Stroje na sezon 2013/14

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 18:41

Te róże to chyba najgorsze koszulki Juve jakie pamiętam. I wcale nie chodzi o kolor tylko o tę gwiazdę, która nadaje bazarowy szyk całości. :|
Nie pojmuje tylko jakim cudem w zestawieniu nie ma interowskiej koszulki z jaszczurem :think:


CIAO IL CAPITANO
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 18:53

gruzin_juve pisze:Te róże to chyba najgorsze koszulki Juve jakie pamiętam. I wcale nie chodzi o kolor tylko o tę gwiazdę, która nadaje bazarowy szyk całości. :|
Nie pojmuje tylko jakim cudem w zestawieniu nie ma interowskiej koszulki z jaszczurem :think:
Ogólnie Inter wtedy miał przechlapane grubo. W sezonie w którym mieli te nieszczęsne smoky z chińskiej restauracji ich domówki wyglądały tak:

http://mrdouglasanderson.com/wp-content ... aked-g.jpg

My też jak dostaliśmy w pysk różem to pasiaki były z Gaussian Blurem.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 19:05

gruzin_juve pisze:Nie pojmuje tylko jakim cudem w zestawieniu nie ma interowskiej koszulki z jaszczurem :think:
A to nie była przypadkiem glizda?

Wracając do naszej ostatniej różowej koszulki to chyba zaprojektował ją jakiś waginosceptyk, bo ten Barbie róż był na maksa przegięty.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 19:44

Alfa i Omega pisze:
gruzin_juve pisze:Te róże to chyba najgorsze koszulki Juve jakie pamiętam. I wcale nie chodzi o kolor tylko o tę gwiazdę, która nadaje bazarowy szyk całości. :|
Nie pojmuje tylko jakim cudem w zestawieniu nie ma interowskiej koszulki z jaszczurem :think:
Ogólnie Inter wtedy miał przechlapane grubo. W sezonie w którym mieli te nieszczęsne smoky z chińskiej restauracji ich domówki wyglądały tak:

http://mrdouglasanderson.com/wp-content ... aked-g.jpg

My też jak dostaliśmy w pysk różem to pasiaki były z Gaussian Blurem.
To nie był Gaussian Blur, tak gwoli ścisłości. Filtry dolnoprzepustowe (a takim jest rozmycie gaussa) inaczej modyfikują obraz. :wink:

Różowa gwiazda nie była nazbyt szczęśliwa (pod względem estetycznym), ale zestawianie jej np. z tym: Obrazek
to lekka przesada. :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 20:00

Vimes pisze: A to nie była przypadkiem glizda?
A co za różnica :) ?
Ogólnie nike zaproponowało wtedy zarówno nam jak i interowi taką popeline, że świat nie widział. Trochę się niby ostatnio rehabilitują (czarne wyjazdówki z zeszłego roku czy wąskie paski na sezon 2014 uważam za powrót do klasyki w wielkim stylu), ale te różowe gwiazdy będą waliły po oczach jeszcze nie jedno pokolenie kibiców po naszym.

Tak czy inaczej Juve jest zbyt dużym klubem, żeby związać się z jedną z mniejszych marek odzieżowych. A szkoda.


CIAO IL CAPITANO
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 20:15

gruzin_juve pisze:Tak czy inaczej Juve jest zbyt dużym klubem, żeby związać się z jedną z mniejszych marek odzieżowych. A szkoda.
Już się Liverpool związał... :smile:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 20:18

Vimes pisze:Wracając do naszej ostatniej różowej koszulki to chyba zaprojektował ją jakiś waginosceptyk, bo ten Barbie róż był na maksa przegięty.
gruzin_juve pisze:(...) te różowe gwiazdy będą waliły po oczach jeszcze nie jedno pokolenie kibiców po naszym.
Wszystko jest kwestią gustu. Wielu niehomoseksualnych (jak i homoseksualnych) kibicom Juventusu bardzo się owa różowa koszulka podobała.

A jeśli ktoś jakiś ma problem z własną orientacją seksualną, to żaden kolor mu nie pomoże... :roll:


Pozdrawiam!
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 20:36

Azrael pisze:
Vimes pisze:Wracając do naszej ostatniej różowej koszulki to chyba zaprojektował ją jakiś waginosceptyk, bo ten Barbie róż był na maksa przegięty.
gruzin_juve pisze:(...) te różowe gwiazdy będą waliły po oczach jeszcze nie jedno pokolenie kibiców po naszym.
Wszystko jest kwestią gustu. Wielu niehomoseksualnych (jak i homoseksualnych) kibicom Juventusu bardzo się owa różowa koszulka podobała.
Wysnuję tezę, że tak samo jak białe kozaczki komponują się z różową spódniczką, krawat z koszulą z krótkim rękawem, marynarka od garnituru z jeansami i dresy z fedorą, tak wielka i czarna gwiazda pasuje do krzykliwego różu i jeśli komuś się owy dizajn podoba, to... to z braku komentarza po prostu wstawię jakąś emotkę. Tę na przykład: ;)

Straszne te stroje były.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 20:53

Alfa i Omega pisze:Wysnuję tezę, że tak samo jak białe kozaczki komponują się z różową spódniczką, krawat z koszulą z krótkim rękawem, marynarka od garnituru z jeansami i dresy z fedorą, tak wielka i czarna gwiazda pasuje do krzykliwego różu i jeśli komuś się owy dizajn podoba, to... to z braku komentarza po prostu wstawię jakąś emotkę. Tę na przykład: ;)
I tak nic nie przebije skarpetek z sandalami. Szczyt snobizmu, normalnie :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 20:58

Alfa i Omega pisze:Straszne te stroje były.
Zaje*iście się przejąłem Twoją doskonale uargumentowaną opinią. Chyba wyrzucę z szafy wszystkie moje pary białych kozaczków... ;)


Pozdrawiam!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 21:02

Azrael pisze:A jeśli ktoś jakiś ma problem z własną orientacją seksualną, to żaden kolor mu nie pomoże... :roll:
Obrazek

Jak widać :prochno:.

Poza tym, chciałbym zauważyć, że różowa koszulka może być gustowna i może być taka jaką zrobiło nam Nike.


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 21:16

Vimesie, jeśli bardziej podoba Ci się koszulka w kolorze "majtkowego różu" niemal identycznym jak kolor czołgu na fotce, którą zamieściłeś powyżej, to masz do tego pełne prawo.
Ja wolę te koszulki z czarną gwiazdą na tle różu z kusych spódniczek wielbicielek białych kozaczków.

Tylko nie wiedziałem iż to może oznaczać, że jesteś "waginosceptykiem"...


Pozdrawiam!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 21:41

Azrael pisze:Ja wolę te koszulki z czarną gwiazdą na tle różu z kusych spódniczek wielbicielek białych kozaczków.
Jeżeli lubisz zadawać w niej szyku na paradzie to nikt Ci przecież nie broni.
Azrael pisze:Tylko nie wiedziałem iż to może oznaczać, że jesteś "waginosceptykiem"...
Obrazek

Czy to ostateczna diagnoza panie doktorze? W takim razie proszę zaordynować mi elektrowstrząsy i lobotomię.


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 22:22

Vimes pisze:Jeżeli lubisz zadawać w niej szyku na paradzie to nikt Ci przecież nie broni.
Niestety nie mogłem się pojawić w niej na żadnej z dwóch parad, jakie organizowane były w Turynie po zdobyciu dwóch ostatnich mistrzostw Włoch. Było na nich jednak wystarczająco wielu innych kibiców w różowych trykotach z czarną gwiazdą. ;)
Vimes pisze:Czy to ostateczna diagnoza panie doktorze? W takim razie proszę zaordynować mi elektrowstrząsy i lobotomię.
W mojej codziennej praktyce lekarskiej "niestety" zajmuję się diagnozowaniem zgoła odmiennych przypadków. Poza tym - muszę Cię uspokoić - w środowisku naukowym, z którego ja się wywodzę, "waginosceptyzm" nie jest zjawiskiem, które należałoby poddawać jakiemukolwiek leczeniu. ;)
________________________

E:
Mehehehe pisze:Hipokryta :o
Kolego, możesz to jakoś twórczo rozwinąć?
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2013, 22:51 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam!
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 22:36

Azrael pisze:Tylko nie wiedziałem iż to może oznaczać, że jesteś "waginosceptykiem"...
Azrael pisze:w środowisku naukowym, z którego ja się wywodzę, "waginosceptyzm" nie jest zjawiskiem, które należałoby poddawać jakiemukolwiek leczeniu. ;)
Hipokryta :o


ODPOWIEDZ