Afera Calcioscommesse

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:25

http://www.goal.pl/228169-wloski-sad-kapturowy.html

Chyba pierwszy artykuł w Polsce, który opisuje wszystko prawdziwie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:29

Trzeba iść na wojne z tymi palantami. W żadną ugodę się nie pchać, bo widać, że i tak z nimi tego się nie da zrobić. Mam nadzieję, że Juve jak i Antonio się nie podda i to my wyjdziemy zwycięsko z tej nieuczciwej batalii. Nie mam już wątpliwości, że ktoś tym całym cyrkiem steruje, wszak to jest po prostu nie możliwe, że sąd wierzy 1 osobie, jednocześnie mówiąc, że 23 kolejnych kłamie.

Damy radę Panowie, tylko trzeba walczyć.
Z każdym uderzeniem podstawa robi się coraz słabsza,
Przy kolejnym ciosie wiele liści opada.
Nie pozwólmy by Babilon nasze dusze przywłaszczał,
Z każdy uderzeniem pogłębia się jego rana.

@up
sam byłem w szoku, gdy ten artykuł na SerieA.pl przeczytałem.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2012, 12:30 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:30

Wszystko fajnie ale czemu UEFA siedzi cicho...?
Powinni wygłosić swoje stanowisko.
To co się obecnie dzieje w Itali to jest jakieś totalne nieporozumienie.

Fajny serial się z tego robi :ok:

@down
Może się nie damy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak to było 6 lat temu .
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2012, 12:35 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:32

mietson
ja za to pamiętam doskonale. To wszystko powtarza się jak tamten horror niemal identycznie. Te same etapy. Pisałem o tym ze dwa miesiące temu, kiedy byliśmy na etapie drugim ;)

1. Szczątkowe info w media. Reakcje na JP"eeee tam ploty".
2. Konkretne zarzuty w gazetach. "W życiu nas nie ruszą. Mediolański szmatławiec".
3. Proces. "Ugoda? jaka ugoda, jesteśmy czyści. Dobra ewentualnie 10złotych kary".
4. Wyrok. "Co????? Wojna!!!! Odwołamy się do Papieża, żeby zesłał na FIGC plagę pedałów! Pogrążymy ich!
5. Kara. .........


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:38

yanquez pisze:mietson
ja za to pamiętam doskonale. To wszystko powtarza się jak tamten horror niemal identycznie. Te same etapy. Pisałem o tym ze dwa miesiące temu, kiedy byliśmy na etapie drugim ;)

1. Szczątkowe info w media. Reakcje na JP"eeee tam ploty".
2. Konkretne zarzuty w gazetach. "W życiu nas nie ruszą. Mediolański szmatławiec".
3. Proces. "Ugoda? jaka ugoda, jesteśmy czyści. Dobra ewentualnie 10złotych kary".
4. Wyrok. "Co????? Wojna!!!! Odwołamy się do Papieża, żeby zesłał na FIGC plagę pedałów! Pogrążymy ich!
5. Kara. .........
Także przez łepetynę przeszła mi ta myśl... Historia lubi zataczać koło, oby w tym przypadku było inaczej.
Tylko teraz jest jedna zasadnicza różnica - zarząd z jajami przynajmniej tak się wydaje...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:40

Ja również pamiętam, przede wszystkim właśnie identyczną postawę sądu i prokuratora. Pamiętam, jak nasza obrona podważała nagrania, które były niekompletne, powycinane, niektóre znikały, niektóre się pojawiały, znowu znikały. Sąd na poczekaniu uznał bez żadnych dodatkowych konsultacji, ekspertyz itp, że to nie ma związku ze sprawą. Potem był absurdalny dowód w postaci nagrania video pokazującego Moggiego rozmawiającego z kimś tam... bez dźwięku. Oskarżyciel stwierdził, że sam obraz, nawet bez dźwięku, dowodzi spotkania o tematyce korupcyjnej. Później okazało się, że istnieje nagranie z dźwiękiem, a na spotkaniu nie było nic o korupcji. Jaja były identyczne ja teraz, również te dotyczące zeznań. Były przecież osoby uznane za wiarygodne, których zeznania były zupełnie inne od wszystkich, na korzyść Juve. I co? Uznano, że większą wagę mają zeznania obciążające Moggiego, że to nic, iż nie są spójne. Cyrk, podobnie jak teraz, widać to gołym okiem na odległość :!: :!:
Teraz pytanie, jak nie dopuścić do powtórki z rozrywki. Takie akcje jak ta z Fiatem mogą okazać się bezcenne, oby nikomu faja nie zmiękła


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:45

pumex pisze:Potem był absurdalny dowód w postaci nagrania video pokazującego Moggiego rozmawiającego z kimś tam... bez dźwięku. Oskarżyciel stwierdził, że sam obraz, nawet bez dźwięku, dowodzi spotkania o tematyce korupcyjnej.
Ten dowod nawet zostal obalony w ostatnim procesie, bo okazalo sie, ze jest kopia... z dzwiekiem. I okazalo sie, ze rozmowa jest czysto kurtuazyjna i dotyczy jakichs zyczen na swieta. Specjalnie pokazano "dowod" bez dzwieku, zeby zasugerowac, ze dokonuje sie straszny proceder o charakterze korupcyjnym.

Włochy za ery Berslusconiego stoczyły się niesamowicie ; /


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:49

Mate.G pisze:Wszystko fajnie ale czemu UEFA siedzi cicho...?
Powinni wygłosić swoje stanowisko.
Dokładnie. W jednej z czołowych europejskich lig wyprawia się taki syf a Platini nawet palcem nie kiwnie. No cholera, od czego oni są?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:53

Kubba pisze: Tylko teraz jest jedna zasadnicza różnica - zarząd z jajami
Sugerujesz, że Moggi nie miał jaj?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:56

vitoo pisze:
Mate.G pisze:Wszystko fajnie ale czemu UEFA siedzi cicho...?
Powinni wygłosić swoje stanowisko.
Dokładnie. W jednej z czołowych europejskich lig wyprawia się taki syf a Platini nawet palcem nie kiwnie. No cholera, od czego oni są?
Ajajaj, chłopcy :roll: Wiecie, od czego jest Uefa? Od tego, żeby pilnować, by ktoś nie mieszał się w pracę danej federacji, więc naprawdę, zejdźcie na ziemię i nie myślcie, że Uefa wystąpi przeciwko swojemu podmiotowi.
jakku1 pisze:
pumex pisze:Potem był absurdalny dowód w postaci nagrania video pokazującego Moggiego rozmawiającego z kimś tam... bez dźwięku. Oskarżyciel stwierdził, że sam obraz, nawet bez dźwięku, dowodzi spotkania o tematyce korupcyjnej.
Ten dowod nawet zostal obalony w ostatnim procesie, bo okazalo sie, ze jest kopia... z dzwiekiem. I okazalo sie, ze rozmowa jest czysto kurtuazyjna i dotyczy jakichs zyczen na swieta. Specjalnie pokazano "dowod" bez dzwieku, zeby zasugerowac, ze dokonuje sie straszny proceder o charakterze korupcyjnym.
No było, było, dopisałem o tym :wink: Były jeszcze inne cuda niewidy, które teraz stają przed oczami. Były przecież taśmy z rozmowami sędziów z Facchettim, Morattim, Briadą. Sędziowie piłkarscy potwierdzali, że kontaktowali się również z innymi klubami, że nie były to rozmowy o ustawianiu spotkań, również w przypadku Juve. Sąd orzekli, że jest to odwracanie uwagi od sprawy. Biły pioruny siarczyste, ogniste.. i nic. I teraz też, to samo.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2012, 12:58 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:57

stahoo pisze: Sugerujesz, że Moggi nie miał jaj?
Ja sądzę że Moggi, wraz z reszta zarządu, nie wiedział dokładnie z czym ma do czynienia , jak się zachować oraz jak to wszystko może się zakończyć stąd wyszło jak wyszło.
Teraz nasz zarząd wie co i jak się może zakończyć stąd też wydaje mi się że nie pozwolą na powtórkę z historii.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 12:57

stahoo pisze:
Kubba pisze: Tylko teraz jest jedna zasadnicza różnica - zarząd z jajami
Sugerujesz, że Moggi nie miał jaj?
Chyba chodziło mu o działanie po wyroku... Wtedy weszły nasza trójka nieudaczników...


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 13:03

el Pirlo pisze:http://www.goal.pl/228169-wloski-sad-kapturowy.html

Chyba pierwszy artykuł w Polsce, który opisuje wszystko prawdziwie.
Kurde, nie spodziewałbym się po tej stronie takiego artykułu. Ukazuje całą prawdę od A do Z. Bardzo dobrze. Szkoda tylko, że taki artykuł nie pojawił się gdzieś na onecie, wp (wiem, nie możliwe). Do TV to dać!!! ( :D )

Jak na razie bardzo podoba mi się strategia obrony Juventusu. Zarówno w sądzie jak i reakcje AA. O dziwo, stoją za nami takie osoby jak sam Pan Zamparini, który jadzie po nas przy każdej możliwej okazji. Naprawdę fajnie. Zszokowała mnie też, oczywiście pozytywnie, reakcja Fiata. Gdyby to zerwanie umowy okazało się prawdą, Elkann pokazałby, że ma jaja. W końcu niszczone jest image Juve i automatycznie Fiata. W Europie na pewno nie odbyłoby się to bez echa. Ludzi by rozmyślali, że skoro dochodzi już do takich rzeczy to musi być coś na rzeczy. Ale kto wie, czy to nie tylko plota.

Dzisiaj poruszone zostaną kwestie Bonu i Peppe. Żednej ugody trzeba walczyć :
GENIALNE :)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 13:15

pumex pisze:
vitoo pisze:
Mate.G pisze:Wszystko fajnie ale czemu UEFA siedzi cicho...?
Powinni wygłosić swoje stanowisko.
Dokładnie. W jednej z czołowych europejskich lig wyprawia się taki syf a Platini nawet palcem nie kiwnie. No cholera, od czego oni są?
Ajajaj, chłopcy :roll: Wiecie, od czego jest Uefa? Od tego, żeby pilnować, by ktoś nie mieszał się w pracę danej federacji, więc naprawdę, zejdźcie na ziemię i nie myślcie, że Uefa wystąpi przeciwko swojemu podmiotowi.
W takim razie czekam na moment, w którym Agnelli, Fiat przy wsparciu takich osób jak Zamparini posuną się o krok dalej i faktycznie pójdą na wojnę z FIGC, a w obronie federacji walczyć z nimi będzie wielki juventino Platini.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 13:23

pumex pisze:Ajajaj, chłopcy :roll: Wiecie, od czego jest Uefa? Od tego, żeby pilnować, by ktoś nie mieszał się w pracę danej federacji, więc naprawdę, zejdźcie na ziemię i nie myślcie, że Uefa wystąpi przeciwko swojemu podmiotowi.
No dobra.
Jak jesteś taki mądry to kto w takim razie może to całe FIGC zmienić. W tym momencie są nietykalni, FIAT nic tutaj nie wskóra ani żaden prawnik lub nasz Prezydent. Jak nic się z tym FIGC nie stanie to praktycznie pewne jest to, że Conte dostanie 15 miesięcy, Bonu z 3 lata a Pepe pół roku. I to wszystko przez jakiegoś jednego lamusa, Ja wierzę, że Conte jest czysty. 24 zawodników zeznało pod przysięgą, że nic nie wiedział.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2012, 13:34 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ