Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 21:36

Ja tylko mam nadzieję że koszulki, w jakich będziemy grać w Serie A i LM nie będą miały tej łaty nad herbem....


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 21:42

tabo89 pisze:Nad herbem wyraźnie widoczna naklejka.. czyżby zakrywająca 2 gwiazdki?
Nie, to taki celowy zabieg Nike w tym roku, nowość z pierwszej ręki. Nad herbem każdej drużyny przyklejają takie odblaski, jakby piłkarze grali późno w nocy i stadionie zgasły światła, aby byli wówczas dostatecznie widoczni.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 22:20

jakim cudem, tak poważna firma jak Nike, mogła odstawić taką fuszerkę?

przecież te kwadraciki wyglądają tak, jak łaty mojej babci na moich spodniach bramkarskich...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 22:30

armandino pisze:przecież te kwadraciki wyglądają tak, jak łaty mojej babci na moich spodniach bramkarskich...
Jestem ciekawy jak Ty byś odpruł dwie gwiazdki i to załatał, aby wyglądało to lepiej niż na Twoich spodniach bramkarskich? Przecież do samego wykonania pretensji nie można mieć chyba żadnych, nie wiem, naprawdę nie wiem jak chciałbyś to inaczej zrobić...


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 22:33

ZawszeWierny pisze:Na http://calcioshopmania.com/store/ jest dość tanio, bo 35 euro i można napis i numer jakie się chce. Oprócz tego za darmo są naszywki do wybrania, takie jak respect, liga mistrzów, serie a, czy 3 gwiazdki. Za przesyłkę do Polski 10 euro się płaci. Łącznie 45euro, a płacimy przez paypal, dowiedziałem się bo już z nimi gadałem.
To jest oryginał? Bo różnica z ceną z Juvestore to prawie 50%.
Przecież Nike mogło się skonsultować z zarządem Juve ile ma być gwiazdek nad herbem czy w ogóle mają być? Co za problem? :think:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 22:38

szczypek pisze:
armandino pisze:przecież te kwadraciki wyglądają tak, jak łaty mojej babci na moich spodniach bramkarskich...
Jestem ciekawy jak Ty byś odpruł dwie gwiazdki i to załatał, aby wyglądało to lepiej niż na Twoich spodniach bramkarskich? Przecież do samego wykonania pretensji nie można mieć chyba żadnych, nie wiem, naprawdę nie wiem jak chciałbyś to inaczej zrobić...
Nike powinno zrobić nowe stroje,normalnie bez gwiazdek.To już zawsze będą grali z tymi kwadratami? Tamte zepsute stroje oddać biednym dzieciakom. Tak wiem,to nie relne.Biznes jest biznes.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 23:21

szczypek pisze:
armandino pisze:przecież te kwadraciki wyglądają tak, jak łaty mojej babci na moich spodniach bramkarskich...
Jestem ciekawy jak Ty byś odpruł dwie gwiazdki i to załatał, aby wyglądało to lepiej niż na Twoich spodniach bramkarskich? Przecież do samego wykonania pretensji nie można mieć chyba żadnych, nie wiem, naprawdę nie wiem jak chciałbyś to inaczej zrobić...
przestań, bo ręce i spodnie opadają.
jak można dopuścić takie koszulki do noszenia? Jesteśmy 30-krotnymi Mistrzami Włoch, jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie, a dają nam koszulki po pruciu?
kuźwa no!

poza tym, gwiazdki na kibicowskich w JuveStore zostały i dlatego dodali trzecią gwiazdkę tak niewkomponowaną.
więc gdzie tu mają być niby takie wielkie straty finansowe?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 23:33

W Juvestorze w Turynie koszulki dom i wyjazdówki 80 euro, a te koszulki z zołtym paskiem - treningowe 47 euro. wiec czy to takie oryginalki to nie wiem.


Poza tym warto sprawdzać CZY NA WEWNĘTRZNEJ STORONIE KOSZULKI W MIEJSCU HERBU JEST NAPISANE FORZA JUVE, TO swiadczy o autentycznosci koszulki.

Krzyk mam nadzieje, że był konieczny, zeby ustrzeć innych przed podrobami.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 23:37

armandino pisze:przestań, bo ręce i spodnie opadają.
jak można dopuścić takie koszulki do noszenia? Jesteśmy 30-krotnymi Mistrzami Włoch, jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie, a dają nam koszulki po pruciu?
kuźwa no!
Zgadzam się z Tobą i Sorek21, jednakże trzeba tu rozgraniczyć dwie sprawy.
1. Nie powinni w ogóle dopuścić takich koszulek do użycia, miejmy nadzieję, że w lidze, ba! Lidze Mistrzów będą zupełnie nowe, ogarnięte koszulki, bez żadnych gwiazdek. OK!
2. Zrobili koszulki z dwiema gwiazdkami, ale w takich grać nie chcemy, dlatego musieli jakoś temu zaradzić. I tu niektórzy użytkowników nie rozumiem, bowiem zarzucacie, że to jest źle zrobione. No to cholera, jak mieli to zrobić lepiej? Oczywiście wymienić koszulkę na nową to opcja najlepsza, ale może się aktualnie nie da, nie znamy szczegółów. Jak mieli zrobić to lepiej, zapytam raz jeszcze?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 23:51

Robaku pisze: W Juvestorze w Turynie koszulki dom i wyjazdówki 80 euro, a te koszulki z zołtym paskiem - treningowe 47 euro. wiec czy to takie oryginalki to nie wiem.
Dwa dni temu wróciłem z Turynu o są tam koszulki nawet po 100 ojro.
Kupiłem sobie tą treningową, lecz nie z żółtymi paskami, tylko białymi, a na jej odwrocie jest napisane: 'made in tajland' :whistle:
Robaku pisze:Poza tym warto sprawdzać CZY NA WEWNĘTRZNEJ STORONIE KOSZULKI W MIEJSCU HERBU JEST NAPISANE FORZA JUVE, TO swiadczy o autentycznosci koszulki.
Na tej treningowej niczego takiego nie ma, ale koszulkę mogę polecić z całego serca. Świetny materiał.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 00:01

szczypek pisze: Zrobili koszulki z dwiema gwiazdkami[...]
A kto im kazał zrobić koszulki z 2 gwiazdkami? Przecież logicznym jest, że sezon jeszcze trwał i Scudetto było w zasięgu. Skoro więc wiedzieli, że możemy zdobyć mistrzostwo, to po kiego uja szyli nam koszulki z 2 gwiazdkami? Nie uwierzę w to, że Juventus wyraził zgodę na szycie koszulek z 2 gwiazdkami, podczas gdy sezon trwał i szło nam bardzo dobrze. Nie byliśmy przecież na 6 czy 7 miejscu, bez szans na Scudetto - byliśmy na 1/2 miejscu.

Dlatego uważam, że jeśli Najk pozwoliło sobie na samowolkę, to powinno za to zapłacić. Tzn. uszyć nam nowe, normalne koszulki, ponieważ takie cyrki jak z tymi łatami nie dają Juventusowi dobrej reklamy.

Co do reszty twojego posta - zgadzam się.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 01:15

pablo1503, a byłeś w JuventusStore przy Juventus Stadium czy via Garibaldi? Bo na via Garbialdi jest dużo wiecej rzeczy. m.in szale z herbem Juve czy np. getry Juventusu, a przy stadionie tego nie ma.

Ja chcialem koszulke za 47 euro z zóltymi pasami na rekawach, ale skończyłem na fladze juve z 30 campione i magnesie na lodówke, choć tego szalu/arafatki z herbem Juve troche zaluje,

Aczkolwiek kolejny wypad do Torino planuje w najblizszym polroczu teraz juz na mecz wiec moze wtedy się uda.

Ale piłki do golfa z herbem Juve na mnie wrazenie duże zrobiły.
A koszulek za 100 euro nie widzialem.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 01:22

to może się coś zmieniło bo ja za każdym razem widziałem większy wybór przy stadionie a nie na via Garibaldi.
strasznie żenujące są te koszulki z widocznym śladem po odprutych gwiazdkach. w poważnej spółce giełdowej, marce o zasięgu globalnym?! nasz prezydent powinien coś z tym zrobić, nike nie może nas traktować w ten sposób! piłkarze na boisku muszą wyglądać godnie a nie jak wypuszczeni z lumpeksu.


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2012, 14:46

Ktoś sie juz w jakims sklepie internetowym spotkał z koszulkami? Szukam i nie moge znalesc


FoRzAJuVe10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 12 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 13:44

http://allegro.pl/koszulka-nike-juventu ... 45604.html powiedzcie mi czy to jest orginał. Sugerowałem ze są 2 gwiazdki i jest to podróba ale jak poczytałem wasze posty to się troszkę pogubiłem... proszę o szybką odpowiedź...


Juve
ODPOWIEDZ