Afera Calcioscommesse

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 18:27

Palladino pisze: Napoli jest mi żal, nikomu nie życzę takiej nagonki jak jest/była na Juve. Liczę, że klubom z Mediolanu też się dostanie po dupie przez ten system prawny rodem z Zimbabwe. (Wiem, wątpliwe.)
To nie życzysz nikomu czy jednak komuś życzysz ?? :think:

A sytuacja naprawdę jest niebezpieczna, jak się szybko kluby jakoś nie zbuntują i nie zaczną naciskać na zmianę systemu sądownictwa sportowego, to co chwilę możemy mieć takie kwiatki, zwłaszcza, że FIGC jest bardzo zadowolone z pracy tego oszołoma Palazziego i nic ich nie obchodzi że niszczą swoją ligę o której to dobro powinni przecież dbać. Naprawdę jeszcze dojdzie do takiej sytuacji jak piszecie, że będzie się komuś płaciło za jakieś zeznanie i udupiało wybranych ludzi/kluby, bo ten chory system praktycznie nie daje możliwości obrony.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Pabloz9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 158
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 18:44

Najsmutniejsze jest to, że WŁOSKI sąd sportowy nie stosuje podstawowych zasad Prawa rzymskiego. Tak zaprzepaścić dorobek przodków! Świat się kończy.


"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
Jiler

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2012
Posty: 14
Rejestracja: 02 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2013, 03:39

Słyszeliście, że znowu chcą się do Conte dowalić? Chodzi o dwa mecze, gdy jeszcze pracował w Bari... I co, znowu "nie udowodni swojej niewinności" i zawieszą go na jeszcze dłużej za recydywę? Śmieszne to się zaczyna robić...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2013, 09:28

A jakies zrodelko? Ja wczoraj czytalem, ze nasz trener nie ma sie czego bac ([1] [2]) i jesli chodzi o okres w Bari, to nic mu nie grozi.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2013, 12:26

To jest śmieszne jak z oskarżeniem Bonucciego o morderstwo jakiś czas temu...


Jiler

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2012
Posty: 14
Rejestracja: 02 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2013, 13:53

@Juventino: Bo śmiesznym wyroku bez jakichkolwiek dowodów, ja już niczego nie jestem pewny. Jak będą chcieli to się do niego dobiorą... :/


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 11:22

No Lazio wydaję się pięknie rozpocznie rozgrywki w Serie A z 6 (sześcioma) punktami na minusie w dodatku Mauri został zdyskwalifikowany na 54! miesiące Wszystko to w związku z ustawianiem meczów. Dodatkowo "ucierpiała" też Genoa, która sezon rozpocznie z -3 oczkami.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2013, 12:13

sebinho86 pisze:No Lazio wydaję się pięknie rozpocznie rozgrywki w Serie A z 6 (sześcioma) punktami na minusie w dodatku Mauri został zdyskwalifikowany na 54! miesiące Wszystko to w związku z ustawianiem meczów. Dodatkowo "ucierpiała" też Genoa, która sezon rozpocznie z -3 oczkami.
Po 1szym odwołaniu anulują wszystkie pkt. ujemne a Mauriemu skrocą karę do paru miesięcy. To wyroki to skandal i komedia. Tylko nas uwalili jak chcieli. Co było z napoli w tym sezonie? Odejmują i dodają pkt. także nie ma się czym jarać.


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2013, 12:25

Dragonku
Nikt się nie jara ale jak słusznie zauważyłeś tylko Juventus mogli "udupić'' bo reszta jest "lepsza". Niestety takie jest życie we włoskich realiach sportowych.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2013, 12:26

Z ujemnych punktów pewnie zrezygnują, ale Mauriemu nie zejdą z ponad 4 lat do paru miesięcy. To już raczej koniec jego kariery.


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2013, 18:48

Ouh_yeah pisze:Z ujemnych punktów pewnie zrezygnują, ale Mauriemu nie zejdą z ponad 4 lat do paru miesięcy. To już raczej koniec jego kariery.
A jednak, lacjo bez ujemnych punktów, za to Mauri wraca już na drugą część sezonu :shock:
Dragon :ok:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2013, 19:00

To jest kpina. Mauri ubabrany w tym ścierwie od dawien dawna, a dostanie kilka miesięcy... Nie mam słów. Jakoś w przypadku i Bonucciego, i Pepe Palazzi tak łatwo nie chciał odpuścić - tutaj wszystko rozeszło się po kościach bez żadnych pretensji.

Wszyscy rozumni wiedzą, że Calciopoli było po to, by udupić (bezpodstawnie) Juventus. Dopiero po latach okazało się, że to była farsa, ale i tak nikt nie raczył tego w należyty sposób sprostować. W obliczu powyższych wydarzeń powinniśmy mieć jeszcze większą motywację, by zdobyć ten 3 tytuł z rzędu.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 09:42

Ledwo ucichła jedna afera, a we Włoszech już się nudzą i szukają kolejnej :?
http://transfery.info/63470,kolejne-calciopoli

Znowu ktoś ma dosyć poważny ból 4 liter, te wszystkie pazie, które komentują pod artykułem, głównie interiści, tłumaczą sobie w ten sposób naszą przewagę nad resztą ligi. Najpoważniejszy problem włoskiego calcio, to niestety media. Wygrzebują na powierzchnię każdą bzdurę, żeby narobić sensacji. Zwróćcie uwagę-czy ostatnie kombinacje podatkowe Barcelony zostały tak nagłośnione? Pojawiła się informacja w prasie, Barcelona szybko zapłaciła fiskusowi 15 milionów(sama o tym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu) i sprawa momentalnie ucichła. Włosi to sensaci, w dużej mierze media są winne obecnemu poziomowi Serie A. Nie twierdzę, że afery trzeba tuszować, ale jak wszyscy dobrze wiemy, niektóre wyroki w przypadku Calcioscomesse to kpina. Podobnie jak materiał dowodowy, zebrany podczas Calciopoli. Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że osoba, która wspomniała o konieczności zbadania sprawy, to kolejny interista. I na pewno pije do tego, że w tym sezonie nie odgwizdano jeszcze karnego dla Interu. Czymś przecież trzeba tłumaczyć fakt, że nie potrafią w inny sposób zdobyć bramki.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 09:55

Jakiś polityk chce zwrócić na siebie uwagę, a interiści już wietrzą szanse na kolejne scudetto :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 09:59

Ouh_yeah pisze:Jakiś polityk chce zwrócić na siebie uwagę, a interiści już wietrzą szanse na kolejne scudetto :prochno:
...Interiści, dodajmy, który mając w obrębie pierwszej jedenastki Żonatanów, Kuzmanoviciów i Taiderów dalej myślą, że to sędziowie co mecz zabierają im punkty :ok:


Obrazek
ODPOWIEDZ