Juventus Membership

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juveentino1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2014
Posty: 22
Rejestracja: 28 listopada 2014

Nieprzeczytany post 24 września 2015, 07:46

Adrian27th pisze:
juveentino1897 pisze:Ja mam takie pytanie kontynuując wątek. 27.08.2015 opłaciłem Membership. Do tej pory nic nie otrzymałem żadnej informacji. Na stronie pisało że po opłaceniu dużo korzyści m.in możliwość oglądania skrótów meczy itp a tu cisza. Jak piszę maila w tej sprawie przez stronę Juventusu to zero odzewu. Trzeba jakieś dokumenty tam wysłać czy coś?? Miał ktoś może taką sytuację??
Musisz wysłać dokumenty do nich, ze zdjeciem itp.

Zaloguj sie zgodnie z danymi i bedziesz od reki mial dostep do Video,konkursów itp.

Przysługuje Ci Welcome Pack - otrzymasz po wyslaniu aplikacji.



cspremiummember@juventusmember.com - Mail pod ktory nalezy wyslac zapytanie w jez ang.
Dzieki kolego ale po zalogowaniu sie na swoje konto dalej dupa a jak chce wl video z oznaczeniem membership obly to dupa chyba ze dopiero po zatwierdzeniu wszystkio mi to odblokuja. A te dokumenty co trza wyslac to jakis formularz czy co a i zdjecie ma byc zwykle czy jak do dowodu? I wysyla sie to poczta czy mailem?
Napisalem na ten mail co mi podales ale dostalem automatyczna opowiedz ze jest juz nie aktualny i trza przez formularz ale pisalem chyba z 5 razy przez ten formularz i zero odzewu


juveentino1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2014
Posty: 22
Rejestracja: 28 listopada 2014

Nieprzeczytany post 06 października 2015, 17:57

Doszła do mnie paczka po miesiącach z karta membership i giftami ale dalej nie mogę skrótów meczy z zakładka "membership only" mimo ze mam to wykupione :/ o co kaman ??


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 10:01

Moi drodzy czy po zakupie Juventus Premium Membership wymagane jest również kupno karty tessera del tifoso (15E). Czy do zakupu biletów wystarczy sama Karta Premium Membership?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 10:45

dp10 pisze:Moi drodzy czy po zakupie Juventus Premium Membership wymagane jest również kupno karty tessera del tifoso (15E). Czy do zakupu biletów wystarczy sama Karta Premium Membership?
Kup Tessera. Ona jest na 10 lat. Da sie kupic bez niej lecz tylko telefonicznie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 10:58

Mam już zamówioną Premium Membership. Zastanawiałem się tylko czy to już wystarczy do zakupu biletów czy dodatkowo trzeba mieć kartę Tessera (na koncie jest opcja do kupienia).


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 11:36

dp10 pisze:Mam już zamówioną Premium Membership. Zastanawiałem się tylko czy to już wystarczy do zakupu biletów czy dodatkowo trzeba mieć kartę Tessera (na koncie jest opcja do kupienia).
Też ostatnio zamawiałem Membershipa i do zakupu biletów na listicket trzeba mieć Tessere fizycznie. Membershipa nie trzeba mieć fizycznie. Wystraczy numer, który znajdziesz na stronie. Tessere z tego co wiem to się aktywuje i ma ona swój numer PIN.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 11:42

Wiatrak pisze:
dp10 pisze:Mam już zamówioną Premium Membership. Zastanawiałem się tylko czy to już wystarczy do zakupu biletów czy dodatkowo trzeba mieć kartę Tessera (na koncie jest opcja do kupienia).
Też ostatnio zamawiałem Membershipa i do zakupu biletów na listicket trzeba mieć Tessere fizycznie. Membershipa nie trzeba mieć fizycznie. Wystraczy numer, który znajdziesz na stronie. Tessere z tego co wiem to się aktywuje i ma ona swój numer PIN.
Ale zamawiałeś Permium Membership (65E) czy Tessere (15E)? Z tego co wyczytałem są to dwie oddzielne karty, ale dla pewności chcę potwierdzić :think:


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 12:20

dp10 pisze:
Wiatrak pisze:
dp10 pisze:Mam już zamówioną Premium Membership. Zastanawiałem się tylko czy to już wystarczy do zakupu biletów czy dodatkowo trzeba mieć kartę Tessera (na koncie jest opcja do kupienia).
Też ostatnio zamawiałem Membershipa i do zakupu biletów na listicket trzeba mieć Tessere fizycznie. Membershipa nie trzeba mieć fizycznie. Wystraczy numer, który znajdziesz na stronie. Tessere z tego co wiem to się aktywuje i ma ona swój numer PIN.
Ale zamawiałeś Permium Membership (65E) czy Tessere (15E)? Z tego co wyczytałem są to dwie oddzielne karty, ale dla pewności chcę potwierdzić :think:
Dwie karty. W lipcu Tessere a teraz Membership. Bez tessery nie kupisz biletow.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 12:40

Wiatrak pisze:
dp10 pisze:
Wiatrak pisze:
Też ostatnio zamawiałem Membershipa i do zakupu biletów na listicket trzeba mieć Tessere fizycznie. Membershipa nie trzeba mieć fizycznie. Wystraczy numer, który znajdziesz na stronie. Tessere z tego co wiem to się aktywuje i ma ona swój numer PIN.
Ale zamawiałeś Permium Membership (65E) czy Tessere (15E)? Z tego co wyczytałem są to dwie oddzielne karty, ale dla pewności chcę potwierdzić :think:
Dwie karty. W lipcu Tessere a teraz Membership. Bez tessery nie kupisz biletow.
Poważnie bez Tessera nie kupisz biletu? Masz może na to jakieś potwierdzenie. Na karcie Premium Membership która przyjdzie w paczce powitalnej powinny być wszystkie numery i PINy umożliwiające zakup. Jak robiłem symulację zakupu biletu też nie widziałem opcji wpisania Tessera, tylko wybór między J1897 a Premium Membership.


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 12:48

dp10 pisze:
Wiatrak pisze:
dp10 pisze: Ale zamawiałeś Permium Membership (65E) czy Tessere (15E)? Z tego co wyczytałem są to dwie oddzielne karty, ale dla pewności chcę potwierdzić :think:
Dwie karty. W lipcu Tessere a teraz Membership. Bez tessery nie kupisz biletow.
Poważnie bez Tessera nie kupisz biletu? Masz może na to jakieś potwierdzenie. Na karcie Premium Membership która przyjdzie w paczce powitalnej powinny być wszystkie numery i PINy umożliwiające zakup. Jak robiłem symulację zakupu biletu też nie widziałem opcji wpisania Tessera, tylko wybór między J1897 a Premium Membership.
Z FAQ mebershipa na Juventus.com

I’m a member and I would like to buy a ticket during the early-bird period. Can I simply enter my Membership Number or do I need to be physically in possession of a Supporters’ Card?

In order to buy a ticket in the early-bird period, you must be physically in possession of a Supporters’ Card.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 12:52

Wiatrak pisze:
dp10 pisze:
Wiatrak pisze:
Dwie karty. W lipcu Tessere a teraz Membership. Bez tessery nie kupisz biletow.
Poważnie bez Tessera nie kupisz biletu? Masz może na to jakieś potwierdzenie. Na karcie Premium Membership która przyjdzie w paczce powitalnej powinny być wszystkie numery i PINy umożliwiające zakup. Jak robiłem symulację zakupu biletu też nie widziałem opcji wpisania Tessera, tylko wybór między J1897 a Premium Membership.
Z FAQ mebershipa na Juventus.com

I’m a member and I would like to buy a ticket during the early-bird period. Can I simply enter my Membership Number or do I need to be physically in possession of a Supporters’ Card?

In order to buy a ticket in the early-bird period, you must be physically in possession of a Supporters’ Card.
Membership Number to zapewne numer konta na juventus.com, natomiast Supporters Card (Juventus Premium Membership Card) dostajemy w paczce powitalnej i tam jest nr karty oraz PIN. Wydaje mi się że Tessera nie jest potrzebna dodatkowo.


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 12:58

Supporter card to tessera czyli karta kibica. Ja trzeba miec chyba tylko jesli chcesz kupic bilet w przedsprzedazy. Np teraz nie jestem w stanie kupic biletu na fiorentine bo musze wpisac numer karty kibica. W normalnej sprzedarzy mozesz kupic bez Tessery na mecze domowe.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 13:42

Wiatrak pisze:Supporter card to tessera czyli karta kibica. Ja trzeba miec chyba tylko jesli chcesz kupic bilet w przedsprzedazy. Np teraz nie jestem w stanie kupic biletu na fiorentine bo musze wpisac numer karty kibica. W normalnej sprzedarzy mozesz kupic bez Tessery na mecze domowe.
Doczytałem :ok: dzięki za wskazówki. Przy wypełnianiu wniosku o Tessera jest pole Tax Code. Wiesz może jak powinno zostać wypełnione?


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 14:09

dp10 pisze:
Wiatrak pisze:Supporter card to tessera czyli karta kibica. Ja trzeba miec chyba tylko jesli chcesz kupic bilet w przedsprzedazy. Np teraz nie jestem w stanie kupic biletu na fiorentine bo musze wpisac numer karty kibica. W normalnej sprzedarzy mozesz kupic bez Tessery na mecze domowe.
Doczytałem :ok: dzięki za wskazówki. Przy wypełnianiu wniosku o Tessera jest pole Tax Code. Wiesz może jak powinno zostać wypełnione?
Ja dałem - . Po paru dniach dostałem maila,że dane sie zagadzają.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 16:24

@Wiatrak

Czy jak chciałeś kupić bilet na Violę to próbowałes wpisać poniższe i nie poszło?

Numer karty --> Numer karty PREMIUM Membership
PIN --> Web ticket

na stronie Listicket znalazłem poniższe. W odniesieniu do członków z poza Itali nie wspominają o Tessera.

- Only J1897 and Premium Members physically in possession of the membership card can buy tickets in pre-emption mode only if they are physically hold the Supporter card and other 3 tickets only if also these 3 fans hold a J1897 or Premium Member card
- The J1897 and Premium Member card holder not resident in Italy, can buy tickets on Listicket.com inserting in the promotional space the Member Card number; we remember to select Home Ticketing and print at home your ticket


ODPOWIEDZ