatego ze nikt w to nie wierzy.
27 - Chyba wszystkie. Moze jeden,dwa opuscilem.[/quote]


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 19:01

1.MVP - Szczerze mówiąc, ciężko mi wybrać pomiędzy Vidalem a Tevezem, bo ten pierwszy najlepiej zaprezentował się w Europie, ale za to końcówka sezonu, mimo kontuzji, była jednak kiepska. Stawiam na Teveza. To od niego wychodziło najwięcej gry w tym sezonie.

2.Klasa światowa - Pogba, absolutnie zaraz po Tevezie i Vidalu, Llorente, Vidal, Chiellini, Buffon

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM - tutaj praktycznie cały skład powinienem wypisać :smile: , Marchisio, Asamoah, Barzagli, Lichtstainer

4.Klasa: Solidni ligowcy - Bonucci, Storari, Caceres, Ogbonna

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinic, Giovinco, Quagliarella, Padoin, Peluso, ISLA!!!

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Padoin

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - VIDAL! <3

7.Największy postęp - Asamoah, zdecydowanie. Jak dla mnie na chwilę obecną jest lepszy od Lichtsteinera. Równiejszy, szybszy, lepiej drybluje. Zaraz za Asą Pogba.

8.Największe zaskoczenie na + - Llorente, kto by sądził, że na stałe zagrzeje sobie miejsce w pierwszej 11. a co dopiero, że wpakuje 16 bramek :bravo:

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - Asamoah. Mnóstwo krytyki przyjmuje, a tak naprawdę grał najrówniej z całej drużyny.

10.Najbardziej przeceniany piłkarz - nie mam pojęcia kogo wytypować. niech będzie Pirlo. wolne wolnymi, ale zagrożenie z jego strony jest znikome. gdzie te jego podania?! :(

11.Największe zaskoczenie na - - Pirlo, Bonucci

12.Najrówniej grający piłkarz - Asamoah

13.Największe wahania formy - Vidal, Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - mimo wielkiego gnoju w Europie, myślę, że obecny, aczkolwiek nieznacznie

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Trzeba wielu zmian, WIELU. Nie potrafiliśmy pokonać Galaty, Benfiki w najlepszym składzie. Obecnie TOP 20, niestety

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa) - Juve 3:0 Roma, Juve 2:2 Real

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa) - Fiorentina 4:2 Juve ( co to miało być? do teraz nie rozumiem :D ) , NAJGORSZY, NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONY MECZ SEZONU - "dwumecz" Galata 1:0 Juve

18.Najważniejszy moment sezonu - Bramka Sneijdera :płaczę:

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Di Maria, Veratti, jak starczy to Koncentrao

20. Typy na przyszły sezon - SA 1msc, LM 1/4

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? Rola mocno ograniczona. Za mało już daje w ofensywie, w defensywie też coraz częściej bierny. Jeszcze z rok, dwa, ale z mniejszym wkładem w grę.

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? Immobile do nas nie chce, więc Berardi.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente
200mln, 40mln, 100mln, 20mln, 25mln

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon - obaj 3+/4- my chcemy Europy

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku - 2017/2018

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - opuściłem około 6


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 19:16

1.MVP - Tevez.

2.Klasa światowa - Buffon, Tevez, Vidal, Pogba

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Ciężko powiedzieć, bo chyba każdy grał kupę w LM. Powiedzmy, że Vidal za hat-trick i Llorente za bramki przeciwko Realowi

4.Klasa: Solidni ligowcy - Ci, którzy nie znaleźli się w 2

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Padoin, Isla. W przeciwieństwie do Was ja chętnie zatrzymałbym Quagliarelle. Pod warunkiem, że dostawałby swoje minuty. Wówczas mielibyśmy idealnego rezerwowego. Szkoda, że Conte go nie ceni.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Padoin. Wiem, wiem. Lipy nie robi, ale ciężko patrzeć na chłopaka, który nie ma zupełnie umiejętności i jest przerażony, gdy tylko ma piłkę przy nodze. No i Vucinić, ale ten odejdzie na pewno. To samo tyczy się Osvaldo. W pytaniu jest jeden, więc stawiam na Padoina.

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Wolę bez nazwiska, ale gdybym miał już wybrać, to chyba Marchisio(8)

7.Największy postęp : - Chyba Asamoah. Rok temu był solidny, ale w tym roku przeskoczył tą solidność i wzbił się na wyższy poziom. Z takim tempem rozwoju w przyszłym sezonie będzie najlepszym lewym pomocnikiem we Włoszech.
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente. Wiedziałem, że Nam wypali, ale po tym mizernym początku sezonu zacząłem w niego wątpić. Udowodnił, że niepotrzebnie.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Storari. Broni bardzo mało, ale jak już dostaje szanse, to czasem zastanawiam się co on tu robi, jako drugi bramkarz. Mógłby pobronić prawie w każdym klubie Serie A. Oraz troszkę Llorente. Każdy wspomina Teveza, jako tego z najwyższej półki, a często zapomina się o Hiszpanie, który może nie gra tak efektownie, ale nie można mu odmówić wpływu na to mistrzostwo.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Pirlo(Głownie przez komentatorów, bo co krok go komplementują, jakiego to on nie gra fenomenalnego sezonu)
11.Największe zaskoczenie na - : - Ogbonna. Sądziłem, że jak będzie do Nas przychodził, to powalczy z żelaznym BBC o pierwszy skład. Nadal uważam, że jest w stanie z nimi powalczyć, ale mimo wszystko ten sezon bardzo przeciętny.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez
13.Największe wahania formy: - Pogba, Vidal.

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Ten. Może nie gra tak efektownie, ale na pewno efektywnie. Przecież nie liczy się jakoś, a ilość strzelonych goli.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP 15

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Mam dość słabą pamięć do meczów, ale chyba postawiłbym na Juventus - Lazio 4:0 i Real - Juventus 2:2
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Galatassaray - Juve 1:0
18.Najważniejszy moment sezonu: - Mecz na kartoflisku w Turcji.
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sterling, Lukaku, Baines.

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1st
LM - Wolę nie mieć żadnych oczekiwań. 1/4 to minimum.
CI - W końcu wygrana.

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Powinien z Nami zostać, ale trzeba ograniczyć jego rolę. Nawet robiąc z niego rezerwowego.

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi i Gabbiadini.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Lichtsteinera za 16mln.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 3 , 4

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - W najbliższych 5 latach.

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Chyba wszystkie, nawet te z Avellino.


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 19:21

1.MVP - Tevez, Vidal, Buffon, Llorente. Dla mnie nie ma numero uno. Cała 4 dołożyła dużą cegiełkę do tegorocznych sukcesów, ale także mogli, a raczej powinni zaprezentować się lepiej.

2.Klasa światowa - Te same osoby co w MVP.

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM - Marchisio, Asamoah, Barzagli, Lichtstainer Pogba, Chiellini, Bonucci, Pirlo.

4.Klasa: Solidni ligowcy - Storari, Caceres.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinic, Giovinco, Quagliarella, Padoin, Peluso, Isla.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Padoin

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Marchisio

7.Największy postęp - Asamoah

8.Największe zaskoczenie na + - Storari w meczu z Romą.

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - Marchisio

10.Najbardziej przeceniany piłkarz - dunno

11.Największe zaskoczenie na - - Vucinic

12.Najrówniej grający piłkarz - Asamoah, Tevez

13.Największe wahania formy - Vidal, Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP 15

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa) - Juve 3:0 Roma, Juve 2:2 Real

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa) - Fiorentina 4:2 Juve, turecki przekręt :/
18.Najważniejszy moment sezonu - kebaby :/
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie ) - Hazard, Coentrao

20. Typy na przyszły sezon - Mam nadzieje na 1/4 LM co najmniej, CI nie robi zbytnio, natomiast obawiam się, że w Serie A zajmiemy 2-3 miejsce.

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? Taka jak w tym sezonie. Wiadomo, że nie kupimy Verrattiego, a jednak Pirlo to Pirlo i z wolnego zawsze coś ustrzeli.

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? Berardi i Gabbiadini

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente - bezcenny, 45mln, 70mln, 20mln, 25mln

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon - 3+,4-

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku - Jakby w ciągu 5 lat udało się dojść do finału to byłoby nieźle :ok:

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast ) - 3 spotkania max. opuściłem.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 19:24 przez Dzium, łącznie zmieniany 1 raz.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 19:23

1.MVP - Tevez.
2.Klasa światowa - Tevez, Llorente, Chiellini, Vidal, Pogba
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Lichtsteiner, Asamoah, Barzagli, Marchisio
4.Klasa: Solidni ligowcy - Giovinco, Caceres, Bonucci
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Padoin, Isla, Pepe, De Ceglie, Motta
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Vucinić
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - z 11 Nedveda.
7.Największy postęp : Asamoah
8.Największe zaskoczenie na + : Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Marchisio.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Pogba
11.Największe zaskoczenie na - : Vucinić
12.Najrówniej grający piłkarz: - Marchisio, Buffon, Barzagli.
13.Największe wahania formy: Pirlo, Pogba
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Obecny.
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top 10.
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - mecz z Realem w Turynie, mecz z Roma (3:0).
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Rewanż z Galata, porażka z Viola 2:4.
18.Najważniejszy moment sezonu: - Porażka w Stambule.
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Sanchez, Veratti
20. Typy na przyszły sezon: Serie A - 1 miejsce, LM - 1/4, CI - zwyciestwo.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - 2 lata.
22. Co z nr. 10? - nieaktualne
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi lub Gabbiadini,
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente. Nie sprzedaje nikogo, dopoki nie bedziemy mieli alternatywy.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - Conte 4+, Marotta 3
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2016
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Może z 6 spotkań


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 19:57

1.MVP - Zdecydowanie Tevez i Vidal

2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Llorente, Pogba, Chiellini, Buffon

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Każdy zrobil lipe, ale tym który zrobił najmniejszą jest Llorente

4.Klasa: Solidni ligowcy - myślę, że Caceres i Giovinco

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Padoin, Isla, Quagliarella

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Vucinić

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? -#8 Marchisio lub #23 Vidal

7.Największy postęp : -Asamoah
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente,
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Asamoah, Llorente
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Pirlo i Lichtsteiner, zdecydowanie.
11.Największe zaskoczenie na - : - Ogbonna
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez i Asamoah
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny, pomijajac brak awansu z grupy LM, traktuje to jednak jako wypadek przy pracy. Nawet SAF'owi w Manchesterze sie takie rzeczy zdarzały.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top10

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Roma, Juventus 2:2 Real
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - chyba ten z Fiorentiną w jesieni no i...Sneijder :płaczę:
18.Najważniejszy moment sezonu: - Odpadnięcie z Galatą na kartoflisku, no i zapewnienie sobie majstra ogladając blamaż Romy w TV ;)

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez, Verratti, Ricardo Rodriguez (Wolfsburg, lewy obronca)

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1st
LM - 1/4 - oby co najmniej półfinał.
CI - niech w końcu zdobędą ten 10 puchar CI w przyszłym roku, potem juz mogą lać na to trofeum ;)

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - powinien zdecydowanie mniej grać (np. nie wpuszczac go na mecze z jakimiś Sassuolami, aha i no w końcu pasowałoby odciąć tę pępowinę i nie opierać gry na nim

22. Co z nr. 10? - jest w dobrych rękąch ;)

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Chillijczyk i wychowanek powinni być nie tykalni. Pogba prawilnie za 70 wzwyż, bo prócz roznych trikow pod publiczke to nie zabardzo ostatnio gra.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. 4, 4.

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - Jak opylimy Pogbę i zrobimy sensowne wzmocnienia (WZMOCNIENIA, Beppe ;) ) to może w ciągu 2 lat.

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - opuscilem z 5-6


ODPOWIEDZ