Juventus Membership

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
marcin_juventino87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 kwietnia 2007
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 13:44

Mam Premium Member ale bez karty kibica ale na dokumencie powitlanym dostalem zarowno Supporters Card number jak i web ticketing code jednak jak to wpisuje wyskakuje jakis blad. Czy to sa numery tej tessery czy to cos innego ?
Druga sprawa to wyslalem wszystko co potrzebne do karty kibica jakies dwa tygodnie temu i zero odzewu. Dostalem tylko wiadomosc jak wyslalem -"Thank you for your feedback. We will take care of your request as soon as possible!" i to by bylo na tyle.
Z tego co sprawdzalem to z Premium Member mozna kupic bilety w przedsprzedazy na Serie A ale na Lige Mistrzow chyba tylko telefonicznie ? Sprawdzalem teraz na Seville i jak nie mam karty kibica to na listticket nic nie moge zakupic


Nawet w grobie nie zapomnę Stara Damo o Tobie...
Gdy moje powieki zamkną się na wieki.
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 14:22

dp10 pisze:Aby kupić bilet w przedsprzedaży posiadając Premium Membership trzeba:

1. Wpisać numer karty (8-cyfrowy) w polu CODICE PROMOZIONALE

2. Wybieramy trybunę która nas interesuje oraz bilet:

INTERO INT.
Only be purchased with the following promotions:
- JUVENTUS MEMBER ESTERO
Jesli chodzi o taki sposob kupowania biletow to z tego co zauwazylem to dziala to tylko w przypadku meczow LM. Bez karty kibica bilet kupuje sie telefonicznie.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 14:43

Wiatrak pisze:Jesli chodzi o taki sposob kupowania biletow to z tego co zauwazylem to dziala to tylko w przypadku meczow LM. Bez karty kibica bilet kupuje sie telefonicznie.
na próbie kupna biletu ligowego wyskakuje błąd? Jeśli tak to na jakim etapie?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 15:11

dp10 pisze:
Wiatrak pisze:Jesli chodzi o taki sposob kupowania biletow to z tego co zauwazylem to dziala to tylko w przypadku meczow LM. Bez karty kibica bilet kupuje sie telefonicznie.
na próbie kupna biletu ligowego wyskakuje błąd? Jeśli tak to na jakim etapie?
Musisz dzwonić. Wtedy wczyta. Mowia po Angielsku.

Oczywiście mowa o telefonicznie w Listicket.

Każdy z kupujących musi mieć co najmniej Premium Member.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 21:33

Adrian27th pisze:
dp10 pisze:
Wiatrak pisze:Jesli chodzi o taki sposob kupowania biletow to z tego co zauwazylem to dziala to tylko w przypadku meczow LM. Bez karty kibica bilet kupuje sie telefonicznie.
na próbie kupna biletu ligowego wyskakuje błąd? Jeśli tak to na jakim etapie?
Musisz dzwonić. Wtedy wczyta. Mowia po Angielsku.

Oczywiście mowa o telefonicznie w Listicket.

Każdy z kupujących musi mieć co najmniej Premium Member.
Trzeba dzwonić odrazu czy na jakimś etapie kupna biletu online?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 22:32

ok zamówiłem Premium . wahałem się na J1897 za 130 euro... ale uznałem, teraz odpuszcze bo nie chcialo mi sie czytac warunków i rozkminiac opcji, bo spieszy mi się zeby karta poszła przed sprzedażą biletów na grudzien i na Romę.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 22:41

Dzwonimy w momencie gdy otwarta jest sprzedaż (podświetlona jest ikonka Listicket Callcenter). Wybieramy w opcji angielski i jedziemy z zamówieniem.

Warto otworzyć sobie mape stadionu gdyż babka pyta o sektor i podaje wolne miejsca także warto zerknąć by sobie wybrać dogodne numery.

@down - ja tam wybrałem odbior na stadionie przed meczem.

Dajesz dowód i od reki bilet.
Ostatnio zmieniony 09 września 2016, 15:33 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 22:45

Adrian27th pisze:Dzwonimy w momencie gdy otwarta jest sprzedaż (podświetlona jest ikonka Listicket Callcenter). Wybieramy w opcji angielski i jedziemy z zamówieniem.

Warto otworzyć sobie mape stadionu gdyż babka pyta o sektor i podaje wolne miejsca także warto zerknąć by sobie wybrać dogodne numery.
dzięki - trzeba wspominać o opcji home ticketing oraz podawać maila do wysyłki?


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 19:01

Teraz patrzylem czy moglbym kupic na cagliari bilet i przechodzi do platnosci po wpisaniu numeru karty w polu CODICE PROMOZIONALE ;)


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 19:13

Z góry przepraszam, bo pytanie bardzo noobowskie ale kupiłem Tessere i dostałem informację, że w celu wyrobienia jej muszę dosłać im zdjęcie,dokument tożsamości i uzupełnione dokumenty, które przesłali mi na maila. I tu to głupie pytanie, na które zapewne odpowiedź jest bardzo prosta. Jak ja mam te dokumenty uzupełnić? Wydrukować, wpisać ręcznie te dane, zeskanować (albo zrobić zdjęcie wypełnionych dokumentów) i odesłać im? Czy w jakiś sposób edytować ten dokument na komputerze? (Od razu napiszę, że nie widzę opcji edytowania tego dokumentu, żeby tam coś uzupełnić).


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 23:44

Lato1897 pisze:Z góry przepraszam, bo pytanie bardzo noobowskie ale kupiłem Tessere i dostałem informację, że w celu wyrobienia jej muszę dosłać im zdjęcie,dokument tożsamości i uzupełnione dokumenty, które przesłali mi na maila. I tu to głupie pytanie, na które zapewne odpowiedź jest bardzo prosta. Jak ja mam te dokumenty uzupełnić? Wydrukować, wpisać ręcznie te dane, zeskanować (albo zrobić zdjęcie wypełnionych dokumentów) i odesłać im? Czy w jakiś sposób edytować ten dokument na komputerze? (Od razu napiszę, że nie widzę opcji edytowania tego dokumentu, żeby tam coś uzupełnić).
Ja wydrukowalem, wypełniłem oraz odesłałem skan.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 13:07

Wiatrak pisze:Teraz patrzylem czy moglbym kupic na cagliari bilet i przechodzi do platnosci po wpisaniu numeru karty w polu CODICE PROMOZIONALE ;)
To ja już nic nie rozumiem bo są dość duże rozbieżności co do możliwości kupna :roll: Sam sprawdzę co mi daje J1897, bo teoretycznie 29 września można bilety na Udinese kupować.


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2016, 19:47

Bardzo proszę wszystkich dobrze poinformowanych o pomoc :) Otóż udało mi się (a przynajmniej mam taką nadzieję) zakupić dla mnie i dla żony bilety na mecz Juve z Lyonem. Oboje posiadamy karty Premium Membership, ale nie posiadamy kart kibica (Tessera del Tifoso, a po angielsku chyba Supporter Card).

Postępowałem zgodnie z wcześniejszymi instrukcjami: tzn. w pole codice promozionale wpisałem 8-cyfrowy numer karty (to co po zalogowaniu na Juventus.com widnieje jako 'number of member') i wybrałem bilet JUVENTUS MEMBER ESTERO. Zakup przebiegł pomyślnie, ale na końcu przy wyborze metody doręczenia opcja 'titoli digitali' była niedostępna i jedyna jaką mogłem wybrać to: 'ritiro botteghino'. Z pomocą google translate domyśliłem się, że chodzi o odbiór biletów na stadionie kilka godzin przed meczem (taka informacja znalazła się też w mailu potwierdzającym zamówienie).

I teraz pytanie: czy wszystko dobrze zrozumiałem i zrobiłem i bez problemu będę mógł odebrać moje bilety? Jak rozumiem będę potrzebował jakieś wydrukowane potwierdzenie zamówienia i karty Juventus Premium Member? Coś jeszcze? Jak wcześnie trzeba tam stanąć w kolejce? To że nie mam tej karty Tessera del Tifoso to nie jest problem?

Być może moje pytania mogą się wydawać głupie, ale pierwszy raz kupowałem bilety przez LisTicket i nie wszystko jest dla mnie jasne :redface:


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2016, 20:49

piotrek.prz pisze:Bardzo proszę wszystkich dobrze poinformowanych o pomoc :) Otóż udało mi się (a przynajmniej mam taką nadzieję) zakupić dla mnie i dla żony bilety na mecz Juve z Lyonem. Oboje posiadamy karty Premium Membership, ale nie posiadamy kart kibica (Tessera del Tifoso, a po angielsku chyba Supporter Card).

Postępowałem zgodnie z wcześniejszymi instrukcjami: tzn. w pole codice promozionale wpisałem 8-cyfrowy numer karty (to co po zalogowaniu na Juventus.com widnieje jako 'number of member') i wybrałem bilet JUVENTUS MEMBER ESTERO. Zakup przebiegł pomyślnie, ale na końcu przy wyborze metody doręczenia opcja 'titoli digitali' była niedostępna i jedyna jaką mogłem wybrać to: 'ritiro botteghino'. Z pomocą google translate domyśliłem się, że chodzi o odbiór biletów na stadionie kilka godzin przed meczem (taka informacja znalazła się też w mailu potwierdzającym zamówienie).

I teraz pytanie: czy wszystko dobrze zrozumiałem i zrobiłem i bez problemu będę mógł odebrać moje bilety? Jak rozumiem będę potrzebował jakieś wydrukowane potwierdzenie zamówienia i karty Juventus Premium Member? Coś jeszcze? Jak wcześnie trzeba tam stanąć w kolejce? To że nie mam tej karty Tessera del Tifoso to nie jest problem?

Być może moje pytania mogą się wydawać głupie, ale pierwszy raz kupowałem bilety przez LisTicket i nie wszystko jest dla mnie jasne :redface:
wygląda na to, że nie zaznaczyłeś opcji Home Ticketing?


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2016, 21:23

No właśnie, chciałem zaznaczyć, ale nie było takiej do wyboru... Było tylko to 'ritiro botteghino'.

Zadzwoniłem też na infolinię LisTicket i niby facet mi powiedział, że wszystko jest ok, tylko muszę mieć potwierdzenie zamówienia i karty Juventus Premium Member żeby odebrać te bilety, ale jego angielski był na tyle słaby że do końca mnie to nie uspokaja :D


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
ODPOWIEDZ