JuvePoland dla WOŚP

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 12:12

Tak przy okazji WOŚP wpadlem na pomysl, ze przy okazji następnego roku można by się włączyć w tą akcję. Osoby które dobrze znają wloski mogły by w imieniu Juvepoland napisać do Juventusu, z prośbą o wysłanie gadżetów, typu koszulki , plakaty autigrafy, itp i podarowali byśmy to jako stowarzyszenie na cel orkiestry. Slyszalem juz o takich akcjach fanow innych druzyn. Nie powinnismy byc inni. Mysle ze po naswteileniu i opisaniu akcji klubowi, przyslali by nam kupe fajnych gadzetow, ktore moglibysmy pozniej licytowac przez allegro, wczesniej podarowujac orkietrze, co wy na to??


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 12:40

nie wiem czy koniecznie trzeba pisać do klubu. Część z nas ma jakieś pamiątki, które się powtarzają albo nie są nam niezbędne do życia, a i ich pożegnanie nie będzie za bolesne. Wszystko jest kwestą samego dogadania się szczegółów organizacji, w razie jakieś odezwy to z chęcią się w to włączę.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 13:34

dobra inicjatywa! Faktycznie za rok można o czymś takim pomyśleć :)


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 13:42

Macie racje, ha mam np bluze Del Piero ktora nosilem z 10 lat temu jako lepek, mam czapke z daszkiem, ktore moge dac, ale czekam tez na odezwe moderatorow, bo co jako co ale nawet najleszpe pamiatki indywidulane nie zastapia np oryginalnych koszulek z autografem Markiza Bufona czy Gio, pomyslny o tym, ja rzucilem pomysl, mam nadzieje ze on chwyci, jestem w stanie pomoc na tyle ile bede umial. Niestety jezyka wloskiego nie umiem.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 13:42

bramek pisze:nie wiem czy koniecznie trzeba pisać do klubu. Część z nas ma jakieś pamiątki, które się powtarzają albo nie są nam niezbędne do życia, a i ich pożegnanie nie będzie za bolesne. Wszystko jest kwestą samego dogadania się szczegółów organizacji, w razie jakieś odezwy to z chęcią się w to włączę.
Jednak wartość naszych prywatnych zbiorów nigdy nie dorówna gadżetom podarowanym przez klub specjalnie na tą okazję. Może nawet udało by się pozyskać jakieś piłki, koszulki z podpisami piłkarzy, sztabu czy prezesów.
Pomysł nad którym trzeba pomyśleć.


★ ★ ★
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 13:47

Na bank wszystko co by klub przysłał by trafiło na WOŚP :prochno:


topboxing.pl zapraszam :)
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 14:41

dav3d pisze:Na bank wszystko co by klub przysłał by trafiło na WOŚP :prochno:
sugerujesz niekompetencje redakcji JP :wink:

pytanie czy klub nam odpowie i coś przyśle, mam sporo wątpliwości że cokolwiek dostaniemy.
też mam pewne pamiątki które mógłbym przekazać tylko że one są warte zdecydowanie więcej niż te kilka złotych za które pewnie by poszły, bo jak wycenić zdjęcie z autografem? to już wolałbym przekazać parę zł niż sprzedawać za drobne takie pamiątki.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 17:45

Jeśli inicjatywa by wypaliła, sam dołączyłbym do licytacji jeśli pieniądze zamiast na WOŚP trafiłyby bezpośrednio do domu dziecka czy do kogoś potrzebującego.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 19:04

oczywiście tylko ja bym się nie napalał na jakieś kilkanaście rzeczy, raczej spokojnie. Zacząć od jakieś koszulki + jakiś gadżet. Nie ma co się napalać na gruby hajs, tylko symboliczny gest


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 19:21

To mógłby być dobry sposób na pozbycie się Matriego...


Obrazek
Biniek90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2010
Posty: 101
Rejestracja: 04 listopada 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 22:42

dav3d pisze:Na bank wszystko co by klub przysłał by trafiło na WOŚP :prochno:
Nie widzę przeszkód! Zapewne wszystkie aukcje (przy atrakcyjnych przedmiotach np. z autografami) wygraliby ludzie związani z JuvePoland (być może nawet redakcja), ale w tym przecież nie ma nic złego. Ważne, że kasa poszłaby na WOŚP. :wink:


Nie ma Boga! Jest Del Piero!
Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 02:22

blackadder pisze:Jeśli inicjatywa by wypaliła, sam dołączyłbym do licytacji jeśli pieniądze zamiast na WOŚP trafiłyby bezpośrednio do domu dziecka czy do kogoś potrzebującego.
Nie ma takiej opcji, przykro mi.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 02:36

Mogłoby to wypalić jakby sam klub się zaangażował, a JuvePoland wystąpiło jako inicjator i łącznik miedzy Juventusem a WOŚPem. Z pewnością przedstawienie tej akcji, z kwotami, z przykładami innych klubów (nie wiem czy z zagranicy, ale np. Legia przekazała medal za Puchar Polski) i grupy, do której miałby trafić zebrane pieniądze, by bardzo w tym pomogło. Zespoły lubią stosować takie charytatywne zagrywki PRowe. I przekazanie piłki/koszulki wraz z autografami mogłoby być możliwe.

Byłby to bardzo miły akcent w aukcjach WOŚP :-D .


Przem0

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2010
Posty: 68
Rejestracja: 18 lutego 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 09:16

Inicjatywa bardzo mi się podoba.
Mam bezpośredni kontakt z jednym ze sztabów więc jeśli będzie taka potrzeba mogę pomóc.


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 21:13

Panowie moderatorzy co wy na to? jak widac w spolecznosci Juventusu sa ludzie o dobrym sercu i jestem pewien ze Juventus wyslal by nam mase roznych rzeczy jak by im opisac szczegolowo o co chodzi, to sobie daje uciac glowe ze tak bedzie. Cytujac klasyka zapytam Pomożecie towarzysze?


ODPOWIEDZ