Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 20:51

Włodar pisze:Tak...szczególnie rzuca się w oczy na koszulce Storariego, coś co połyskuje w słońcu jak taśma izolacyjna :/ Nie wierzę, że nie dało się zamówić kilkudziesięciu koszulek bez gwiazdek i trzeba było je zaklejać (?) :(
A pamiętacie jak Iago grał w koszulce Tiago z zaklejonym T? :D

Bramkarskie stroje brzydkie, fakt. Wlepka na domówkach też szału nie robi, ale gorzej niż Betclic nie wygląda.


Damianjuve52

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 3
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 22:58

Kicek7 pisze:
Włodar pisze:Tak...szczególnie rzuca się w oczy na koszulce Storariego, coś co połyskuje w słońcu jak taśma izolacyjna :/ Nie wierzę, że nie dało się zamówić kilkudziesięciu koszulek bez gwiazdek i trzeba było je zaklejać (?) :(
A pamiętacie jak Iago grał w koszulce Tiago z zaklejonym T? :D

Bramkarskie stroje brzydkie, fakt. Wlepka na domówkach też szału nie robi, ale gorzej niż Betclic nie wygląda.
http://www.oleole.com/pictures/falquesi ... mp689y.asp
Chyba o to chodzi... Ja pier... Tem najk nie potrafi zrobić nic porządnie, najlepiej by było żeby wróciło lotto albo kappa... Ale niestety ze względów finansowych jest to niemożliwe...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 07:38

Nike bez wątpienia wyznacza nowe standardy ;)

ps. 38 rulez


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 15:39

Skąd wiadomo, że koszulka i sponsor to sprawa sponsora technicznego :?: Może tak. Tylko się dopytuję, bo nie wiem, ale mi się wydaję, że Nike, Kappa, czy np. Adaś szyją całą koszulkę, ale kaurat logo płacącej NAM marki jest jedynie wprasowywane, czy to przez klub, czy tego producenta strojów.
Trochę się zdziwiłem, że na bramkarskiej literki nie były białe, ale wydaję mi się, że akurat w tej sprawie na Nike nie ma co psioczyć.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2012, 16:23 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 2 razy.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
grusio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 16:12

Mateuszello pisze:wydaję
Wydaje. Bez "Ę". Skąd ta maniera się wywodzi?

Podobał mi się strój bramkarza. Lekki gradient, fajny odcień niebieskiego, ale zapewne to nie jest ten podstawowy, co jednak nie zmienia faktu, że wzór z gradientem pozostanie, tylko kolorystyka zostanie zmieniona.

Odnośnie wlepki - też uważam, że to nie zależy od Nike. Przecież AON na koszulkach Manchesteru nie jest na jakimkolwiek tle. Tak samo Pirelli w Interze, czy Qatar Foundation w FCB. Nam już trzeci raz z rzędu wciska się na koszulkę sponsora bez żadnego dbania o estetykę. Już pal licho, że Jeep jest na tle (czarne literki z białą obwódką, bez tła, na którymś z projektów wyglądały bardzo spoko), ale czemu do cholery wystaje poza te paski? Jakoś nie potrafię tego wyjaśnić, gdyby założyć że za całokształt odpowiadało Nike. Już nie wspominając o wyjazdówkach. Aż się prosiło o białe litery na czarnym tle. A jak dostaliśmy, to już każdy wie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 16:20

Mateuszello pisze:Skąd wiadomo, że koszulka i sponsor to sprawa sponsora technicznego :?:
No a czyja? Niby koszulka czysta idzie do Juve, oni wklejają herb, potem idzie do federacji włoskiej - oni naklejają tarczę, potem do Jeepa i oni wprasowują swoje logo a na koniec jeszcze do Uefy, która przykleja znaczek fair play albo walki z rasizmem....
I jak komuś po drodze nie pasuje inny element to znowu koszulka wraca do początku i jeszcze raz....


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 16:31

grusio pisze:
Mateuszello pisze:wydaję
Wydaje. Bez "Ę". Skąd ta maniera się wywodzi?
Większości ludziom wydaje się, że piszą czaswonik w pierwszej osobie :wink:
Ouh_yeah pisze:
Mateuszello pisze:Skąd wiadomo, że koszulka i sponsor to sprawa sponsora technicznego :?:
No a czyja? Niby koszulka czysta idzie do Juve, oni wklejają herb, potem idzie do federacji włoskiej - oni naklejają tarczę, potem do Jeepa i oni wprasowują swoje logo a na koniec jeszcze do Uefy, która przykleja znaczek fair play albo walki z rasizmem....
I jak komuś po drodze nie pasuje inny element to znowu koszulka wraca do początku i jeszcze raz....
:roll:
Chodzi o sam WYGLĄD sponsora, przez co nie wkurzałbym się na Nike, że to jakiś nieestetyczny napis z tłem. Elementy typu Scudetto, czy właśnie sponsor są doklejane na gotową koszulkę i jak one nie wyglądają nie zależy to od "najacza", bo dostają gotowce.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
urthas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2012
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 18:35

Jak zwykle narzekania o wlepke,a jakby ludzie pamiętali stroje Juve zawsze miały "wlepke" np. Fastweb (najbardziej z sezonu 2001/2002,wlepka też przekraczała pasy).Czy choćby również Tamoil które przypominało naklejke naklejaną na banany niż profesjonalny projekt.Dlatego zanim zaczniecie krytykować ,warto spojrzeć wstecz i się przekonać że wtedy koszulki nie były wcale lepsze .

A co do tych koszulek bardzo mi się podobają.Chyba najlepszy projekt od dawien dawna.Plus dla Nike.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 18:59

urthas pisze:Jak zwykle narzekania o wlepke,a jakby ludzie pamiętali stroje Juve zawsze miały "wlepke" np. Fastweb (najbardziej z sezonu 2001/2002,wlepka też przekraczała pasy).Czy choćby również Tamoil które przypominało naklejke naklejaną na banany niż profesjonalny projekt
Otóż to. Sponsor zawsze był wlepką/naprasowanką.
urthas pisze:Dlatego zanim zaczniecie krytykować ,warto spojrzeć wstecz i się przekonać że wtedy koszulki nie były wcale lepsze .
Miałem niedawno podobne podejście, tłumacząc sobie, że jest to spowodowane tym, że owe loga są jedynie literkami(bez tła/kształtu) i trudno jest nakleić jak te z poprzednich lat(tak by the way: pod względem wizualnym były z pewnością lepsze) by były widoczne. Ale jak już mamy taki jednolity strój wyjazdowy - w dodatku cały czarny - to czego nie mamy czegoś à la Chelsea z ich Samsungiem :?:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 19:57

Są już gdzieś do kupienia koszulki Juve oprócz allegro i juventus.com?


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 20:54

Ja tylko zastanawiam się, czy te koszulki faktycznie były produkowane dużo dużo wcześniej... Może nasz kochany zarząd od początku mydlił kibicom oczy o 30 scudetti, a w międzyczasie zlecił Nike przyszywanie do koszulek dwóch gwiazdek? Być może Agnelli cały czas wiedział, że kolejna gwiazdka nie przejdzie, a dopiero teraz wpadli na te "30 sul campo"... :?


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 21:01

Zdjęcie z wczorajszego meczu:
Obrazek

Nad herbem wyraźnie widoczna naklejka.. czyżby zakrywająca 2 gwiazdki?[/img]


Obrazek
SpectatorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2011
Posty: 13
Rejestracja: 18 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 21:26

Jak dla mnie wlepa wychodzi poza pasy bo Jeep wykupił, prawo do umieszczania swojego loga. Ma takie wymiary, że wygląda jak wygląda


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 21:29

Ogółem ta koszulka to swego rodzaju 'niedoróbka'. Zaczynając od kompromitujących naklejek zaslaniających 2 gwiazdki, kończąc na niedopasowanych pasach w stosunku do wielkości wlepy sponsora. Fujka.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 21:32

Na http://calcioshopmania.com/store/ jest dość tanio, bo 35 euro i można napis i numer jakie się chce. Oprócz tego za darmo są naszywki do wybrania, takie jak respect, liga mistrzów, serie a, czy 3 gwiazdki. Za przesyłkę do Polski 10 euro się płaci. Łącznie 45euro, a płacimy przez paypal, dowiedziałem się bo już z nimi gadałem.


Forza Juve!
ODPOWIEDZ