The best of Juventus 2013/2014 season

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 20:19

1.MVP - Tevez, Tevez, Tevez. Za najwięcej goli, za największą pracę na boisku. Wypalił lepiej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać :!:
Pomimo tylko jednej bramki strzelonej w Europie, nie można uznać, że w międzynarodowych rozgrywkach, nie grał z pełnym poświęceniem dla zespołu.
2.Klasa światowa - W następującej kolejności: Tevez, Vidal, Buffon, Pirlo, Chiellini, Pogba.
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. Vidal i Llorente byli najlepszymi zawodnikami w tegorocznej edycji.
4.Klasa: Solidni ligowcy - Nazwać w ten sposób Asamoaha to trochę obraza. Jeśli już to Giovinco i Caceres.
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Ogbonna, Peluso, Pepe, Padoin, Isla, Vucinic, Osvaldo, Quagliarella.
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Jako pierwszy Pepe.
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - #1o Tevez
7.Największy postęp - Wydaje się, że Pogba lub Asamoah. Nabrali również pewności siebie.
8.Największe zaskoczenie na + - Jednak Tevez. Spodziewałem się podniesienia jakości linii ataku, lecz Apacz w wielu momentach przypominał, nasze dobre czasy z Alexem. Oby pograł jeszcze jak najdłużej.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Wydaje mi się, że Asamoah. A robi ciężką robotę, jednocześnie potrafi fajnie strzelić i czarować dryblingiem.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Osvaldo w sensie tych 18 baniek, na które sobie jeden klub go wycenia...prochno:
11.Największe zaskoczenie na - : - Dużo więcej bym się spodziewał po Ogbonnie.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez i Asamoah
13.Największe wahania formy: - Llorente, Pirlo.
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Większy potencjał jest obecnie, tylko mniej szczęścia w Europie.
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP 10. (lepsi, bądź równi: Real, Atletico, Barca, Chelsea, Bayern, BvB, PSG, City)
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Roma, Juventus 2:2 Real.
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Kopenhaga-Juventus 1-1.
18.Najważniejszy moment sezonu: - Wygrana z Romą u siebie.
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - 1. Sanchez, 2. Verratti, 3. Coentrao.
20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - Piewsze miejsce, lecz przewaga nad drugą ekipą mniejsza, niż w obecnych rozgrywkach.
LM - Wierzę w najlepszą czwórkę.
CI - 1/4 lub 1/2.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Taka sama, jak do tej pory. To w dalszym ciągu geniusz.
22. Co z nr. 10? - :ok:
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi w pierwszej kolejności.
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Vidal-NIE, Marchisio-40, Pogba-75, Lichy-20, Llorente 25.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. Conte - za ligę 6, za puchary 2, a więc 4. Marotta 4+. :dance:
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2016.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Praktycznie wszystkie (choć parę nie w całości).


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 20:30

1.MVP - Tevezito

2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Buffon

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Pirlo, Asamoah, Marchisio, Lichtsteiner, Pogba, Llorente

4.Klasa: Solidni ligowcy - Bonucci, Barzagli, Chiellini, Caceres

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Giovinco, Peluso, Isla, Quagliarella, Ogbonna.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył -Isla

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - Buffon

7.Największy postęp : - Asamoah

8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Osvaldo

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Lichsteiner

11.Największe zaskoczenie na - : - Ogbonna

12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez

13.Największe wahania formy: - Pirlo, Vidal

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - top 15. Miejsce w drugim koszyku, ale blizej czuba niż dołu.

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Roma, Juventus 2:2 Real

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Juventus 1:1 Fiorentina

18.Najważniejszy moment sezonu: - porażka w Turcji

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz - Sanchez, Cuadrado, Xabi Alonso

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1
LM - 1/8
CI - win

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - przedłużenie kontraktu, i częsta gra, ale nie w każdym meczu, i nie od początku do końca


23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Gabbiadini, Berardi.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente. - 100 mln, nie sprzedaję, 80 mln, 15 mln, 25 mln.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - Conte 4, Marotta 5

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: 2020

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - ciezko orzec :think:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:01

1.MVP - Tevez, jego brak to dziura nie do zapełnienia. Piłki traci tylko podczas dryblingów.
2.Klasa światowa - Tevez, Buffon, Vidal, Pogba, Barzagli.
3.Nie zrobiłem lipy w LM. :think:
4.Solidni ligowcy - Caceres, Bonucci, Ogbonna, Storari, Giovinco, Quagliarella
5.Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinic, Isla, Peluso, Padoin, Osvaldo (De Ceglie, Motta). Bonucciego chce ogladac na lawce.
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Vucinic
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Asamoah, Barzagli, Marchisio (kupilem Teveza i Pirlo :prochno:)
7.Największy postęp - z poziomu telewizora trudno ocenic
8.Największe zaskoczenie na + - o Kwadwo mialem juz wczesniej dobre zdanie
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Asamoah
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Lichy, wykorzystuje swoj potencjal maksymalnie i jest mocnym punktem druzyny ale gdyby tylko po prawej biegal ktos z dryblingiem i centra na przyzwoitym poziomie, weszlibysmy natychmiast na wyzszy poziom. Bonucciego mam nadzieje nikt juz nie ceni.
11.Największe zaskoczenie na - : - Mimo wszystko Llorente. Broni sie bramkami i gra cialem ale to nie jest w polowie zawodnik, ktorego podziwialem w Bilbao. Zupelnie inna liga ale tam bral na siebie gre w glebi pola, u nas w glebi pola odwala takie straty, ze nalezaloby przebadac go alkomatem.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez, Barzagli.
13.Największe wahania formy: - Pirlo.
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Obecny.
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - 20
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Milan na wyjezdzie i Real u siebie.
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Wyjazdowy z Viola i domowy z Trabzonem.
18.Najważniejszy moment sezonu: - wyjazd na Milan.
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Reus,
Cuadrado... i Kolarov z zaskórniaków ;p
20.Typy na przyszły sezon:
Scudetto, 1/8 LM, 1/4 CI.
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Podobna do Zizu w Realu (chodzi o pozycje na boisku) - ustawiony zdecydowanie wyzej. Bez ostatniego pomocnika o defensywnych umiejetnosciach co najmniej Marchisio nie ma co patrzec w strone Europy.
22. Co z nr. 10? - Tevez.
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi, Immobile, Gabiaddini. Dla wszystkich nie ma miejsca, dla jednego powinno byc obligatoryjnie - pod preferencje trenera i nowy system gry.
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Pogba 80 i tylko jesli udaloby sie namowic Reusa, Lichy - 15 w przypadku sensownego nastepcy, Llorente - za rownowartosc Mandzukicia, reszta nie na sprzedaz.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. Conte 4, Marotta 5-
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2018... pfu, za rok!
27. Ile spotkań Juve widziałeś - bez trzech.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 22:16

1.MVP - Buffon

2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Llorente, Pogba, Chiellini,

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Asa,Lichy,Barzagli,
4.Klasa: Solidni ligowcy - Caceres,Bonu,Ogbonna,Storari,Gio.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Isla,

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Peluso

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - #8 Marchisio.

7.Największy postęp : -Pogba :D
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Lichy,Markiz,Quagliarella
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Chyba Peluso:D
11.Największe zaskoczenie na - : - Tevez w LM;/ A tak Ogbonna.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez,Llorente i Asamoah
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba, Bonu

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Na pewno w lidze obecny,w Europie zaś różnicy nie widać;/

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top15

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - racji widowiska to ten z Sampą, z racji gry Juve ten z Romą, w LM Real 2-2.
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - zdecydowanie u siebie z Galatą 2-2
18.Najważniejszy moment sezonu: - Ten najgorszy, czwartek na błocie w Stambule;/

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Ricardo Rodriguez,Griezman,Thago Silva :)

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1st
LM - cel min. 1/8, to absolutne minimum :)
CI - Liczę na 10 triumf.

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Na pewno musi grać mniej by móc zregenerować siły, ale to dalej ważny gracz dla Juve dlatego w najważniejszych meczach będziemy go potrzebować:).

22. Co z nr. 10? - Carlos pokazał,że zasługuje:)

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi,Gabbiadini i może Rugani.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Jedynie Lichego za 20mln + :)

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. 4, 4+.

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... -
w ciagu 3 lat, o ile nie odejdzie żaden kluczowy gracz a skąłd będzie systematycznie wzmacniany co roku:)
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - opuściłem dokładnie 4 i 3/4 meczu :)


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:13

1.MVP - Tevez

2.Klasa światowa - Buffon, Vidal, Llorente, Pogba, Chiellini,

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Asamoah, Lichy, Barzagli, Marchisio, Pirlo
4.Klasa: Solidni ligowcy - Caceres, Bonucci, Ogbonna, Storari, Giovinco.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Osvaldo, Peluso, Isla, Quagliarella, Padoin, Isla, Pepe

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Isla

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - 14 Llorente.

7.Największy postęp : -Pogba
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Asamoah
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Vucinic
11.Największe zaskoczenie na - : - Vucinic
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez, Asamoah
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Bonucci

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Obecny

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top15

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Z Napoli 3:0 i z Realem 2:2
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): -Z Fiorentiną we Florencji i w Kopenhadze
18.Najważniejszy moment sezonu: - Remis w Stambule

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Sanchez, Rabiot, Reus
Typy na przyszły sezon:
Serie A - Mistrz
LM - ćwierćfinał
CI - co najmniej finał

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Podstawowy zawodnik, ale nie może rozgrywać tylu spotkań w sezonie. Więcej oszczędzany.

22. Co z nr. 10? - Tevez

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Gabbiadini z roku na rok robi postępy. To może być dla niego przełomowy sezon.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente. Żadnego
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. 4 i 4

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2017
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - 32


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 23:37

1.MVP - Tevez (Mimo braku goli w Europie i tak najczęściej to właśnie on napędzał nasze ataki).

2.Klasa światowa - Vidal, Llorente, Pogba, Chiellini, Buffon.

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Asamoah, Barzagli.

4.Klasa: Solidni ligowcy - Bonucci, Caceres, Lichy.

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Padoin, Osvaldo, Vucinic, Peluso, Q.

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Padoin.

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Pirlo .

7.Największy postęp - Asamoah.

8.Największe zaskoczenie na + Llorente .

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz- Giovinco, Marchisio.

10.Najbardziej przeceniany piłkarz- Lichy chyba niestety, cały sezon słabiutki.

11.Największe zaskoczenie na - Ogbonna, Vucinic.

12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez, Asamoah, Chiellini.

13.Największe wahania formy: - Pirlo, Pogba.

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Ciężko powiedzieć.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top10.

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa) - Liga: Napoli 3-0, Europa: Real 2-2.

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa) - Liga: Fiorentina 4:2, Europa: to coś z Galatą w Stambule.

18.Najważniejszy moment sezonu- Żenada w Stambule.

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Coentrao, Di Maria, Cavani

20. Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1
LM - chociaż 1/8
CI - obojętnie, ale stawiam na 1/2

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Myślę, że nadal powinien być zawodnikiem podstawowym, jednak dużo częściej zastępowanym przez innych niż miało to miejsce w tym sezonie.

22. Co z nr. 10? - Pytanie nieaktualne :P

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi, Gabbiadini.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente-
nie sprzedaje, 35mln, 80mln, 20mln, 25mln

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon- 4, 4+.

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - min. 4 lata

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV - nie widziałem chyba 4 meczów.


#AllegriOut
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 00:07

1.MVP - No Conte no... wśród piłkarzy nikt nie był takim generałem jak Pirlo dwa lata temu, czy Vidal w ubiegłym sezonie. Natomiast czuły dotyk trenera odczuwaliśmy - w bardziej lub mniej przychylnych okolicznościach - w każdym spotkaniu.

2.Klasa światowa - Llorente, Tevez, Buffon, Chiellini

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - rozumiem, że możemy uznać tę rubrykę za coś w deseń "lepsi niż ligowcy, gorsi niż klasa światowa"? ;) Jeśli tak, wymienię Asamoaha, Barzagliego, Vidala, Pogbę, Marchisio... Tyle chyba. Oczywiście, mówiąc o sezonie 2013/14. Ogólnie Marchisio i Arturo uważam za zawodników klasy światowej. Po prostu w tym roku byli trochę gorsi.

4.Klasa: Solidni ligowcy - Licht, Caceres, Bonucci

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - chyba o żadnym z naszych zawodników nie powiedziałbym czegoś tak drastycznego, ale faktycznie próżno szukać miejsca w składzie dla Vucinicia (młodszy nie będzie, lepszy nie będzie, teraz może być z nim jedynie gorzej), Quagliarelli (wiadomo, Conte) czy Isli (zupełny niewypał).

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - za godziwe pieniądze: dżentelmeni z punktu wyżej. Plus Peluso, jeśli znajdzie się jakiś fajny dubler Kwadwo - a musi, musi się znaleźć.

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Pirlo mateczko. Pirlo.

7.Największy postęp : wymieniłbym Llorente, ale to facet, który po prostu wrócił do formy, jaką prezentował w 2012 w Bilbao. Tak więc Asamoah, który to ze środkowego pomocnika grającego na lewym wingbacku stał się po prostu lewym wingbackiem.

8.Największe zaskoczenie na + : nikt chyba.

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: wciąż Claudio Marchisio.

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: nikt mi nie przychodzi do głowy.

11.Największe zaskoczenie na - : Mirko Vucinić. Fakt, tu kontuzje zrobiły swoje. Po Ogbonnie też spodziewałem się mniejszej klocowatości

12.Najrówniej grający piłkarz: - niezniszczalny Kwadwo Asamoah.

13.Największe wahania formy: - Andrea Pirlo

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Obecny. Asamoah zaliczył progres, podobnie Pogba, atak wygląda znacznie lepiej, regresy innych zawodników na tyle nieznaczne, że nie robią zbyt dużej różnicy.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP10. Nie jestem w stanie wymienić 10 drużyn lepszych od Juventusu grających w Europie.

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Liga: znakomite 3:0 z Romą. Europa? Rewanż z Trabzonsporem. Oczywiście, mówimy o zespole, który grał na żenującym poziomie, ale na ich tle nasi rezerwowi błyszczeli. W myśl powiedzenia "każda potwora znajdzie swego amatora", nawet Giovinco i Isla robili co tylko chcieli.

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, duży żal o mecze z Realem, żenada z Galatą w obu spotkaniach.

18.Najważniejszy moment sezonu: Galata i mecz numer dwa z Benfiką.

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Sanchez, Verratti, Coentrao

20. Typy na przyszły sezon:
Serie A - Pierwsza trójka. Roma pójdzie za ciosem i - wzmocniona - ponownie zagra bardzo dobry sezon, Napoli również nie będzie słabsze. A my? Czas pokaże. Zależy od tego, kto będzie trenerem i kogo sprowadzimy.
LM - maksimum to chyba 1/4. Jeśli dojdziemy tam, później może i uda się dalej. Zależy od przeciwnika.
CI - 1/2


21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - powinien zostać u nas do końca kariery. Jaka będzie jego rola? Zależy od wyboru trenera.

22. Co z nr. 10? - po sezonie chyba nikt już nie płacze, że Carlitos nosi 10 ;_

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Immobile, Berardi (bo czemu nie?), MOŻE Gabbiadini.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente - Vidal nie na sprzedaż, Markiz za 40 mln, Pogba za więcej niż 70 mln, Licht 20 mln, Llorente 25 mln. Czyli ceny... zaporowe.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - Conte 3, Marotta 4

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - nieprędko.

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - tradycyjnie, przegapiłem pewnie z 10.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 00:52

1.MVP - Tevez, to co najbardziej mi w nim sie podoba to wola walki. Biega przec załe 90 minut wypluwajac płuca !
2.Klasa światowa - W następującej kolejności: Tevez, Pogba, Vidal, Llorente, Pirlo
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM - Vidal, Buffon, Asamoah mimo, iż nie robił furory to zawsze gwarantował pewien poziom, to samo Licht
4.Klasa: Solidni ligowcy - Przede wszystkim Caseres, Bonucci, Marchisio
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Peluso, Pepe, Padoin, Vucinic, Osvaldo, Rubinho
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Pepe jednak. Mimo że lubie gościa no to jednak Juve to nie dom pomocy społecznej.
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Vidal ! ;)
7.Największy postęp - Na przede wszystkim to Pogba. Ale trzeba pochwalic Asamoah i wydaje mi się że Bonucci jest teraz pewniejszym punktem :)
8.Największe zaskoczenie na + - Llorente, trzeba zauwarzyć, że jednak był pół roku bez gry praktycznie i taka zmiana otoczenia nie była dla niego łatwa wiec tym bardziej brawa dla Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Marchisio, przez wielu niedoceniany wykonuje ciężką prace :-D
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Chyba Pirlo, oczywiscie nie mówie, że to słaby zawodnik, wrecz przeciwnie to wysokiej klasy zawodnik. uważam jednak, że wielu przesadza mówiąc, że bez niego Juve nie potrafi grac na takim poziomie jak bez niego .
11.Największe zaskoczenie na - : Lichtsteiner w poprzednich sezonach prezentował sie lepiej.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez, Barzagli, Buffon
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Giovinco
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? -Jednak 102pkt mówią same o sobie.
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Jednak top 10 ale czasami szczęscie nie sprzyja.
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 4:1 Lazio, Juventus 2:2 Real.
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus, Kopenhaga-Juventus 1-1.
18.Najważniejszy moment sezonu: - Odpadięcie z LM
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - 1. Sanchez, 2. Hazard 3. Verratti
20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - Piewsze miejsce, ale cos czuje, że milan bez pucharów będzie ostro gonić
LM - Zależy czy Conte wywalczy duże zmiany. Ale licze przynajmniej na 1/8 LM
CI - Wygrana
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Jeżeli będzie dawał rade fizycznie i trzymał formę o tak samo, ale już mieć obok niego młodego zawodnika o podobnej charakterystyce który może być jego następcą.
22. Co z nr. 10? - Dalej Tevez. Poradził sobie z 10 ;)
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Dałbym szansę Berardiemu. No szkoda, że Immobile robie z siebie pajaca bo widziałbym go u nas.
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz: Mówie, że Juve to nie hipermarket i nie sprzedaje najlepszych zawodników. Chyba, że chce zawodników typu Peluso ;)
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. Marotta daje rade. Wydaje mi sie, że jest ograniczany finansowo ale i tak radzi sobie z tym dobrze - mocne 4. Conte liga to fenomen ale puchary słabiutko gdyby oceniac sama lige to byłoby 6+ ale w takim razie tylko 5-
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - Może nie w następnym ale 2016 rozwalamy LM hahaha
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - Opuściłem tylko kilka przez prywatne obowiązki ;)


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 01:35

A pierdykne sobie :prochno:

1.MVP - Tevez. Mimo tego, że czasami wjeżdża dwanaście razy z rzędu z piłką w grupkę 4 piłkarzy drużyny przeciwnej, to jemu zawsze chciało się grać. Zawsze.
2.Klasa światowa - Tevez, Vidal, Pogba, Buffon, Pirlo.
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - za dużo wymieniania
4.Klasa: Solidni ligowcy - jak wyżej
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Isla.
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Isla.
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Vidal!
7.Największy postęp : - Zdecydowanie Asamoah. Jakbyśmy kolesia postawili w środku pomocy, to sadziłby bramy z daleka co drugi mecz. Nauczył się dobrego dryblingu, jest silny fizycznie, ma dobre dośrodkowania, kuma sprawną grę, potrafi nawet kiwać w obronie.
8.Największe zaskoczenie na + : Nikt mnie nie zaskoczył. W sumie częściej czułem zawód.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Pogba. Wiem, że sporo razy zawalił, zgubił piłkę tam, gdzie nie powinien. Czasami też cały mecz faulował, ale mało kto zdaje sobie sprawę ile dawał nam w ofensywie i z jaką lekkością przechodzi sobie dwóch piłkarzy na biegu. Dla mnie to nasza perełka i naprawdę trzeba zrobić wszystko, by go zostawić....
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Lichtsteiner. Rzemieślnik max, ale momentami, jak już kiedyś pisałem, to Grygera miał lepsze zwody i dośrodkowania.
11.Największe zaskoczenie na - : Isla. Przegiął pałę, przed sezonem trochę w niego wierzyłem.
12.Najrówniej grający piłkarz: - Asamoah i Barzagli.
13.Największe wahania formy: - Pirlo, Llorente.
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? Chyba jednak ten.
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top 12
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): nie chce mi się kojarzyć, który miał coś ponad normę, katorżnicze męczarnie odczuwałem cały sezon. Dla oka - dno.
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina 4:2 Juventus no i ostatni mecz w grupie z Galatą.
18.Najważniejszy moment sezonu: - 102 pkt!
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Sanchez, Di Maria, Hummels
Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1.
LM - 1/4 - po dwóch mocnych transferach, bez większych strat w kadrze.
CI - 1/2
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Jak obecnie. Moim zdaniem, Andrzej potrzebuje odpoczynku, a tu MŚ nadchodzą...
22. Co z nr. 10? - TEVEZĘ
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi.
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente. Nie sprzedaję x3, 25 mln, 20 mln
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. 3 , 3+
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... jeśli z Conte, to daję im 3 lata.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - nie widziałem z 3.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 09:37

1.MVP - Pogba, bo Vidala nie było na wiosnę, a Tevez kaleczył w Europie

2.Klasa światowa - Chiellini, Buffon, Vidal, Marchisio, Pogba

3. Klasa: <s>nie zrobiłem lipy w LM</s> reprezentacyjna - Asamoah, Barzagli, Caseres, Bonucci, Tevez, Llorente

4.Klasa: Solidni ligowcy - Pirlo, Ogbona, Lichtsteiner, Isla, Giovinco, reszta grała za mało by gdziekolwiek sklasyfikować

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Padoin, Pirlo

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Pirlo

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - tym razem niech będzie Marchisio

7.Największy postęp : - Pogba

8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente grający z ogórami

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Quagliarella

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: -Llorente przez kibiców, Pirlo przez trenera

11.Największe zaskoczenie na - : - Conte

12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez

13.Największe wahania formy: - Lichtsteiner

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny, chociaż nie w pełni w Europie wykorzystany przez trenera

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP10 (może nawet wyżej gdyby grało się systemem każdy z każdym)

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - tylko mecz o superpuchar zapadł mi w pamięć ale chyba nie mieści się w ramy pytania... (no i z Violą ale ten ciężko uznać za najlepszy)

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Napoli na wyjeździe, cała LM

18.Najważniejszy moment sezonu: - walka w błocie zorganizowana przez UEFA, szkoda jednak, że zamiast dwóch cycatych blondynek było 22 chłopa, nie moje gusta

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Cuadrado, Coentr&#227;o i jakiś ruchliwy napastnik... kasy mało więc może Remy

Typy na przyszły sezon:
Serie A - 2 (bo pójdziemy wszystkimi siłami na LM)
LM - finał
CI - 1/4

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - w ogóle nie powinien grać ew ogony, nie podpisałbym z nim kontraktu a powód jest prosty - opieramy na nim grę a jeśli opiera się grę na jednym zawodniku to to musi być TOP TOPÓW, Pirlo takim nie jest już od 1.5 roku i skończy się to tak samo jak za czasów Diego, niestety... w Europie już się tak skończyło, teraz przyjdzie czas na ligę...

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi i może Immobile

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
- 50, wcale, 75, 15, 20 (skoro to szejk)

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. 4, 3+

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2015

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - jednego na pewno nie, chyba dwóch-trzech...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 10:35

1.MVP - Chyba Tevez, mimo słabszej gry w pucharach, pozostali kandydaci, czyli moim zdaniem Vidal i Llorente, grali zbyt nierówno. Niektórzy wymieniają Buffona, ale on ma za dużo spotkań, w których nawet się nie spoci.

2.Klasa światowa - Buffon, Vidal, Marchisio, Llorente

3. Klasa nie zrobiłem lipy w LM - Pogba, Asamoah, Lichtsteiner

4.Klasa: Solidni ligowcy - Pirlo, wszyscy stoperzy, Quag, Giovinco, Storari

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Padoin, Vucinic, Peluso, Isla, Osvaldo

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Isla

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - z obecnej ekipy Marchisio

7.Największy postęp: Asamoah

8.Największe zaskoczenie na +: momentami bardzo dobra forma Buffona

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Quagliarella, Asamoah

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: przez kibiców Juve Chiellini, przez ekspertów Pirlo i Pogba

11.Największe zaskoczenie na -: brak awansu z grupy w LM

12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez

13.Największe wahania formy: - Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top 15

16.Najlepszy mecz (liga, osobno Europa): - Roma u siebie, Napoli u siebie, rewanż z Realem

17.Najgorszy mecz (liga, osobno Europa): - oba z Galatą, pierwszy z Kopenhagą, wyjazd z Napoli

18.Najważniejszy moment sezonu: grudniowy mecz w Stambule

19.Masz 80 mln na transfery, kupujesz maks. 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Arda Turan, Verratti, Coentrao

20. Typy na przyszły sezon:
Serie A - 1 lub 2, zależy w dużej mierz od dyspozycji rywali, bo myślę, że my do wyniku punktowego z tego sezonu się nie zbliżymy
LM - 1/4
CI - zwycięstwo

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - ja osobiście z Pirlo bym się pożegnał, nie dlatego, że uważam, że nie jest w stanie dać nam już nic, ale wydaje mi się, że dopóki jest w zespole, dopóty nasza gra będzie w dużej mierze budowana na nim, a na to już jest za słaby

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Immobile, Berardi

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente. - dwóch pierwszych nie sprzedaję, 80, 20, 35

25. Ocena (szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. 3+

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - na moją 30, w 2019

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV (+ sopcast Prochno) - wszystkie poza dwoma lub trzema


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 10:38

1.MVP - Tevez. Nawet w LM jak graliśmy kupę to Tevez jako jedyny pokazywał jak mu zależy, a poza tym to najlepszy napastnik od czasów Zlatana jaki u nas grał.
2.Klasa światowa - Vidal i Tevez.
3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM: Wszyscy zrobili lipę.
4.Klasa: Solidni ligowcy - W zasadzie cały skład poza Tevezem i Vidalem, którzy przewyższają resztę.
5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Pirlo, Vucinić, Peluso, Padoin
5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Pirlo.
6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - Llorente, bo to Hiszpan, który dał radę w Serie A.
7.Największy postęp - chyba Asamoah
8.Największe zaskoczenie na + - Tevez w ogóle nie był zaskoczeniem w przeciwieństwie do Llorente.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - nie wiem
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - zdecydowanie Pirlo
11.Największe zaskoczenie na - : Ogbonna i Osvaldo
12.Najrówniej grający piłkarz: - Buffon
13.Największe wahania formy: - Pogba
14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - obecny
15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP20
16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Juventus 3:0 Napoli, w EU brak takich meczów
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Fiorentina-Juventus, Galata-Juve
18.Najważniejszy moment sezonu: - odpadnięcie z LM. Bańka pękła...
19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) - Suarez, Kolarov, Nani
20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - Scudetto
LM - 1/8 finału
CI - standardowo odpadnięcie w 1/4 albo 1/2
21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - nie powinien w ogóle grać w przyszłym sezonie.
22. Co z nr. 10? - nic
23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi
24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Vidal-90mln, Marchisio-25mln, Pogba-100mln, Lichy-5mln, Llorente-20mln.
25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. Conte - 3,. Marotta 4.
26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - bez szejkowych pieniędzy albo innego inwestora prawdopodobnie nie za naszego życia.
27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - wszystkie z LM i LE, z Serie A kilka najważniejszych, więc około 20.


chrzan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 października 2010
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 15:17

1.MVP - najważniejszym piłkarzem tejn drużyny pozostaje już kolejny sezon Arturo Vidal. Ma wszystko: psychę, technikę, kondycję i dopiero wkracza w najlepszy wiek dla piłkarza. I podkreśla swą miłość do klubu.

2.Klasa światowa - jak wyżej

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM - no do drugiej kategorii, choć o mylnej nazwie, więc może bardziej by pasowało piłkanożnowa klasa międzynarodowa zaliczyłbym większość naszych mistrzów, kolejno: Tevez i Llorente (super sezon nowej pary napastników), Chiellini, Pogba, Lichtsteiner, Pirlo i Buffon, Bonucci i wreszcie ten, który grał najmniej - Marchisio.

4.Klasa: Solidni ligowcy cała reszta z Asamoahem i Caceresem na czele

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve Isla jest tym, który mnie bardzo rozczarował. A to dlatego, że sporo sobie po nim spodziewałem. Niektórzy piszą tutaj o Peluso czy Padoinie - a oni stanowią bardzo cenne rezerwy w perspektywie całego sezonu. Godzą się na rolę zapchajdziur, i są przewidywalni - nikt za wiele sobie po nich nie oczekuje, jednocześnie nie są juniorami, których wprowadzenie niesie ze sobą ryzyko prostych błędów. Ich akurat bym trzymał. Natomiast Isla dał się poznać jako piłkarz z potencjałem - może nie służy mu turyńskie powietrze i powinien odejść? Najlepiej na 50/50, może w jakiejś Romie czy Florencji się odbuduje, i jeszcze coś na nim zarobimy, bo na teraz to jego wartość spadła na pysk.
Odrębny temat to Ogbonna. Faktycznie, źle się wprowadził, ale Bonucci swego czasu też źle się wprowadził. I tak jak wówczas byłem za kredytem zaufania, który jak czas pokazał zaprocentował, tak i będę w przypadku Ogbonny - tym bardziej, że póki co nie ma potrzeby ryzykować nim w pierwszym składzie.
Mam też problem z Giovinco. Mam wrażenie, pamiętając choćby jego sezon w Parmie, że on sam skorzystałby na zmianie klubu i że u nas może stanąć w piłkarskim rozwoju. Z drugiej strony uważam go również za cennego rezerwowego, który i w tym sezonie udowodnił swoją przydatność wchodząc z ławki.
Dygresjom przy tym pytaniu nie ma końca. Przed sezonem rozmawiałem z kumplem, fanem City i generalnie piłki angielskiej, który bardzo chwalił kupno Teveza za czapkę gruszek. Gość zna się na temacie, i przepowiadał, że Tevez wystrzeli super sezon, po czym po roku lub dwóch zaczną się z nim kłopoty, tak jak to wszędzie do tej pory było. Większość kibiców by pewnie tego nie zaakceptowała, ale jakby jakiś Milan rzucił na stół 25 baniek za 30latka, to bym dobijał targu. Ale oczywiście nie mam nic przeciwko, żeby w przyszłym sezonie grał dalej w Juve - oby tylko z powodzeniem!

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył Naturalnie Mirko jest już w tym klubie przeszłością. Pamiętajmy jednak o tym ile znaczył dla Conte i drużyny, szczególnie przez pierwsze półtora roku. Zaryzykuje stwierdzenie, że choćby z przyczyn pozapiłkarskich, będzie chłopa brakowało.

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve staromodny jestem, dycha z Del Piero.

7.Największy postęp - Piękny sezon Llorente. Poprzedni w Bilbao miał po stronie strat, początki w Juve, pamiętamy, trudne. Prasa zdąrzyła już zacząć spekulować o jakichś transferach, wypożyczeniach, a kibice przypomnieć sobie o hiszpańskiej klątwie w Serie A (którą chyba, po popisach Borjy Valero, Callejona i Llorente właśnie raz na zawsze trzeba wpisać do historii) i irytować się, że zabiera miejsce w składzie Quagliarelli i Matriemu. Trwało to trwało, ale w końcu zbudował formę, stając się piłkarzem bardzo ważnym dla drużyny. Taka nasza mała historia from zero to hero. Podobnie, choć na mniejszą skalę, z krytyką swego czasu zmagał się Asamoah, ale koniec końców odnalazł się na lewym skrzydle.
Przy tym punkcie wrzuciłbym kamyczek do ogródka Conte. W tym sezonie nie podjął nawet prób wprowadzania do drużyny nikogo młodego, bo Pogby już nie należy do takiej kategorii zaliczać, a okoliczności - zaledwie Ligę Europy, dużą przewagę w lidze - miał ku temu sprzyjające. Czyżby cała utalentowana młodzież była na wypożyczeniach?
8.Największe zaskoczenie na + No tu na pewno czas wspomnieć o sezonie Teveza. Było tyle nadziei, co i obaw związanych z przyjściem tego zawodnika, ale pierwszy sezon miał bardzo udany. Bardzo szybko się odnalazł (w przeciwieństwie do Llorente), kilka razy bardzo pomógł drużynie - szkoda tylko, że akurat nie w Lidze Mistrzów! Generalnie - dobry interes.
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz Quagliarella. Szkoda, że mu z Conte nie po drodze, bo to kawał napastnika. Pewnie, podobnie jak było z Matrim, w końcu odejdzie z pożytkiem dla własnej kariery, bo tu już jest skreślony.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz jeśli już, to chyba... Buffon. W sensie, że w tym sezonie niczym nie zachwycił, choć trudno mi sobie wyobrazić bramkę Juve bez niego. Wiadomo, jak bardzo jest ważny dla drużyny.
11.Największe zaskoczenie na -- Champions League! A jeśli chodzi o ocenę indywidualną, to cała sytuacja z Mirko i z Islą oraz wypożyczenie Osvaldo - to na pewno rozczarowania.
12.Najrówniej grający piłkarz - Vidal i Lichtsteiner
13.Największe wahania formy - O Llorente i Ogbonnie już pisałem, poza nimi to naszym mistrzom środkowej formacji - Pirlo, Pogbie i Marchisio zdarzało się kompletnie przejść obok meczu.

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - 102 punkty. Wyczyn. Ten sezon byl krokiem we właściwym kierunku. Ale droga jeszcze daleka.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - TOP20, choć widzę, że autor w ogóle na założył, że może być gorzej. Ten sezon udowodnił, że w TOP10 nie jesteśmy.

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa) - nie oglądałem 3:0 z Romą, za to 3:0 z Napoli oglądało się znakomicie. Europa? Najlepszy mecz? Nie klasyfikowany, drużyna ani razu nie zagrała na miarę swoich możliwości (choć nie oglądałem rewanżu z Fiorentiną, może ten jeden był udany?)
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa) - w lidze bolała porażka z Fiorentiną. W Europie? No były męczarnie, ale paradoksalnie - nawet w tych meczach remisowych z Kopenhagą czy Galatą drużyna jako tako funkcjonowała, tzn. zdarzały się jej błędy, i to pod obiema bramki, słono za nie płaciła, ale drużyna mimo przeciwności losu grała. Z kolei w Stambule tych przeciwności losu już było tyle, że też trudno mieć do nich pretensje i w ogóle zaliczać to do kategorii meczów. Dlatego też za najgorszy mecz w Europie przyjmijmy rewanż z Benficą. Własne boisko, proste zasady - zwycięstwo albo śmierć, i dupa. Tym razem winni byliśmy tylko samym sobie.
18.Najważniejszy moment sezonu Ha, piszecie, że Stambuł. Dla mnie sam fakt, że kwestia awansu miała się decydować w tym jednym spotkaniu, na - nawet w normalnych warunkach - bardzo nieprzyjemnym terenie, był smutną konsewkencją wcześniejszej nieudolności. Dla mnie osobiście najważniejszym momentem było 2:2 z Realem u siebie, bo wtedy przejrzałem na oczy, że drużyna jeszcze nie jest na tym poziomie, by pokonywać najlepszych. To 2:2 nie było wówczas jeszcze aż tak bolesnym przebudzeniem, jak to które wcześniej zaserwował nam Bayern, ale ja już po tym meczu widziałem, że Juve nie odegra roli w Europie w tym sezonie. W lidze na pewno przełomowym był mecz z Romą, na ktory czekały całe Włochy, i w którym nasi wskazali pretendentom do tronu właściwe miejsce w szeregu, zyskując chyba nawet ważniejszą od 3 punktów wielką przewagę psychologiczną.

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie Smile ) Trochę bez sensu, bo za tyle to w Fifie bym pewnie Suareza albo Aguero do spółki z Yaya Toure kupił i by było cacy. Schodząc na ziemie, trzeba szukać zawodników robiących różnicę na najwyższym poziomie - piłkarzy dobrych już w kadrze mamy. Mając dużo kasy z Serie A najchętniej przygarnąłbym kogoś z trójki: Pjanic, Insigne, Cuadrado, każdy z nich ma do zaoferowania coś ekstra + są w dobrym, wciąż rozwojowym wieku. No i trzebaby się rozejrzeć za następcą Buffona - w tej chwili naturalnym wyborem wydaje się Perrin.

20.Typy na przyszły sezon: drużyna pewnie skoncentruje się na Lidze Mistrzów, stąd wcale nie jest powiedziane obrona mistrzostwa. Chyba, że nikt inny nie będzie się po nie kwapił. Jeśli wzmocnimy środek pola + dojdzie do tego dobra gra w defensywie (stać naszą drużynę na dobrą grę) to półfinał LM wydaje się być w zasięgu.

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - jeśli wzmocnimy drugą linię, to Pirlo może na tym stracić najbardziej. Jeśli mimo wzmocnienia konkurencji wybroni swoją pozycję w zespole, to nie mam nic przeciwko. Jeśli będzie mieć plac, dlatego że pomoc nie zostanie wzmocniona, to będzie źle.

22. Co z nr. 10? był tylko jeden.

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? Berardi i Immobile pokazali się z tak znakomitej strony w tym sezonie, że chętnie obejrzałbym ktoregoś z nich w koszulce Juve.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Dla obecnego systemu gry Vidal, Lichy i Llorente są praktycznie niezastąpieni, więc jeśli mieliby odejść, to kasa musiałaby zapewnić zakup zawodnika lepszego od nich na ich pozycje + coś ekstra na frytki. Bez, odpowiednio: 60, 20, 35 mln proszę się nie pokazywać. Marchisio, oczywiście, chętnie widziałbym w klubie do końca kariery, i on sam ma na ten temat podobne zdanie. Natomiast Pogba prędzej czy później odejdzie. W tym momencie jeszcze nie jest wart 60 dużych baniek, więc poczekałbym aż ktoś za niego tyle zaoferuje. Może już po MŚ, może za sezon ewentualnie dwa.

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - Conte 5- zaniżona za Europę, Marotta 5 za strzał w dziesiątke z nowymi napastnikami oraz dobre operacje z Matrim i Guarinem za Vucinica (o ile wiem to nie naszych wina, że w ostatnim momencia sprawa się rypła, zamysł był bardzo dobry).

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku - 2016!

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) żadnego od początku stycznia do końca marca, z wyjątkiem meczów z Trabzonsporem. Z pozostałej części sezonu widziałem pewnie z 80%, co da z 50-60% w skali całego sezonu.


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 15:42

1.MVP - Vidal

2.Klasa światowa - Buffon, Tevez, Pirlo, Chiellini, Vidal

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - trudno powiedzieć (Rubinho bo nie grał :D)

4.Klasa: Solidni ligowcy - Caceres, Lichtsteiner, Asamoah, Bonucci, Barzagli, Markiz, Llorente, Pogba, Storari (Nie w kolejności i nie na równym poziomie ale sorry, takie mamy klasy ;D)

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Vucinić, Peluso, Padoin, Isla, Gio

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Vucinić

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - 21 Pirlo

7.Największy postęp : - Llorente, trudne początki a potem coraz lepiej
8.Największe zaskoczenie na + : - Llorente
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - Marchisio/Pirlo
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Lichtsteiner
11.Największe zaskoczenie na - : - Vucinić/Giovinco
12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez
13.Największe wahania formy: - Pirlo/Pogba

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Obecny zdecydowanie silniejszy

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Top 10

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - Liga- Juventus 3:0 Roma, w Europie ciężko o taki, wybieram Juventus 2:2 Real
17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - Liga zdecydowanie Fiorentina 4:2 Juventus, Europa- Galatasaray 1:0 Juventus
18.Najważniejszy moment sezonu: - pseudofutbol w Turcji, odskoczenie od Romy w tabeli

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez, Cavani, Coentrao (i bonusowy darmowy Bafetimbi Gomis :D)

Typy na przyszły sezon:
Serie A - Mistrzostwo
LM - 1/4
CI - Finał i zwycięstwo

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? -powinie przedłużyć kontrakt o dwa lata i być istotnym ogniwem zespołu

22. Co z nr. 10? Tevez udowodnił, że zasługuje na ten numer

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi, Immobile

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
Nie sprzedaję, są zbyt istotni

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 4+ , 5

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - sezon 2016/17

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - prawie wszystkie, mogłem nie widzieć ok 4/5 meczy


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 20:18

1.MVP - Carlos Tevez, nie mam większych wątpliwości, nawet mimo kaszanki w Europie. Nie przypominam sobie dłuższego przestoju w jego dobrej grze, a innym kandydatom do MVP się one trafiły. Liczby mówią same za siebie - 20 goli i 8 asyst, od dawna brakowało nam kogoś takiego. Liczę, że w kolejnym sezonie przebije te statystyki i stanie się to dzięki jego dobrej grze w LM.

2.Klasa światowa - Buffon, Chiellini, Vidal, Pirlo, Pogba

3. Klasa: nie zrobiłem lipy w LM. - Ach, jaka niefortunna nazwa :prochno: Przyjmijmy, że chodzi o szczebelek pomiędzy klasą światową i ligową. Barzagli, Asamoah, Marchisio, Lichtsteiner, Llorente

4.Klasa: Solidni ligowcy - Storari, Caceres, Bonucci, Ogbonna (ulgowo, bo 1. sezon), Giovinco

5.Klasa: Nie chcę dalej oglądać w Juve - Nie tyle nie chcę, co mam nadzieję, że w przyszłym sezonie w Juventusie ich nie będzie, a w ich miejsce przyjdą piłkarze co najmniej o klasę lepsi - Isla, Quagliarella, Vucinić

5b. Jeden piłkarz, którego z miejsca byś się pozbył - Quagliarella

6. Mama pyta: synku kupiłam Ci koszulkę Juve - z jakim nazwiskiem z tyłu chcesz? - #19 Bonucci

7.Największy postęp : - Wydaje mi się, że Asamoah, który w porównaniu do poprzedniego sezonu grał równiej, błyskotliwiej dryblował i poprawił uderzenie z dystansu.

8.Największe zaskoczenie na + : - Jeśli mam kogoś podciągnąć, to chyba Teveza, odnośnie którego miałem swoje wątpliwości. Na szczęście nieuzasadnione :)

9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: - To zależy przez kogo. Jeśli chodzi o polskich komentatorów, to postawiłbym na Chielliniego. Na JP chyba Marchisio.

10.Najbardziej przeceniany piłkarz: - Wydaje mi się, że Pirlo. W jego przypadku ogólny, niezbyt kolorowy obraz w ostatnich miesiącach przesłaniały te fantastyczne wolne.

11.Największe zaskoczenie na - : - Vucinić, który przecież nieźle zaczął sezon. Miałem nadzieję, że odegra w tym sezonie naprawdę sporą rolę, okrutnie się rozczarowałem.

12.Najrówniej grający piłkarz: - Tevez

13.Największe wahania formy: - Bonucci, który potrafi zagrać genialny mecz tylko po to, by w kolejnym kompletnie zawalić sprawę.

14.Który Juventus był silniejszy obecny, czy ten sprzed sezonu? - Tegoroczny był silniejszy, zeszłoroczny być może miał więcej szczęścia.

15. Miejsce Juventusu w Europie w tej chwili to? Top 3,5,8,10,20? - Moim zdaniem top 10.

16.Najlepszy mecz ( liga, osobno Europa): - 3:0 z Romą / 2:2 z Realem

17.Najgorszy mecz ( liga, osobno Europa): - 0:2 z Napoli / bezbramkowa bezsilność w rewanżu z Benfiką

18.Najważniejszy moment sezonu: - seria trochę wymęczonych jednobramkowych zwycięstw w lidze, bo takimi meczami wygrywa się scudetto

19.Masz 80mln na transfery, kupujesz (max 3 nazwiska, nie rozkminiamy pensji itd. transfery jak w Fifie :smile: ) - Sanchez ~25, Kolarov ~10, Di Maria ~45

20. Typy na przyszły sezon: - następne scudetto, olewka na puchar, 1/4 finału

21. Jaka powinna być rola Pirlo w przyszłym sezonie? Ile jeszcze powinien grać w Juve? - Powinniśmy ściągnąć jakiegoś środkowego pomocnika, który mógłby się od niego uczyć na treningach i go odciążać w mniej ważnych meczach. Zresztą, powinniśmy byli zrobić to już rok temu. Ile jeszcze? Co najmniej dwa sezony, tak myślę.

22. Co z nr. 10? - Dobrze leży na Carlosie ;)

23. Kto z zawodników wypożyczonych/na współwłasności powinien znaleźć się w Juve w przyszłym sezonie? - Berardi albo Gabbiadini. Pierwszego bym wolał, ale przyjdzie najpewniej drugi. Poza nimi chyba nikt inny, ewentualnie Fausto Rossi na piątego środkowego, jeśli nie przyjdzie żaden vice-Pirlo.

24. Do Juventus Stadium zapukał szejk. Za ile sprzedajesz:
Vidal, Marchisio, Pogba, Lichy, Llorente.
- nie sprzedam, nie sprzedam, nie sprzedam, 25, 30

25. Ocena ( szkolna 1-6) Conte i Marotty za ten sezon. - 4, 4+

26. Profetyzm poziom expert: Juventus CL wygra w roku: ... - 2016

27. Ile spotkań Juve widziałeś - na żywo lub w TV ( + sopcast Prochno) - prawie wszystkie :)


Obrazek
ODPOWIEDZ