Najgłupsze spekulacje włoskich dziennikarzy (GŁOSUJ!)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Najbardziej rozśmieszyło lub zażenowało mnie:

Czas głosowania minął 18 czerwca 2013, 13:23

Borriello od stycznia w Juve
14
21%
Spotkanie Juve i City w sprawie Balotellego
9
14%
Juventus powalczy o Garetha Bale'a
24
36%
Juve po Piotra Zielińskiego
2
3%
Juventus po Mbaye Diagne
3
5%
Pirlo w Realu
14
21%
 
Liczba głosów: 66
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 13:23

Jako, że Juventus właśnie zakończył sezon ligowy, a mercato nie jest jeszcze oficjalnie rozpoczęte - proponuję zabawę w wybór najbardziej niedorzecznej, irracjonalnej plotki transferowej rzuconej przez dziennikarzy Tuttosportu, Tuttojuve, LGDS itd., która miała okazje pojawić się u nas w przeciągu całego sezonu (wrzesień 2012 - maj 2013).

Wybrałem te najbardziej hardkorowe w kolejności chronologicznej.


Borriello od stycznia znowu w Juve - chyba mało kto się spodziewał, że Włosi wpadną jeszcze na taki pomysł. Ocenę pozostawiam wam.

Spotkanie Juve i City w sprawie Balotellego - pod koniec stycznia dostaliśmy taką "informację", chyba tylko po to, żeby Milan się pośpieszył z kupnem, bo przesłanek za tym transferem nie było żadnych.

Juventus powalczy o Garetha Bale'a - plotka z kategorii 1% szans.

Juve po Piotra Zielińskiego - dopiero zagrał 2 mecze w Udinese, a już Marotta rozpoczął z nim negocjacje :D

Juventus po Mbaye Diagne (piłkarza z włoskiej okręgówki) - prawie jak Amauri? Nasz były bombardier grał do 18 roku życia amatorsko.

Vucinić w United - Szwagier następcą Runeja? :prochno:

Pirlo w Realu - nie wiem skąd to wyszło, ale podejrzewam, że z hiszpańskich mediów.

Zapraszam do głosowania i wypowiedzi!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 13:30

Jak to szło?

Quagliarella i Matri do Arsenalu za Poldiego? :D

Cavani w Juve za 30 mln + któryś z 4rki Paolo De Ceglie, Mirko Vucinic, Alessandro Matri, Mauricio Isla? :prochno:

Głos oddałem na zażenowanie transferem Borriello od stycznia w Juve.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2013, 14:02 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 13:52

Zawsze jest pełno kuriozalnych plotek, ale akurat ta o Bale'u mnie nie zdziwiła bardzo. Na pewno Marotta marzy o takim zawodniku, może nawet próbował pytać. Ale takich newsów o piłkarzach, na których zakup nie mamy szans jest pełno. A Gareth to jeszcze nie Cristiano czy Messi ;) Tak samo Zieliński - kupujemy tylu młodych piłkarzy, że może i z Polakiem było jakieś zainteresowanie :)


Dla mnie najlepszy z Twojej listy jest Vucinić w United ;)


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 15:29

Propsy za pomysl na temat, aczkolwiek do sondy dodalabym jeszcze opcje "Inne", gdyby sie dalo 8)
Pirlo w Realu - nie wiem skąd to wyszło, ale podejrzewam, że z hiszpańskich mediów.
Pewnie tez z jego biografii, w ktorej przyznal, ze w 2006 roku byl bardzo blisko przeprowadzki do Madrytu.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 15:34

Ja bym tutaj umiescil na pewno spekulacje dotyczace Wawrzyniaka i Szymkowiaka. Zwlaszcza ta druga plotka byla tak srednio sprawdzona, poniewaz ogladalismy wtedy w Turcji zupelnie innego pilkarza (Gokdeniza). Tak sie zlozylo jednak, ze Szymkowiak wowczas zagral dobry mecz, a media szyboko podchwycily temat.

Lecz te doniesienia maja juz swoje lata. W ostatnich miesiacach nie przypominam sobie jednak nic podobnie kuriozalnego.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 15:39

jakku1 pisze:Ja bym tutaj umiescil na pewno spekulacje dotyczace Wawrzyniaka i Szymkowiaka. Zwlaszcza ta druga plotka byla tak srednio sprawdzona, poniewaz ogladalismy wtedy w Turcji zupelnie innego pilkarza (Gokdeniza). Tak sie zlozylo jednak, ze Szymkowiak wowczas zagral dobry mecz, a media szyboko podchwycily temat.

Lecz te doniesienia maja juz swoje lata. W ostatnich miesiacach nie przypominam sobie jednak nic podobnie kuriozalnego.
A do tego dodam, że Szymkowiak ma obecnie stanowisko w Juventus Soccer Schools Polska :prochno:

EDIT: A mnie rozwaliło to, że chcieliśmy tego Mbaye, po czym on powiedział, że jest interistą :rotfl:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 15:53

Akurat nie pierwszy raz mówi się o tym że MU jest zainteresowany Vuciniciem, więc może to nie być zupełnie z księżyca. Ja bym to wymienił na powrót Ibry, zwłaszcza, że 90 % forum to łyknęło jak przysłowiowe młode pelikany. Ba, dalej są tacy co uważają, ze Agnelli robi zasłony dymne :doh:

Ewerthon - fajny pomysł, ale ogólnie mogłeś lepsze przykłady dać, ja wiem, Hiddink w Juve? Amauri w Realu?


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 16:00

Może i temat byłby dobry, gdyby nie to, że zainteresowanie Zielińskim i Diagne jest prawdziwe. Plotki o Vucinicu i Pirlo też nie są idiotyczne.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 16:44

@D@$ pisze:
Ewerthon - fajny pomysł, ale ogólnie mogłeś lepsze przykłady dać, ja wiem, Hiddink w Juve? Amauri w Realu?
Przeczytałeś mojego posta w całości? Możesz założyć własny temat "Najgłupsze ploty ever".

Tacchinardi. pisze:Może i temat byłby dobry, gdyby nie to, że zainteresowanie Zielińskim i Diagne jest prawdziwe. Plotki o Vucinicu i Pirlo też nie są idiotyczne.
Serio nie są? Czy istnieją jakiekolwiek przesłanki za tym, że Ferguson kiedykolwiek chciał Vucinicia? Jakiś wywiad, wiarygodne źródło? Manchester wywalił rok temu piłkarza, który na boisku zachowuje się podobnie do Szwagra, nazywał się Berbatow, nie wiem czy o nim słyszałeś.

Tak samo z Pirlo. Powiedz mi jaki to argument, że Ancelotti MOŻE dołączyć do Realu? Pirlo jest u schyłku kariery. Nigdy nie grał za granicą i gdyby zależało mu na kasie, to by przeszedł do Chelsea w 2009 czy później. Ta plotka nie ma absolutnie żadnego sensu.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 17:03

Nadawałoby się tu jeszcze legendarne już zainteresowanie Barcelony Giovinco, ale to już się chyba nie mieści w wyznaczonych ramach czasowych.

Z tej listy chyba jednak wygrywa powrót Borriello. Chociaż sam nie wiem czy mnie to bardziej rozbawiło czy zażenowało.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 17:20

Mnie najbardziej chyba rozbawiło: Immobile następcą Cavaniego w Napoli. Tydzień później Floro Flores go posadził na ławie.

I jeszcze mi się podoba łączenie nas z Dzeko w każde mercato. Bo Marotta się w nim podkochuje od 2010... 8)
Z propozycji to Szwagier Czerwonym Diabłem.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2013, 21:23

Pamiętam plotki o Amaurim w Realu i Giovinco w Barcelonie. Tego nic chyba nie przebije :prochno: .


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 11:39

Szaq pisze:Pamiętam plotki o Amaurim w Realu
Amauri za 80 milionów o ile pamiętam. Bezcenne :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 11:44

za 40 ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 11:47

Amauri w Realu za 40 mln jest klasykiem :D ale dobre też było 'Hiddink na kolacji w Turynie'. Gdyby ewerthon założył temat równo dwa lata temu, pewnie wśród propozycji byłby 'Pirlo za darmo do Juventusu' :whistle:


ODPOWIEDZ