Stadion Juventusu - Makieta

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Juventus F.C.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 17
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2013, 20:12

Witam

Czy jest ktoś w stanie załatwić, kupić gdziekolwiek tę makiete stadionu ??
Myśle że parę osób chciałoby mieć coś takiego w domu - można by to kupić większą ilość byłoby zapewne taniej...tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrać ? Może ktoś pomoże?

http://www.nanostad.com/nanostad_estadi ... 43&lang=en


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 03:39

Juventus F.C. pisze:Witam

Czy jest ktoś w stanie załatwić, kupić gdziekolwiek tę makiete stadionu ??
Myśle że parę osób chciałoby mieć coś takiego w domu - można by to kupić większą ilość byłoby zapewne taniej...tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrać ? Może ktoś pomoże?

http://www.nanostad.com/nanostad_estadi ... 43&lang=en
Świetna sprawa. Wysłałem do nich maila - zobaczymy czy robią wysyłkę.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 03:44

Italy:
Giochi Preziosi stores.

Takie coś znalazłem na stronie, ale nic mi to nie mówi. Pewnie dlatego, że nie znam włoskiego :D


topboxing.pl zapraszam :)
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 10:55

Jeżeli ktoś bardzo chce mieć model takiego stadionu w domu, a takie "puzzle" go nie zadowalają, wystarczy podejść do dowolnego wydziału Architektury w swoim mieście i znaleźć ogłoszenie typa/typiary, który robi modele/makiety na podstawie zdjęć/rzutów. Dość powszechna usługa wśród studentów architektury, choć oczywiście też kosztowna - kilka stówek trzeba liczyć. Ale na pewno warto, bo modele są profesjonalne - z pleksji, drewna itd., żadnego tandetnego kartonu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 11:45

pan Zambrotta pisze:Jeżeli ktoś bardzo chce mieć model takiego stadionu w domu, a takie "puzzle" go nie zadowalają, wystarczy podejść do dowolnego wydziału Architektury w swoim mieście i znaleźć ogłoszenie typa/typiary, który robi modele/makiety na podstawie zdjęć/rzutów. Dość powszechna usługa wśród studentów architektury, choć oczywiście też kosztowna - kilka stówek trzeba liczyć. Ale na pewno warto, bo modele są profesjonalne - z pleksji, drewna itd., żadnego tandetnego kartonu.
nie znam się ale się wypowiem. Parę stówek? Żeby coś takiego stworzyć to trzeba włożyć masę pracy... Podejrzewam, że cena by była znacznie wyższa


forumowy ujadacz
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 12:03

filippo pisze:nie znam się ale się wypowiem. Parę stówek? Żeby coś takiego stworzyć to trzeba włożyć masę pracy... Podejrzewam, że cena by była znacznie wyższa
koszt takiego modelu mieszczącego się na kartce A4 kosztuje około 400-800 zł, wszystko oczywiście zależy od poziomu szczegółowości modelu.
Za wykonywanie modelu do gotowych prac magisterskich studenci architektury płacą koło 1 tys. złotych, ale to za modele 1:50, takie modele to już kolosy, mieszczące się tylko na stołach/biurkach. Oczywiście, że masa pracy w to idzie, ale niektóre osoby wręcz z tego żyją, wykonują model za modelem, bo na to popyt był w kręgach akademickich chyba od zawsze.

tutaj namiar do jednej firmy z Wrocławia - http://www.onimo.pl/, podejrzewam że mają stawki wyższe od samoradzików studentów z ogłoszeń ze słupów, ale wiem, że oni sami zaczynali od takiego pułapu...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 13:18

filippo pisze:
pan Zambrotta pisze:Jeżeli ktoś bardzo chce mieć model takiego stadionu w domu, a takie "puzzle" go nie zadowalają, wystarczy podejść do dowolnego wydziału Architektury w swoim mieście i znaleźć ogłoszenie typa/typiary, który robi modele/makiety na podstawie zdjęć/rzutów. Dość powszechna usługa wśród studentów architektury, choć oczywiście też kosztowna - kilka stówek trzeba liczyć. Ale na pewno warto, bo modele są profesjonalne - z pleksji, drewna itd., żadnego tandetnego kartonu.
nie znam się ale się wypowiem. Parę stówek? Żeby coś takiego stworzyć to trzeba włożyć masę pracy... Podejrzewam, że cena by była znacznie wyższa
Kilka tysięcy złotych. Zlecałem w tamtym roku wykonanie makiety wzgórza zamkowego, to za samą dokumentacje zapłaciłem 4 tys.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 13:35

No kurde patrzyłem np. na allegro to widziałem, że są te puzzle z Santiago Bernabeau. Mają jeszcze jakieś śmieszne klocki ze stadionem Barcy, ale niestety Juve - nigdzie u nas nie ma. Na żadne wysyłki zza granicy się nie decyduję :snooty:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 15:00

dav3d pisze:Italy:
Giochi Preziosi stores.

Takie coś znalazłem na stronie, ale nic mi to nie mówi. Pewnie dlatego, że nie znam włoskiego :D
A wiecie kto to jest Giochi Preziosi? No, no? .... ;)

Obrazek


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 15:07

ketraB pisze:
filippo pisze:nie znam się ale się wypowiem. Parę stówek? Żeby coś takiego stworzyć to trzeba włożyć masę pracy... Podejrzewam, że cena by była znacznie wyższa
Kilka tysięcy złotych. Zlecałem w tamtym roku wykonanie makiety wzgórza zamkowego, to za samą dokumentacje zapłaciłem 4 tys.
zlecałeś firmie, czy samoradzikowi? zlecałeś, bo potrzebowałeś do celów jakiś komercyjnych, czy prywatnych, tj. stania na półce w pokoju? stary, ja mówię o innym targecie :P ... wiadomo, że profesjonalne makiety kosztują kilka tysiaków, ale na uczelniach nie brakuje amatorów wykonujących takie modele, przecież studenci którzy to zamawiają nie mają takich portfeli. O tym targecie piszę.

No, chyba że zamawiałes u studenciora. Wtedy przepłaciłeś :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2013, 13:00

Na stadiony.net jest sklep z miniaturkami lub sredniej wielkosci makietami stadionu, na razie nie ma Juventus Stadium. Dzisiaj napisalem do nich maila kiedy planuja wprowadzic, pewnie trche chenych osob by sie znalazlo


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2013, 01:33

juventini22 pisze:Na stadiony.net jest sklep z miniaturkami lub sredniej wielkosci makietami stadionu, na razie nie ma Juventus Stadium. Dzisiaj napisalem do nich maila kiedy planuja wprowadzic, pewnie trche chenych osob by sie znalazlo
Ja też pisałem do nich ;)


ODPOWIEDZ