Karty do gry z piłkarzami Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
grizly

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2012
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 22:53

Witam wszystkich Juventini:) mam pytanie do użytkowników znających troszke temat.. a mianowicie interesuje sie wprowadzeniem do sprzedaży kart do gry z wizerunkiem piłkarzy Juve jak i oddzielnie inne partie z innymi drużynami. Chciałbym sie dowiedziec jak to wygląda od strony prawnej? Musiałbym nabywac prawa autorskie do zdjec z piłkarzami ktorych umiesciłbym na kartach? jesli tak to Jak i gdzie mozna to zrobic? z gory dziekuje za odp :) :-D


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 23:50

kto robiłby za Damy? :smile:


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 23:53

albertcamus pisze:kto robiłby za Damy? :smile:
Fryzurką to tylko Marrone pasuje...


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 00:21

grizly pisze:Chciałbym sie dowiedziec jak to wygląda od strony prawnej? Musiałbym nabywac prawa autorskie do zdjec z piłkarzami ktorych umiesciłbym na kartach? jesli tak to Jak i gdzie mozna to zrobic? z gory dziekuje za odp :) :-D
Z całym szacunkiem, ale to nie jest forum prawne... My możemy Ci doradzić kogo umieścić na jakiej karcie np. Vidala jako Króla. Problem byłby z Damą - został tylko Matri, a jeszcze sezon temu murowanym kandydatem byłby Boriello.

Proponuję żebyś spróbował tutaj http://www.forumprawne.net/ http://forumprawne.org/

Najlepiej jak pójdziesz do radcy prawnego, zapłacisz i się dowiesz. Z resztą... za 150 zł to ja Ci mogę powiedzieć :smile:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 00:37

wojti-s pisze:
grizly pisze:Chciałbym sie dowiedziec jak to wygląda od strony prawnej? Musiałbym nabywac prawa autorskie do zdjec z piłkarzami ktorych umiesciłbym na kartach? jesli tak to Jak i gdzie mozna to zrobic? z gory dziekuje za odp :) :-D
Z całym szacunkiem, ale to nie jest forum prawne... My możemy Ci doradzić kogo umieścić na jakiej karcie np. Vidala jako Króla. Problem byłby z Damą - został tylko Matri, a jeszcze sezon temu murowanym kandydatem byłby Boriello.

Proponuję żebyś spróbował tutaj http://www.forumprawne.net/ http://forumprawne.org/

Najlepiej jak pójdziesz do radcy prawnego, zapłacisz i się dowiesz. Z resztą... za 150 zł to ja Ci mogę powiedzieć :smile:

Z czystej ciekawości zastanawia mnie jakby to było, gdyby na kartach znajdowały się karykatury piłkarzy. Gdyby nie podpisywać z imienia i nazwiska, a np z inicjałów, oraz zrezygnować z loga Juve... Sądzę, że wtedy nikt by się nie mógł przyczepić....

@Grizly: Jakbyś robił takie karty to zrób akcję na JP. Sądzę, że kilka osób, by się skusiło. Ja na pewno :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 08:57

Na damy Seredova, Nargi, Sonia Del Piero, jest w czym wybierać :-D


Obrazek
krokodile1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 czerwca 2013
Posty: 3
Rejestracja: 22 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 13:53

umieszczanie wizerunków chyba jest dość skomplikowane i na pewno kosztowne. Mam nadzieję że zainteresowanie kartami zwróci ci koszta inwestycji :)


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 14:37

Takie karty (oczywiście estetycznie wykonane) z pewnością cieszyłyby się sporą aprobatą

@grizzly, czegoś istotnego dowiedziałeś się do tej pory?


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
ODPOWIEDZ