Wychować kibica Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 17:40

Macie jakieś marzenia o wychowaniu kibica Juve, mówie tu o własnych dzieciach, czy o dzieciach znajmowych, rodziny??
Moja kuzynka ma dziecko. lat 9, od niedawna zaczął się interesować piłką. Miałem takie marzenie, ze może to będzie mój następca, i jak na razie nie zapeszajać idzie ku dobremu. Własnie dziś dałem mu w prezencie wyposarzenie kibica Juve. Plecak, koszulka Del Piero , bluza Del Piero, getry Juve, plecak i marze o tym, że chłopak zarazie się miłością do Juve jak ja zaraziłem się kiedyś, i ta miłość trwa już 16 lat, ja mam 25. Rzeczy dla mnie niezwykle cenne, koszulka z przed 15 lt jeszcze z logo Sony, plecak tez, ale mam nadzieje ze dobrze zainwestowałem
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2013, 08:30 przez juventini22, łącznie zmieniany 1 raz.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 17:44

Wystarczy że zaczniesz z nim oglądać mecze . Ja dokonałem niemożliwego i wychowałem siostrę 11 lat na Juventinke ^^^ ..

P.S. Rzeczy przez "rz"


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 17:52

Ups hehehe dzieki za poprawkę ale jestem rozentuzjazmowany, a to jeszcze dzis w dniu cwiercfinalu z Bayernem oby to byl dobry znak


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:17

Mam dwóch młodziutkich braci i nie mam zamiaru ich do niczego przekonywać, chociaż w takim wieku ~5 lat jest się bardzo podatnym na jakiekolwiek wpływy - dałem starszemu piłkę w barwach Brazylii to się niesamowicie wkręcił i ciągle chodzi do mapy na ścianie i pokazuje na Brazylię i mówi że dobrze się kiwają. Jakiś mój znajomy podpuścił go żeby był za Barceloną i teraz jak gra w Fife zawsze ich wybiera i coś tam gada że są najlepsi itp. itd. , co daje oczekiwany efekt - moją irytacje. Jak dorośnie i zacznie plakatować pokój piłkarzami wszelakimi to kogoś tam sobie wybierze :) .


F-azan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 72
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:25

Dokładnie,najlepiej nikogo nie zmuszać niech sami sobie wybiorą klub któremu chcą kibicować!Jeśli będzie to Juve to coś wspaniałego jeśli inny zespół płakać chyba nie będziemy


Obrazek
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:29

Ja tam w moich dzieciakach też staram się wpoić dna Juve :)
Córka lat 5 doskonale rozpoznaje nawet najmniejszy herb Juventusu. Mam poduszkę Juve oraz komplet pościeli, kilka proporczyków w domu więc na pewno się utrwala :D Jak trochę bardziej podrośnie to może bardziej będę naciskał na ten temat. Na meczu byliśmy raz na Kolejorzu jak miała 4 lata i do dziś to wspomina :)
Syn ma zaledwie 2 latka więc ciężko go w tym kierunku wychowywać ale podobnie do siostry obywa się z barwami i herbem Juve :)

@up zmuszać oczywiście nie mam zamiaru - na tą chwilę jestem dla nich wzorem i myślę że po prostu zarażą się ode mnie tą miłością


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:35

juventini22 pisze: koszulka Del Piero , bluza Del Piero,
Robisz to źle. Już tłumacze dlaczego. :)

To my (oczywiście nie wszyscy, ale sporo z nas) wychowaliśmy się na Buffonie, Nedvedzie, Davidsie, Trezeguecie czy wreszcie na wspomnianym Alexie. Ale Alex nie będzie idolem dziewięciolatka, bo Alex już nie gra w Juve. Najlepsze czasy Del piero minęły bezpowrotnie, a dzieciak nie będzie oglądał kompilacji na YouTube, tlyko będzie szukał idola który obecnie biega po boiskach Europy i czaruje swoją grą. To tak jakby Twoim idolem miałby być Platini, kiedy po boisku biega Del Piero. Powinieneś mu znaleźć kogoś z obecnych piłkarzy, którzy jeszcze mają przed sobą trochę czasu (Marchisio? :) ). Bo inaczej znajdzie sobie sam jakiegos Messiego :P

A co do reszty to zgoda: oglądanie meczów, kupowanie koszulek, rozmowy o drużynie - to wszystko zwieksza szanse na zakochanie się w Juve :)


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:38

Ja nie zrobiłem tego specjalnie bo nigdy się nie interesowała piłką, ale nagle tak sobie zaczęła oglądać, od meczu z Milanem (Marchisio strzelił dwie bramki w końcówce wygrana 2:0) i lubi tego zawodnika chyba najbardziej:) zresztą ja też :D


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:50

stahoo pisze:
juventini22 pisze: koszulka Del Piero , bluza Del Piero,
Robisz to źle. Już tłumacze dlaczego. :)

To my (oczywiście nie wszyscy, ale sporo z nas) wychowaliśmy się na Buffonie, Nedvedzie, Davidsie, Trezeguecie czy wreszcie na wspomnianym Alexie. Ale Alex nie będzie idolem dziewięciolatka, bo Alex już nie gra w Juve. Najlepsze czasy Del piero minęły bezpowrotnie, a dzieciak nie będzie oglądał kompilacji na YouTube, tlyko będzie szukał idola który obecnie biega po boiskach Europy i czaruje swoją grą. To tak jakby Twoim idolem miałby być Platini, kiedy po boisku biega Del Piero. Powinieneś mu znaleźć kogoś z obecnych piłkarzy, którzy jeszcze mają przed sobą trochę czasu (Marchisio? :) ). Bo inaczej znajdzie sobie sam jakiegos Messiego :P

A co do reszty to zgoda: oglądanie meczów, kupowanie koszulek, rozmowy o drużynie - to wszystko zwieksza szanse na zakochanie się w Juve :)
Niby tak ale gdy wyrośnie z niego prawdziwy Juventino to czaisz jak zazdrośni będą wszyscy koledzy - Alex to legenda. Raczej nikt długo nie pobije jego osiągnięć. Mieć takie artefakty w domu +10 do prestiżu :)


Obrazek
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 19:02

Ja mam koszulkę Zidana z mistrzostw świata '98 i wcale nie daje +1000 do fame'u ...

Także +1 dla stahaa, wciągać trzeba w Vidala/Marchisio, a nie legendy. O historii nie można zapominać, ale nie można nią ciągle żyć :naughty:

A co do wychowania w czerni i bieli, to podczas któregoś meczu Juve musiałem się zaopiekować 3-4 letnią siostrzenicą. Oglądała mecz ze mną, i nawet nie uciekała ze znudzenia :D


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 19:26

Ja myślę że jeśli już kogoś namowić na kibicowanie Juventusowi to po prostu mówić o tym opisać ich historie założenia, pokazać historyczne mecze, takie które wywołują potężne emocje i tyle ;p. Można też sławnych zawodników pokazać ;p


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 19:28

Ja nie mam go zamiaru zmuszaĆ, poprostu mu to dałem, a sam sobie wybierze klub, oczywiscie byl bym zadowolony jak by to bylo Juve


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 20:11

Ja kupiłem dla brata koszulkę, na wzór swojej z napisem PIRLO 21, chciał taką 'bo ja miałem' razem z nim oglądałem mecze przed przeprowadzką, pokazywałem mu filmiki (oczywiście te śmieszne) i spodobał mu się jeden piłkarz MATRI, i TATATATATATA od Paolino z kolei teraz chodzi i śpiewa 'O mamma mamma mamma' myślę, że będzie kibicem Juventus, ale tak jak piszą koledzy wyżej, nie narzucaj nic :)


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 20:20

F-azan pisze:Dokładnie,najlepiej nikogo nie zmuszać niech sami sobie wybiorą klub któremu chcą kibicować!Jeśli będzie to Juve to coś wspaniałego jeśli inny zespół płakać chyba nie będziemy
"Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti :bravo:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2013, 14:20

ja mam 10 letniego siostrzeńca, który zdecydowanie wpadł w białoczarne barwy ;) wszystko przez to, że mój pokój był swego czasu oblepiony plakatami Juve, zawsze byłem w jakiejś koszulce Juve ubrany, a jego mama - moja siostra zawsze jak mnie widzi to powtarza, że mam świra na punkcie Juve, co zawsze młody podłapywał. Jak jestem w domu to zawsze ogląda ze mną meczyki, kupiłem mu Fife i oczywiście zawsze gra Juve(no czasem też Legią :P). Najbardziej lubi Matriego i Vidala ;) Nawet ostatnio od rodziców dostał piłke z herbem Juve i napisem Bianconeri ;) Także chyba mogę powiedzieć, że jakiś tam wpływ miałem na wybór jego barw piłkarskich ;p

ostatnio to wpadłem na taki pomysł, że ściągnąłem z oficjalnej stronki EA Sports dodatkowe drużyny stworzone przez użytkowników(Centrum tworzenia). Oczywiście drużyny Juve z lat 80', 90' początki XXI wieku i ALL Stars ;) Dzięki temu jak gramy sobie razem przeciwko sobie w Fifke to zawsze mu jakąś historię danego piłkarza przytoczę. Ostatnio na świętach tak podłapał zajawkę na Platiniego, Baggio i Zidana ;)


ODPOWIEDZ