Afera Calcioscommesse

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
urthas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2012
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:06

Niestety ,wybuchła kolejna afera a trener Conte według co raz to bardziej realistycznych dowodów jest jednym z głównych winnych.
Dowody
http://www.tuttosport.com/calcio/calcio ... mentiscono
Tu bardziej po polsku
http://www.pilka.pl/conte-sporo-ryzykuj ... alifikacja

Z tego co dałem rade zrozumiec Conte będzie wezwany przez prokuraturę na przesłuchanie pod koniec maja.Dowody są bardzo mocne ,nie wiem czy Conte się wybroni.Jesli nie Juventus zostanie bez trenera na przyszły sezon a może i nawet pnieśc większe konsekwencje.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:13

Nie wiem o co chodzi, ale chłopie ogarnij się, Juventus nie ma z tym nic wspólnego.


TenCoSieNibyZna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2012
Posty: 14
Rejestracja: 19 marca 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:18

Akurat przywoływanie brukowca jako rzetelnego przeglądu materiału dowodowego jest śmieszne... Conte nie raz się do tego ustosunkowywał, mówiąc że jest to wyssane z palca i jest próbą pogrążenia go i jego zdanie wystarcza mi w zupełności. Wierzę mu...


Potęga matematyki polega na pomijaniu wszystkich myśli zbędnych i cudownej oszczędności operacji myślowych.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:19

1. Juventusu na tym, jak bardzo by sie nie starali, nie udupia.
2. Po raz drugi pojawiaja sie te same rewelacje (oparte na zeznaniach Carobbio) 2 dni przed bardzo waznym meczem Juventusu - oczywiscie w mediolanskiej prasie.
3. Podobno inni gracze Sieny wypowiedzieli sie, ze ten caly Carobbio pieprzy glupoty.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 18:40

Totalna głupota i tyle, znowu jest o nas głośno, przyzwyczajajmy się do takich bzdur.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 19:00

Co za bagno w tych Włoszech. Nie chodzi mi o kolejną aferę, tylko o nadmuchiwanie balonika i przytaczanie wypowiedzi najprawdopodobniej osoby chorej psychicznie.
Media to 4ta władza i znowu presja będzie na władzach. Niech to szlag, rozstrzelać patafianów.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 19:05

Zamknąłbym ten temat za głupotę ale powiecie że to zabijanie wolności słowa. Więc jedynie apeluje - może byście nie dyskutowali na temat każdej głupiej plotki tylko zajęli się jakimiś pożyteczniejszymi sprawami..


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 19:07

Gość zarejestrował się na forum dzisiaj i od razu założył taki temat. Dajcie spokój, to zwykły prowokator i tyle. "Główny podejrzany" :rotfl:.


Obrazek
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 19:07

Conte jest niewinny jak sam o tym wspominał, więc wątpię, żeby coś było na rzeczy, a my mamy więcej wrogów niż fanów i będziemy musieli się do oskarżeń przyzwyczaić...


Z Juventusem od 2004 roku!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 19:28

Tutaj macie bardziej wiarygodnego newsa: http://www.football-italia.net/18953/co ... ting-storm. Tam jest mowa, że Conte miał rzekomo wiedzieć, o tym, że zostanie podjęta próba ustawienia tych meczów (i w domyśle nie poinformował odpowiednich władz), a nie, że sam brał w tym udział. Nasz trener się nie przejmuje tymi oskarżeniami.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2012, 20:03

Vitiello: non sono a conoscenza di nessuna combine contro l'Albinoleffe. Antonio Conte voleva vincerle tutte.

Ficagna: escludo combine con Albinoleffe, non vi era nessun accordo tra giocatori

Terzi: personalmente non ho mai avuto contatti con tesserati dell'Albinoleffe per combinare alcun tipo di partire. Nè io e neppure i miei compagni

Fagiano: Conte voleva arrivare primo per fare un dispetto all'Atalanta che lo esonerò.

Bertani: Nego che Carobbio mi abbia parlato, prima dell'incontro, della possibilità di pareggiare la partita. Mi ricordo di averlo salutato a fine partita, ma come solitamente avviene fra colleghi.
________________________________________

Vitiello: Nie wiem nic o ustawionym meczu z Albinoleffe. Conte chcial wygrywac kazde spotkanie.

Ficagna: Wykluczam ustawione spotkanie z Albinoleffe, nie bylo zadnego porozumienia miedzy graczami.

Terzi: Nigdy nie kontaktowalem sie z nikim z Albinoleffe w sprawie ustawienia meczu. Moi koledzy tez nie.

Fagiano: Conte chcial (wygrac i) byc pierwszy, przed Atalanta, ktora go zwolnila.

Bertani: Nie rozmawialem z Carobbio przed meczem o mozliwosci ustawienia go. Pamietam, ze gratulowalem mu po meczu, ale to bylo zwykle kolezenstwo.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 15:19

nie mam pojęcia, co o tym sądzić.
Jeśli Conte maczał palce w machlojkach Sieny i grozi mu zawieszenie, zostajemy bez trenera i wcale na wyrost nie będzie stwierdzenie, że zaczynamy od początku.
Z drugiej strony - powrót Capello, boga w wygrywaniu lig, tworzeniu zespołu tytanów. Wszyscy zgodnie podkreślają, a wśród nich są Rooney czy ibra, że kiedy Don Fabio przechodzi obok piłkarza na treningu, ten na 5 sekund staje się trupem. Parę fajnych smaczków wyłąpałem o Don Fabio, czytając biografię cygana. Facet jest dla mnie mistrzem. Jeśli to on miałby zająć miejsce Conte (tfu, tfu), to oficjalnie jaram się jak Drezno w 1945.
Bartek88 pisze:Boshee...
co tam słychać w gimbazie ? :lol:
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, 15:45 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 15:26

Jak czytam zeznania wiekszości to tylko jeden (pajac) wskazuje na Conte.

Nie ma szans na jakiekolwiek osądzenie, zbyt dużo swiadkow popiera Antosia.

Capello niech zostanie tam gdzie jest. Ja chce ogladac styl Conte i jego sukcesy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 15:40

Nie wiem, co tam Conte nawywijał, ale boję się, że rozochocony stylem Juve Conte siermięgi Capello nie zniesę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 15:41

Boshee... a czy ktos z was wzial pod uwage to, ze media nie maja o czym pisac dlatego rozdmuchują tą afere? Conte juz zajął swoje stanowisko w tej sprawie i dla mnie jest wszystko jasne. I jakos nie widze, tego w nim, ze specjalnie chcialby remisowac jakis mecz.
I czy tylko ja mam wrazenie, ze ta afera zaczela tak wychodzic przez wplywy pana z mediolanu z twarza jak koń?
pan Zambrotta pisze:Z drugiej strony - powrót Capello, boga w wygrywaniu lig, tworzeniu zespołu tytanów.
Juz widze, jak Capello wygrywa lige naszym obecnym skladem z Matrim,Quaglia, Boriello w ataku...

Jak dla mnie Conte to zupelnie inne pokolenie trenerow, inny niz Capello, mlodszy, z lepszymi pomyslami na gre, co mimo braku doswiadczenia czyni go jak dla mnie wyzej w hierarchii niz Capello i jesli Conte by odszedl przyszedl Capello bylby to dla nas jednak cios ;/





KLIK ==>www
ODPOWIEDZ